Özel İrenbe Tüp Bebek - Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi

Özel İrenbe Tüp Bebek - Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel İrenbe Tüp Bebek - Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Talatpaşa Bulvarı 1436 Sk. No:6 Alsancak
Telefon:0 (232) 464-5888
Web Sitesi:irenbe.com.trHata Bildir
38.43541527.145069

Kurum Hakkında

Özel İrenbe Tüp Bebek - Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. İrenbe, 1983 yılından itibaren Kadın ve Toplum Sağlığı alanında hizmet vermektedir. Hastalarımıza ve yakınlarına sıcak ve güvenli bir ortamda çağdaş tıbbın olanaklarını sunulmaktadır. Modern mimari ile en ileri tıp teknolojisini birleştirerek güler yüzlü bir ortamda 'hasta merkezli', kaliteli ve ilkeli sağlık hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden uzman ve deneyimli İrenbe ekibi, sağlıklı nesiller yaratmak anlayışını, uluslar arası merkezler ile işbirliği yaparak sürdürmekte, başarılı uygulamaları ile kurumsal kimlik kazandığı 1992'den beri referans ve öncü klinik olmaya devam etmektedir.

İrenbe, Tüp Bebek konusunda dünyaca ünlü bilim adamları ve yurt dışı üniversiteleri ile birlikte Güncel Tüp Bebek Sempozyumları düzenleyerek meslektaşlarının bilimsel bir platformda bir araya gelmesini sağlamaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel İrenbe Tüp Bebek - Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Tüp Bebek - İnfertilite
  • Gebelik ve Doğum
  • Yüksek Riskli Gebelik (Perinatoloji)
  • Kadın Sağlığı ve Aile Planlaması
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel İrenbe Tüp Bebek - Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel İrenbe Tüp Bebek - Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel İrenbe Tüp Bebek - Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Retina Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Retina Göz Merkezi 1996 yılında kurulmuş olup, 2004 yılından itibaren kendi binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi
Nevvar Salih İşgören Asancak Devlet Hastanesi, İzmir şehir merkezinde kent yaşamının en yoğun olduğu bölgede kurulmuş olup; 7. 112 metrekare alan üzerinde üç blok olarak hizmetini sunmaktadır.
Özel Dünyagöz Hastanesi İzmir
Dünyagöz İzmir, binlerce vaka deneyimine sahip medikal kadrosu ve güler yüzlü personeli ile İzmirlilerin gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi almalarını sağlıyor.
Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Yılda 4 bine yakın ameliyat, 15 binin üzerinde muayene ile hastalarına sağlık hizmeti sunan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, deneyimli en iyi uzman göz doktoru kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veren bir altyapıya sahip.
Özel Sağlık Hastanesi
Özel Sağlık Hastanesi
486 metre uzaklıkta
Yenilenen Özel Sağlık Hastanesi, tarihte de olduğu gibi, döneminin en gelişmiş sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Dünya’nın en ileri teknolojileri ve konusunda uzman doktorlarıyla sektöre öncülük eden Özel Sağlık Hastanesi, İzmir’in
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi
Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Servisi, İzmir'in ilk özel hemodiyaliz merkezlerinden olup yıllardır başarıyla hizmet vermektedir.
Özel İzmir Üroloji Merkezi
Özel İzmir Üroloji Merkezi
508 metre uzaklıkta
Özel İzmir Üroloji Dal Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.
Özel Alsancak İlke Tıp Merkezi
2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan Tüsav Kardiyoloji Merkezi koşulsuz hasta memnuniyetini ilke edinmiş yenilenen ekibi ve yönetim anlayışıyla hastalarını Alsancak İlke Tıp Merkezi olarak kabul edecektir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel İrenbe Tüp Bebek - Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉