Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Burdur
İlçe:Merkez
Adres:Emek Mah. 22067 Sok. No:2B/18
Telefon:0 (248) 234-2526
Web Sitesi:www.uzmandiyaliz.comHata Bildir
37.71425230.247871

Kurum Hakkında

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi, Burdur şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2011 yılından bu yana Lider Diyaliz Merkezi adı ile faaliyet gösteren ve yıllar içerisinde bölgede ve çevre illerdeki hastalara sunduğu hemodiyaliz hizmet tecrübesini 2018 ocak ayı itibari ile şirket yönetim kurulu değişimi ile birlikte faaliyetlerini Burdur Uzman Diyaliz Merkezi ismi adı altında yürütmektedir.

Diyaliz merkezimiz Mart 2018’ de hasta, hasta yakını ve çalışan konforunu üst seviyeye çıkararak, yeni yerinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Merkezimiz Burdur & Isparta & Afyonkarahisar illeri ve ilçelerinde bulunan hastalarımıza hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezimizin Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite standartlarına uygun olarak Kalite Yönetim Biriminin oluşturularak, çalışmalarını Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları (SKS) çerçevesinde sürdürmesini sağlamaktır.

Merkezimizde 5 Adet Fresenius 4008 S 15 Adet Braun marka hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Ayrıca 25 Cihaz kapasiteli Revers osmos ve Endotoksin filtre içeren SU SİSTEMİ merkezimizde faaliyet göstermektedir.

2021 model Fiat Ducato marka iki adet servis aracı ve şehir içi servis araçları ile hastalarımız evlerinden alınmak sureti ile merkezimizde hemodiyaliz tedavileri yapılarak tedavi sonrasında yine evlerine bırakılmaktadır.

Hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma anlayışımız ile hizmetlerimizi yönettiğimiz merkezimizde hastalarımıza çay, kahve ikramları ve aparatif yiyecek ve yemek ikramları yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Burdur Devlet Hastanesi
Burdur Devlet Hastanesi
4 km. uzaklıkta
320 yatak kapasiteli Burdur Devlet Hastanesi gerek uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosu gerekse de çağımızın gereksinimlerine uygun teknik ekipman ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere mesai saati gözetmeksizin
Burdur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kışla Mahallesi Okul Caddesinde toplam 3420 m2 kapalı alana sahip yeni Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz hizmete girmiştir.
Keçiborlu Devlet Hastanesi
Keçiborlu Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
2020 yılında açılan Keçiborlu Devlet Hastanesi yeni binasında donanımlı cihazlarıyla daha modern, temiz ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Meddem Hastanesi
Özel Meddem Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Meddem Hastanesi olarak tüm branşlarda poliklinik hizmetleri ile birçok alanda referans hastane olarak hizmete devam ediyoruz.
Özel Atanur Göz Hastanesi
Özel Atanur Göz Hastanesi
27 km. uzaklıkta
7 katlı binası, 11 yatak kapasitesi ile 2009 yılı Ekim ayında kurulan Özel Atanur Göz Hastanesi sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Davraz Yaşam Hastanesi
Özel Davraz Yaşam Hastanesi, 2007 yılından bugüne kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunma amacıyla, tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla Isparta`da hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Isparta Hastanesi
Özel Isparta Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Özel Isparta Hastanemiz; Göller yöresinin ilk ve gelişmiş bir birimi olan Tüp Bebek Merkezi ile de bölgesel ve ulusal düzeyde başarı oranı üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Isparta Şehir Hastanesi
Isparta Şehir Hastanesi
28 km. uzaklıkta
Isparta Şehir Hastanesi 222bin metrekare kapalı alanda 20 ameliyathane, 131 yataklı yoğun bakım ve 160dan fazla poliklinik ile Isparta ve bölge halkına hizmet veriyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Burdur Uzman Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉