Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:1474 Sok. No:6 Alsancak
Telefon:0 (232) 464-7862
38.4403627.145026

Kurum Hakkında

Merkezimiz 1966 yılında Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü'ne bağlı, İlk Yardım Hastanesi olarak açılmış, 1967 yılında unvanı SSK Alsancak Dispanseri olarak değiştirilmiştir.

Alsancak Dispanseri'nin bünyesine 1984 yılında Diş Tedavi ve Protez Merkezi ilave edilmiş ve uzun yıllar iki birim bir arada Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Alsancak Dispanseri Baştabipliği unvanı ile hizmet vermiştir.

2001 yılında Alsancak Dispanseri bölümümüz, SSK Merkez Dispanseri bünyesine katılarak görevi birleştirilmiş ve merkezimiz İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (İzmir ADSM) adını alarak sadece ağız ve diş sağlığı hizmeti vermeye başlamıştır. Bu gelişme ile merkezimiz, Sosyal Sigortalar Kurumu bünyesinde bulunan ikinci bağımsız ADSM olma özelliğini kazanmıştır. Merkezimizin ismi Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak değiştirilmiş ve İzmir İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı olarak ağız ve diş sağlığı hizmet sunumunu sürdürmeye başlamıştır.

Mevzuatlarımızdaki değişiklikler nedeniyle, 2008-Ocak ayından itibaren merkezimizde multidisipliner klinikler oluşturulmuş ve entegre klinik sistemi uygulaması başlatılarak hastalarımızın hekimlerini seçmesi ve değiştirmesi mümkün hale getirilmiştir.

Merkezimiz yoğunluğu nedeniyle randevusu uzun olan tedaviler ile uzmanlık isteyen konulara ilişkin tedaviler için hastalarımıza sevk işlemi uygulanmaktadır. Merkezimizde diş röntgen filmleri olarak apikal diş filmi ile ortopantomografi çekilebilmektedir.

Merkezimiz hizmetlerinden SGK mensupları ücretsiz olarak faydalanırken, ücretli hasta muayene ve tedavileri de yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuAlsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Rahşan Rabia Gngr · 20 Eylül 2018

Sakin *** *** denilen bayana gitmeyin. Kardeşim bir tane kaplama yaptıracaktı... Özele git dedik başına gelecek varmış.. Eve bir geldi ki iğnelerden uyuştuğu için anlamamış "bütün alt dişleri kurdan tanesi kadar kalmış ...Annem bir çiplil attı felç geçirecekti ...Söke olduk ...Babam gitti doktora ...."Ben gerekirse üst dişlerini de öyle yapacağım ...Kardeşime özelden randevu aldık ...Ne gerekiyorsa yaptırcaz ama o inci gibi dişleri gitti :(

Baki Biçer · 3 Temmuz 2018

Bu Alsancak diş hastanesinde adam gibi işini iyi yapan dr. yokmu yorumları okuyunca dehşet oldum

Adnan Köse · 17 Mayıs 2018

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde sürmekte olan tedavimle lgili başte Handan Hakerler hocam olmak üzere Doktorum Berrin Bilge hocama ve tüm hastahane çalışanlarına sonsuz sükranlarımı sunar teşekkür ederim.

Ünal Yaşar · 14 Aralık 2017

Dr.*** hanım diye birine gittim diş dolguları değişimi için beni röntgene gönderdi 2 defa biri boşuna sonra kanal tedavisi için başka dr gönderdi oda yapmadı gerek yok dedi. Aynı dr geldim azarlar gibi niye yapmadı ozamn gel yapym dedi dişleri iğnesiz önce oymaya başladı ağrıyınca iğne yaptı uyuşmadan yine deldi 3 diş dolgusu yaptı ana nyaptı ağrımayan dişlerim 1 haftadır ağrıyor su içsem ağrıyor. gitmez olaydım hiç tavsiye etmiyorum.

Kadir Özkaragöz · 23 Ocak 2016

Adım Emrah Ayaz. Diş kaybımdan dolayı hastahanenize başvurdum halen Ahmet Baba tarafından tedavim yapılıyor. Gerçekten yıllardır dişçi korkumdan doktora gidemez iken Ahmet bey bu korkumu yenmemi sağladı Teşekkürler Ahmet Baba, sonuna kadar takdire şayan bir hekim.

Enes Akbakın · 18 Eylül 2015

18.09.2015 saat 14:20 randevu almıştım saat 16:00 kadar *** *** tarafından boşu boşuna bekletildim beni tedavi edemeyeceğini söyledi neden mi çünkü hanımefendinin bayram tatili yaklaşmıştı ve bir an önce hastaneden çıkmak istemişti. devletin size verdiği maaşa da tatile de yazık çareyi devlette ve onun birimlerinde arayan bizlerse gerçekten yanmışız. ettiğiniz yemini yeniden gözden geçirip meslek hayatınıza öyle devam edin

Cengiz Onikiler · 26 Mayıs 2014

*** *** isimli doktora diş rahatsızlığı için gittim. Öncelikle bana dişini çekeyim mi diye sordu. Sanki doktor benmişim gibi. Elinde dişimin filmleri olmasına rağmen. İkincisi uyuşturucu iğneyi sanki hayvan uyuşturur gibi çok kaba şekilde yaptı. Ayrıca çok kaba şekilde iğne yapmasından çok canım yandı. İğneyi ilk batırdığından 30 saniye sonra yapsaydı, uyuşmuş şekilde damağımda hiç bir acı hissetmeyecektim. Bunu kendisine söylediğimde "öyle saçma şey mi olur" diyerek birde azarladı beni. Hemen perde arkasında ki doktor bayanda bana laf atmaya başladı. Hastalarda bir ilginçmiş, nereye nasıl iğne yapılacağını hasta mı doktora söyleyecekmiş falan filan. *** ***'de kendisine destek oldu. Bir daha *** *** denen doktora asla ama asla gitmem. Benden uzak olsun. Yaşadığım sıkıntıyı herkes bilsin diye buradan ve diğer onlarca siteden bildireceğim. Herkese bol sağlık dilerim.

Sevilay Özler · 1 Ekim 2013

Hastane diş hekimi Sayın Raziye Tuba Tuncer'e rahatça kullanabildiğim bir hareketli protez çalışmasından dolayı teşekkür ederim ayrıca teknik ekibe de teşekkür ederim

Murat Can Kargın · 20 Mayıs 2013

Ben ortodontist Aylin Olut hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum, başarılı bir doktor

Cengiz Mutlu · 14 Nisan 2013

Vesile Hanım'a çok teşekkürler. İnşallah köprüyü yapan labaratuar da iyi bir işçilik yapar

Selda Şen · 20 Şubat 2013

Ben hastanenizin Dr. Nazlı Çoban Hanımefendiden çok memnunum ilgisine ve sıcaklığına sonsuz teşekkürler.

Remziye Öztürkeryılmaz · 26 Nisan 2012

Ben Alsancak Diş Hastanesinde çalışan Filiz Hanımın yaptığı diş ve ilgiden çok memnunum herkese tavsiye ediyorum teşekkürler.

Emel Çam · 5 Nisan 2012

Randevu bulunmuyor malesef

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 82 oy kullanılmış ve kurum hakkında 13 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kent Alsancak Tıp Merkezi

70 metre uzaklıkta

Kıbrıs Şehitleri Cad. No:140 Alsancak

Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi

460 metre uzaklıkta

1488 Sk. No:3 Alsancak

İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

550 metre uzaklıkta

Talatpaşa Bulvarı 1436 Sk. No:6 Alsancak

Teras Dental Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

680 metre uzaklıkta

Şair Eşref Blv. Güneş Apt. No:80 D:16 Alsancak

Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

710 metre uzaklıkta

Ali Çetinkaya Bulvarı No:26 Alsancak

Lamed Görüntüleme Merkezi

800 metre uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. 1355 Sokak No:5/7 Alsancak

Derim Dermatoloji Dal Merkezi

830 metre uzaklıkta

1403 Sokak. No:3 Daire:3-4 Alsancak