Gaziantep şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 16 adet Özel Hastane listelenmiştir. Gaziantep ilinde toplam 55 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Gaziantep yazısına tıklayabilirsiniz.

Gaziantep Özel Hastaneler Listesi

Nizip
Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi
Nizip / Gaziantep
Gaziantep’in en büyük kuruluşlarından Adnan Şirketler Group bünyesinde faaliyet gösteren hastanemiz 2018 yılı mayıs ayından itibaren Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 10.000 m2 in üzerinde kapalı alanı 9 kat ile tüm bölgeye hizmet vermek amacıyla kurulmuştur
Şahinbey
Özel Gaziantep Deva Hastanesi
★★★★☆· Şahinbey / Gaziantep
1994 yılında Özel Deva Polikliniği olarak kurulan kuruluşumuz insan odaklı ve teknolojik yoğunluklu yatırımları ile 2008 yılında Özel Deva Tıp Merkezi, günümüzde ise Deva Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Özel Gaziantep MMT Amerikan Hastanesi
★★★☆☆· Şahinbey / Gaziantep
Şifanın tek hedef olduğu bir vakıf hastanesi olan Özel MMT Amerikan Hastanesi, yaklaşık 130 yıldır süredir bölge halkına hizmet vermektedir.
Özel Gaziantep Hayat Hastanesi
★★★★☆· Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep Özel Hayat Hastanesi 1995 yılından beri Gaziantep şehrinin ve bütün bölge illerinin hastalarına en iyi sağlık hizmeti vermiştir ve vermeye devam etmektedir.
Özel Tam-Med Hastanesi
★★★★☆· Şahinbey / Gaziantep
Hastaneye yeni poliklinikler, ameliyathaneler ve doğumhaneler ekleyerek ve yatak kapasitesini 50 ye çıkararak TAM-MED Özel Hastane sınıfını A1 Statüsüne yükselmiştir.
Özel Düztepe Yaşam Hastanesi
★★★★☆· Şahinbey / Gaziantep
2010 yılında hizmete açılan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Gaziantep başta olmak üzere tüm bölgede sağlık hizmetlerinde yeni bir çekim merkezi olmayı hedeflemektedir.
Özel Kemal Bayındır Hastanesi
★★★★☆· Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep'in tanınmış doktorlarından Kadın Doğum Uzmanı Kemal Bayındır'ın Baş Hekimliğini yaptığı Özel Kemal Bayındır Hastanesi genel bir hastane olarak hizmet vermektedir.
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi
★★★★☆· Şahinbey / Gaziantep
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi tepeden tırnağa yenilenen ve son derece elit bir kadro ile Gazianteplilere ve bölge halkına sağlık alanında en iyiyi sunmayı hedefliyor.
Özel Hatem Hastanesi
★★★★★· Şahinbey / Gaziantep
Hatem Hastanesi, her türlü tetkik ve tedavinin yapıldığı, çağdaş tıp teknolojisiyle donanmış yapısı, modern ve uzman kadrosuyla Gaziantep’in önde gelen hastanelerinden biridir.
Özel Defa Life Hospital Hastanesi
★★★★☆· Şahinbey / Gaziantep
Özel Defa Life Hospital Hastanesi Şahinbey ilçesinin Güneykent mahallesinde modern binasında uzman doktorları ve sağlık personeli ile hizmet sunmaktadır.
Şehitkamil
Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi
★★★★☆· Şehitkamil / Gaziantep
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kalbi Gaziantep ilinde bulunan Medical Park Gaziantep Hastanesi 14000 m²'lik bir alanda; Dahiliye, Cerrahi, Tanı ve Rehabilitasyon Bölümleri dahil toplam 33 ihtisas dalında hizmet vermektedir.
Özel Gaziantep Anka Hastanesi
★★★☆☆· Şehitkamil / Gaziantep
Anka Hastanesi, uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı merkezleri ve multidisipliner hasta bakımı yaklaşımını benimseyerek Gaziantep ve çevre illere hizmet vermektedir.
Özel Gaziantep Emek Hastanesi
★★★★☆· Şehitkamil / Gaziantep
Hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına sonsuz saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, eğitimli personeli ve sunduğu hizmetiyle milletimizi buluşturan Emek Hastanesi hizmetinizde.
Özel NCR International Hospital Hastanesi
★★★☆☆· Şehitkamil / Gaziantep
Ncr Sağlık Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır.
Özel Bossan Hastanesi
★★☆☆☆· Şehitkamil / Gaziantep
Bossan Hospital, Gaziantep’de Gazikent bölgesinde 62000 m2 kapalı alana sahip ve toplam 500 yatak kapasiteli olarak planlanmış bir özel hastanedir.
Özel Liv Hospital Gaziantep Hastanesi
★★☆☆☆· Şehitkamil / Gaziantep
Liv Hospital Gaziantep deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı, kişiye özel tanı ve tedavi programları ile değer katılmış sağlık hizmetlerini Güneydoğu'nun incisi Gaziantep'te sunuyor.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Yaşar Yılönü
Yaşar Yılönü · 14 Mayıs 2022
Burhanettin Gönültaş hocama bosrione amaliyatı oldum 2016da. Önce Allahın sonra Burhanettin hocamın sayesinde ayakt...
Busra Ulu
Busra Ulu · 19 Ocak 2022
Kadın doğuma geliyodum Emek hastanesi ama sürekli beni sallamaya başladı o yüzden Emek hastanesinden şikayetçiyim v...
Merve Kalyenci
Merve Kalyenci · 22 Eylül 2020
Hastane nasıl işliyor helal olsun?!! Altı üstü kan tahlili verdim. Kan tahlili alan hanım maske takmıyor, çenesinde...
Hatice Şenol
Hatice Şenol · 29 Mayıs 2020
Rezalet personelleri ilgisizlikleri insanlıktan nasiplenmemişler. Özel hastane güya alakaları yok, berbat. Doktorla...
Ünal Ekiz
Ünal Ekiz · 20 Ocak 2020
Gaziantepdeki Defa Life Hastanesine arkadaşım Cemalı iyi ki getirmişiz tüm personeli ve doktorlarının titiz çalışma...