Özel Çınarlı Hastanesi

Özel Çınarlı Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çınarlı Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Mersinli Mah. Anadolu Cad. No:14 Çınarlı
Telefon:0 (232) 462-2727
Web Sitesi:www.ozelcinarlihastanesi.comHata Bildir
38.44063927.172651

Kurum Hakkında

1992 yılında kurulan hastanemiz kadın hastalıkları ve doğum branşında İzmirdeki tek dal hastanesidir. Hastanemiz deneyimli personeli, halkla ilişkiler ve psikolog hizmeti, danışma, resepsiyon ve kafeteryası ile siz ve ziyaretçileriniz için konforlu bir ortam sunmaktadır. Hastanemiz; klima, tv, telefon, buzdolabı, merkezi ısıtma ve hasta yakınları için yatak donanımlı 18 normal oda ve 2 suit odası ile bebeğinizin ilk muayenesine ve onun hayata merhaba dediği yer olmaya hazırdır.

İleri teknolojiye sahip ameliyathanelerimizde laparoskopi ve histeroskopi gibi kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili her türlü ameliyat gerçekleştirilmektedir. Epidural anestezi ile ağrısız doğum İzmirde ilk kez hastanemizde gerçekleştirilmiştir. Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra hastanemizden çıkana kadar devamlı çocuk doktorunun kontrolü altında bulunmaktadır. Fototerapi cihazlarının yer aldığı yeni doğan ünitesinde sarılık tedavisi gerçekleştirilmektedir. Son teknolojiye sahip transport küvezimiz ile gerektiğinde bebeğiniz güvenli ve sağlıklı bir şekilde nakledilebilmektedir. Ayrıca anne ve çocuk sağlığı ile ilgili tüm tetkiklerin yapılabildiği bir laboratuarımız da bulunmaktadır.

3 doğumhane ve 3 ameliyathane kapasiteli hastanemizde açıldığı günden bu yana 13 yılda 35. 000 doğum gerçekleştirilmiştir. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an göreve hazır bulunmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım

Özel Çınarlı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çınarlı Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çınarlı Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Çınarlı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Çınarlı Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çınarlı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
160 metre uzaklıkta
Mersinli Mah. 2800 Sok. No:2 Çınarlı
Efes KBB Tıp Merkezi
640 metre uzaklıkta
Fatih Caddesi No:32 Mersinli
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
690 metre uzaklıkta
1587/1 Sk. No:1/D Mersinli
Bornova Diyaliz Merkezi
830 metre uzaklıkta
Çınar Mah. 5003/2 Sok. No:10/A
Batı Anadolu Tıp Merkezi
890 metre uzaklıkta
Fatih Cad. No:10 Çınarlı
Ata Sağlık Hastanesi
930 metre uzaklıkta
Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1
Onkomer Onkoloji Merkezi
1 km. uzaklıkta
Kazımdirik Mah. Sanayi Cad. No:78