Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Burdur
İlçe:Merkez
Adres:Emek Mah. 22067 Sok. No:2B/18
Telefon:0 (248) 234-2526
Web Sitesi:www.uzmandiyaliz.comHata Bildir
37.71425230.247871

Kurum Hakkında

2011 yılından bu yana Lider Diyaliz Merkezi adı ile faaliyet gösteren ve yıllar içerisinde bölgede ve çevre illerdeki hastalara sunduğu hemodiyaliz hizmet tecrübesini 2018 ocak ayı itibari ile şirket yönetim kurulu değişimi ile birlikte faaliyetlerini Burdur Uzman Diyaliz Merkezi ismi adı altında yürütmektedir.

Diyaliz merkezimiz Mart 2018’ de hasta, hasta yakını ve çalışan konforunu üst seviyeye çıkararak, yeni yerinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Merkezimiz Burdur & Isparta & Afyonkarahisar illeri ve ilçelerinde bulunan hastalarımıza hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezimizin Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite standartlarına uygun olarak Kalite Yönetim Biriminin oluşturularak, çalışmalarını Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları (SKS) çerçevesinde sürdürmesini sağlamaktır.

Merkezimizde 5 Adet Fresenius 4008 S 15 Adet Braun marka hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Ayrıca 25 Cihaz kapasiteli Revers osmos ve Endotoksin filtre içeren SU SİSTEMİ merkezimizde faaliyet göstermektedir.

2021 model Fiat Ducato marka iki adet servis aracı ve şehir içi servis araçları ile hastalarımız evlerinden alınmak sureti ile merkezimizde hemodiyaliz tedavileri yapılarak tedavi sonrasında yine evlerine bırakılmaktadır.

Hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma anlayışımız ile hizmetlerimizi yönettiğimiz merkezimizde hastalarımıza çay, kahve ikramları ve aparatif yiyecek ve yemek ikramları yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi, Burdur şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Burdur Devlet Hastanesi
4.1 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Eski Antalya Cad. No:6
Burdur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
8.6 km. uzaklıkta
Kışla mah. Okul cad. No:2
Keçiborlu Devlet Hastanesi
26.5 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Yaşar Doğu Sok. No:2
Meddem Hastanesi
27.2 km. uzaklıkta
Süleyman Demirel Bulvarı No:179
Atanur Göz Hastanesi
27.3 km. uzaklıkta
Kurtuluş mah. 137 cad. No:31
Davraz Yaşam Hastanesi
27.4 km. uzaklıkta
Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1
Isparta Hastanesi
27.4 km. uzaklıkta
İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16