Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza Salhane Bayraklı
Telefon:0 (232) 461-9333
Web Sitesi:www.izmirtupbebek.comHata Bildir
38.45226727.170887

Kurum Hakkında

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Karşıyaka Tarafından Ulaşım : Karşıyaka tarafından gelen hastalarımız İZBAN hattından yararlanarak, merkezimizin önünde (Salhane Durağı'nda) inebilirler.

Bornova Tarafından Ulaşım : Bornova tarafından gelen hastalarımız, Metro hattını kullaranarak Halkapınar istasyonuna geldikten sonra İZBAN hattına aktarma yaparak merkezimizin önünde (Salhane Durağı'nda) inebilirler.

Alsancak Tarafından Ulaşım : Alsancak tarafından gelen hastalarımız Alsancak Camii'den bir sonraki duraktan geçen 129 ve 131 Numaralı otobüslere binebilir veya Alsancak İZBAN istasyonundan İZBAN hattından yararlanarak (Salhane Durağı'nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Buca Tarafından Ulaşım : Buca tarafından gelen hastalarımız 514 ve 360 Numaralı otobüslere binerek Bayraklı üst geçidinin oradaki durakta inerler, köprünün ayağının olduğu sokağa girerek yol bitiminden sola dönerler ve oradaki duraktan 129 ve 131 numaralı otobüslere binerler. Otobüsten Bayraklı - Salhane Durağı'nda yani merkezimizin önünde inebilirler. Ayrıca İZBAN Şirinyer istasyonundan binecekleri İZBAN aracı ile (Salhane Durağı'nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Balçova Tarafından Ulaşım : Balçova tarafından gelen hastalarımız 167, 180, 184 ve 186 numaralı Konak yönüne giden otobüslere binip Konak'ta indikten sonra Gümrük'e gidip oradan 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı - Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler.

Otogar Tarafından Ulaşım : Otogar tarafından gelen hastalarımız Gümrük'e giden belediye otobüslerine binecekler, Gümrük'ten 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı - Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler.

Hava alanı (Gaziemir) Tarafından Ulaşım : Hava alanı tarafından gelen hastalarımız Havaş servisine binebilir ve servisten Alsancak'ta inebilirler. Oradan taksiye binerek merkezimize gelebilirler, ya da Gümrük'ten 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı - Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler. Ayrıca İZBAN Havaalanı istasyonundan binecekleri İZBAN aracı ile (Salhane Durağı'nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Tüp Bebek
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi çatısı altında, hastalarımıza bilimsel araştırmalarımızla desteklediğimiz iyi ve emniyetli tedavinin yanı sıra güleryüz, sıcak yaklaşım, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız.
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi
926 metre uzaklıkta
Özel Diyatrans Diyaliz Merkezi, İzmir Bayraklı ilçesinde Diyaliz Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Batı Anadolu Central Hospital
BatıAnadolu Central Hospital Hastanesi kendine bağlı Bornova, Karşıyaka, Bayraklı Tıp Merkezleri ve Çiğli Polikliniği ile İzmir'de Özel Sigorta, Banka, Emekli Sandığı, SSK, Devlet Memurları ve Bağ-Kur hastalarına nitelikli ve kali
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
16+1 kişi kapasiteli modern donanımlı basınç odamız ile yeni binamızda hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı Bayraklı Ek Binamız ile 60 ünit ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak bölge halkının yüzünü güldürmektedir.
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi, Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumlarına bünyesinde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyet göstermektedir. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında eğitimi, sağlık turizmi ve sağlıklı gıda alanlar
Özel Çınarlı Hastanesi
1992 yılında kurulan hastanemiz kadın hastalıkları ve doğum branşında İzmirdeki tek dal hastanesidir. Ameliyathane ve doğumhane ekibimiz 24 saat kesintisiz, her an göreve hazır bulunmaktadırlar.
Özel Borfiz Bornova Fizik Tedavi Tıp Merkezi
BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak kurulduğumuz günden bu yana; ağrı çeken, kaslarını hareket ettirebilme yetisini farklı nedenlerle kaybeden veya felç geçiren hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon sü
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉