Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Anadolu Cad. No:34 Hitay Plaza Salhane Bayraklı
Telefon:0 (232) 461-9333
Web Sitesi:www.izmirtupbebek.comHata Bildir
38.45226727.170887

Kurum Hakkında

Karşıyaka Tarafından Ulaşım : Karşıyaka tarafından gelen hastalarımız İZBAN hattından yararlanarak, merkezimizin önünde (Salhane Durağı'nda) inebilirler.

Bornova Tarafından Ulaşım : Bornova tarafından gelen hastalarımız, Metro hattını kullaranarak Halkapınar istasyonuna geldikten sonra İZBAN hattına aktarma yaparak merkezimizin önünde (Salhane Durağı'nda) inebilirler.

Alsancak Tarafından Ulaşım : Alsancak tarafından gelen hastalarımız Alsancak Camii'den bir sonraki duraktan geçen 129 ve 131 Numaralı otobüslere binebilir veya Alsancak İZBAN istasyonundan İZBAN hattından yararlanarak (Salhane Durağı'nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Buca Tarafından Ulaşım : Buca tarafından gelen hastalarımız 514 ve 360 Numaralı otobüslere binerek Bayraklı üst geçidinin oradaki durakta inerler, köprünün ayağının olduğu sokağa girerek yol bitiminden sola dönerler ve oradaki duraktan 129 ve 131 numaralı otobüslere binerler. Otobüsten Bayraklı - Salhane Durağı'nda yani merkezimizin önünde inebilirler. Ayrıca İZBAN Şirinyer istasyonundan binecekleri İZBAN aracı ile (Salhane Durağı'nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Balçova Tarafından Ulaşım : Balçova tarafından gelen hastalarımız 167, 180, 184 ve 186 numaralı Konak yönüne giden otobüslere binip Konak'ta indikten sonra Gümrük'e gidip oradan 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı - Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler.

Otogar Tarafından Ulaşım : Otogar tarafından gelen hastalarımız Gümrük'e giden belediye otobüslerine binecekler, Gümrük'ten 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı - Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler.

Hava alanı (Gaziemir) Tarafından Ulaşım : Hava alanı tarafından gelen hastalarımız Havaş servisine binebilir ve servisten Alsancak'ta inebilirler. Oradan taksiye binerek merkezimize gelebilirler, ya da Gümrük'ten 129 ve 131 numaralı belediye otobüslerine binerek Bayraklı - Salhane durağında, merkezimizin önünde, inebilirler. Ayrıca İZBAN Havaalanı istasyonundan binecekleri İZBAN aracı ile (Salhane Durağı'nda) merkezimizin önünde inebilirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Tüp Bebek
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atagöz Bayraklı Göz Hastalıkları Dal Merkezi
670 metre uzaklıkta
Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok
Diyatrans Diyaliz Merkezi
930 metre uzaklıkta
Mansuroğlu Mah. 288/8. Sok. No:9/A
Batı Anadolu Central Hospital
1 km. uzaklıkta
1644. Sokak No. 2/2 Bayraklı
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1 km. uzaklıkta
1587/1 Sk. No:1/D Mersinli
Bayraklı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1 km. uzaklıkta
Mansuroğlu Mah 293/1 Sok.No:2
Batı Anadolu Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Fatih Cad. No:10 Çınarlı
Çınarlı Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Mersinli Mah. Anadolu Cad. No:14 Çınarlı