Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi

Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Gaziantep
İlçe:Nizip
Adres:Mimar Sinan Mah. Manolya Sok. No:1
Telefon:0 (342) 518-1888
Web Sitesi:adnhastanesi.comHata Bildir
37.01568837.807029

Kurum Hakkında

Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi, Gaziantep ili Nizip ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Gaziantep’in en büyük kuruluşlarından Adnan Şirketler Group bünyesinde faaliyet gösteren hastanemiz 2018 yılı mayıs ayından itibaren Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 10.000 m2 in üzerinde kapalı alanı 9 kat ile tüm bölgeye hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Hastanemiz şirketimizin değerli kurucusu hayırsever iş adamı Rahmetli Adnan İnanıcı’nın adını yaşatmayı ilke edinerek kurumsal yapı içerisinde hareket etmektedir. Gaziantep ili Nizip İlçesinde faaliyet gösteren hastanemiz Gaziantep, Şanlıurfa ve doğusu, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Kilis illerinin kesişme noktası ve Adana –Şanlıurfa otoyolu üzerinde bulunmaktadır. Otoban çıkışından itibaren yaklaşık 200 metre uzaklıktadır.

Hastanemizde; beyin cerrahi için ayrılmış 1 adet ameliyathane içerisinde ZEİSS S88 mikroskop ile mikrocerrahi ameliyatları yapılmaktadır. Ortopedi ve genel cerrahi için ayrılmış ameliyat Salonlarımızda 2 adet ELCON ve KARL STORZ marka ameliyathane kulesi ile laparoskopik ve artoskopik (kapalı) ameliyatlar yapılmaktadır. Hastanemiz bünyesinde bulanan diğer ameliyat salonlarımızda ise üroloji (flexibl URS), KBB (PİEZZO CİHAZI) ve göğüs hastalıkları (bronkoskopi) cihazları bulunmaktadır. Flexbl URS ile kapalı sistem böbrek taşı ameliyatları yapılabilmektedir. Piezzo cihazımız ile kapalı sistem rinoplasti ve diğer tüm ameliyatlar modern tıbbi kurallara uygun olarak yapılabilmektedir.

Hastanemiz çocuklarımızın muayene ve diğer işlemleri ADN Çocuk Adası olarak ayrı bir alan dizayn edilmiştir. 2018 yılında açılışımızdan itibaren BEBEK DOSTU hastane ünvanımız bulunmaktadır. 15 yataklı 3. Seviye yenidoğan yoğun bakım ünitemizde GE marka dünyanın en geniş ve gelişmiş küvözleri ile en kıymetlimiz bebeklerimiz için deneyimli personellerimiz eşliğinde tedavileri yapılmaktadır.

17 yataklı 3. Seviye erişkin yoğun bakım servisimizde Sağlık Bakanlığı ve dünya standartlarına uygun tedaviler verilmektedir. 5 yıldızlı otel standartlarında olan hasta odalarımızda değerli hastalarımıza tüm imkanlar seferber edilerek en kaliteli hizmetler verilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Algoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nizip Devlet Hastanesi
Nizip Devlet Hastanesi
936 metre uzaklıkta
Nizip Devlet Hastanesi olarak amacımız hastanemize başvuran gerek Nizipli, gerekse çevre ilçe ve köylerden gelen hastalarımıza modern bir hastanede, kaliteli, hızlı ve memnuniyet verici hizmet sunmaktır. Şu an hastanemizde 40 uzma
Özel Nizip Diyaliz Merkezi
Özel Nizip Diyaliz Merkezi modern cihazları, Double osmoz, endotoksin filtre, UV lamba, ve saatte 3 m3 RO su arıtma sistemi, üst düzey teknolojik donanımı, yüksek kapasitesi ve deneyimli, güler yüzlü personeliyle hizmetini sürdürm
Birecik Devlet Hastanesi
Birecik Devlet Hastanesi
16 km. uzaklıkta
Birecik Devlet Hastanesi 1952 yılında Sağlık Merkezi 1965 yılında ise 50 yataklı Devlet Hastanesi ve son olarak 2018 yılında 150 yataklı devlet hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Oğuzeli Devlet Hastanesi
Oğuzeli Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Oğuzeli Devlet Hastanesi 2007 yılından itibaren ilçemize entegre ilçe hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bütün odalarının özellikli oda olarak düzenlenmesiyle 20 yataklı olarak ilçe halkına hizmet vermektedir.
Halfeti Devlet Hastanesi
Halfeti Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Halfeti Merkez ve Köylerimizde yaşamakta olan 42 bini aşkın bir nüfusa hizmet edecek olan Halfeti Devlet Hastanesi 30 yatak kapasitesi ile faaliyet göstermektedir.
Özel Kalyon FTR Tıp Merkezi
Alanında uzman kadrosuyla Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet sunan Kalyon FTR Tıp Merkezi, bölgesinde ilk ve tek kapsamlı hizmetleri bulunan bir merkezdir.
Özel Bossan Hastanesi
Özel Bossan Hastanesi
35 km. uzaklıkta
Bossan Hospital, Gaziantep’de Gazikent bölgesinde 62000 m2 kapalı alana sahip ve toplam 500 yatak kapasiteli olarak planlanmış bir özel hastanedir.
Özel Vita Line Tıp Merkezi
Özel Vita Line Tıp Merkezi 2012 yılı mart ayından itibaren Gazikent'de halkımızın hizmetine açılmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel ADN İnternational Hospital Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉