Özel Bossan Hastanesi

Özel Bossan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Bossan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Atakent Mah. 2015. Cad. No:8
Telefon:0 (342) 236-0036
Web Sitesi:www.bossanhospital.comHata Bildir
37.08706637.425833

Kurum Hakkında

Özel Bossan Hospital, Gaziantep’in halıcılık sektöründe uzun yıllardır sanayici olarak faaliyet gösteren Bossan Halı’nın Gaziantep’e kazandırdığı ve bölgenin en büyük özel hastanelerinden biri olma özelliğine sahiptir. Halit, Mehmet, Mustafa ve Şevki Bostan’ın ortaklığında kurulan hastane 1 Şubat 2021’de hasta kabulüne başladı.

Bossan Hospital, Gaziantep’de Gazikent bölgesinde toplam 42.000 m2’si hastane binası 20.000 m2’si de sosyal tesis olmak üzere toplam 62.000 m2 kapalı alana sahip ve toplam 500 yatak kapasiteli olarak planlanmış bir özel hastanedir. Hastane mimari yapılanması ve hizmet üretim kapasitesi olarak Güneydoğu Anadolu’nun en büyük özel hastanesi olma özelliğini taşımaktadır.

Hastanenin mimari planlamasında tüm tıbbi branşların yanı sıra radyoterapi ünitesi, radyocerrahi ünitesi, kemoterapi ünitesi, nükleer tıp ünitesi, tüp bebek ünitesi, koroner anjiyografi ünitesi, koroner ve KVC yoğun bakım üniteleri de mevcut olup bu bölümler kısa zamanda hayata geçirilecektir.

SGK ile anlaşmalı olan hastanenin tıbbi bölümleri ise iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, nöroloji, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, biyokimya, radyoloji, anesteziyoloji ve reanimasyon, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, ortopedi ve travmatoloji, kulak burun boğaz, üroloji, göz hastalıkları ve de ağız ve diş sağlığından oluşmaktadır.

Alanında başarılı uzman hekimlerin görev aldığı hastane modern hastane yönetimi anlayışı içinde hasta memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Tıbbi cihazların en üst düzeyde olduğu radyoloji bölümü ile ameliyathaneleri ve yoğun bakım üniteleri ile dünya standartlarında hizmet üretmektedir.

Radyoloji bölümünde yüksek kilolu hastaların alınmasına imkan veren geniş gantry’ye sahip gelişmiş MR (manyetik rezonans) cihazı yanı sıra ileri kardiyolojik tetkiklerin yapılabildiği bir BT (bilgisayarlı tomografi) cihazı, meme kanserinin erken teşhisinde önemli rol oynayan ve ülkemizde sayılı hastanede bulunan Mammografi cihazı, biri skolyoz röntgen çekimine imkan veren iki x-ray (röntgen) cihazı, beyin ve ortopedi ameliyatlarında kullanılan iki c-arm x-ray (c-kollu röntgen) cihazı, aralında sorunlu gebeliğin takibinde kullanılan gelişmiş 4D ultrasonografi cihazının da olduğu çok sayıda USG cihazı bulunmaktadır. Bu donanım ile hastane, bölgenin en kapsamlı ve en yüksek teknolojili radyoloji bölümüne sahiptir.

Hastane, açılışını takip eden bir yıl içerisinde Güneydoğu Anadolu’nun büyüklüğünün yanı sıra tıbbi kapsayıcılığı açısından en önemli özel hastanesi olmayı hedeflemektedir. Bu hedefinin odağında güçlü bir kanser merkezi olmak ve sağlık turizmi kapsamında bölgeye yoğun hasta akışı sağlamak bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Bossan Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bossan Hastanesi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yaşar Yılönü
★★★★★
Burhanettin Gönültaş hocama bosrione amaliyatı oldum 2016da. Önce Allahın sonra Burhanettin hocamın sayesinde ayaktayım. Hocama Allahtan başarılar diliyom.

Özel Bossan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Bossan Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bossan Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Vita Line Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Belkıs Mah. 26 Nolu Cadde Üzeri Yediler Plaza
Liv Hospital Gaziantep Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Seyrantepe, Abdulkadir Konukoğlu Cd No:1
Gaziantep Anka Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Eyüp Sultan Mh. Hafız Tevfik Cd. No:162
Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi
3.3 km. uzaklıkta
Çakmak Mah. Tüfekçi Yusuf Bulvarı No:181
Gaziantep Deva Hastanesi
3.3 km. uzaklıkta
25 Aralık Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No:98
Net Göz Tıp Merkezi
4.7 km. uzaklıkta
Yaprak Mahallesi İstasyon Caddesi No:72
Gaziantep Hayat Hastanesi
4.9 km. uzaklıkta
İstasyon Cad. No:17
Medical Park Gaziantep Hastanesi
5.1 km. uzaklıkta
Mücahitler Mah. 50063 Sok. No:2 Şehitkamil