Özel Çınarlı Hastanesi

Özel Çınarlı Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çınarlı Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Mersinli Mah. Anadolu Cad. No:14 Çınarlı
Telefon:0 (232) 462-2727
38.44063927.172651

Kurum Hakkında

1992 yılında kurulan hastanemiz kadın hastalıkları ve doğum branşında İzmirdeki tek dal hastanesidir. Hastanemiz deneyimli personeli, halkla ilişkiler ve psikolog hizmeti, danışma, resepsiyon ve kafeteryası ile siz ve ziyaretçileriniz için konforlu bir ortam sunmaktadır. Hastanemiz; klima, tv, telefon, buzdolabı, merkezi ısıtma ve hasta yakınları için yatak donanımlı 18 normal oda ve 2 suit odası ile bebeğinizin ilk muayenesine ve onun hayata merhaba dediği yer olmaya hazırdır.

İleri teknolojiye sahip ameliyathanelerimizde laparoskopi ve histeroskopi gibi kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili her türlü ameliyat gerçekleştirilmektedir. Epidural anestezi ile ağrısız doğum İzmirde ilk kez hastanemizde gerçekleştirilmiştir. Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra hastanemizden çıkana kadar devamlı çocuk doktorunun kontrolü altında bulunmaktadır. Fototerapi cihazlarının yer aldığı yeni doğan ünitesinde sarılık tedavisi gerçekleştirilmektedir. Son teknolojiye sahip transport küvezimiz ile gerektiğinde bebeğiniz güvenli ve sağlıklı bir şekilde nakledilebilmektedir. Ayrıca anne ve çocuk sağlığı ile ilgili tüm tetkiklerin yapılabildiği bir laboratuarımız da bulunmaktadır.

3 doğumhane ve 3 ameliyathane kapasiteli hastanemizde açıldığı günden bu yana 13 yılda 35. 000 doğum gerçekleştirilmiştir. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an göreve hazır bulunmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yeni Doğan Yoğun Bakım
  • Yoğun Bakım

Özel Çınarlı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çınarlı Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çınarlı Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Çınarlı Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Çınarlı Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çınarlı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Efes KBB Tıp Merkezi

640 metre uzaklıkta

Fatih Caddesi No:32 Mersinli

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

690 metre uzaklıkta

1587/1 Sk. No:1/D Mersinli

Mersinli Tıp Merkezi

690 metre uzaklıkta

Fatih Cad. No:1/C Çamdibi Bornova

Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi

890 metre uzaklıkta

Fatih Caddesi No:10 Çınarlı

Ata Sağlık Hastanesi

930 metre uzaklıkta

Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1

Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza Salhane Bayraklı

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Üniversite Caddesi No:71-A. Bornova