Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Uluyol Er Sk. No:1 No:16/A Yeni Adliye Karşısı
Telefon:0 (224) 251-5000
40.19353429.069198

Kurum Hakkında

Bursa tüp bebek, adını aldığı şehrimizde ilk tüp bebek uygulamasını yapan ekibin merkezidir. Adımız Bursa çünkü biz bu şehrin tüp bebek merkeziyiz. Hizmetlerimize burada başladık burada devam edeceğiz. Yılların birikimi olan deneyimlerimizi sizinle paylaşmak için buradayız. Çünkü biz Bursa'yı seviyoruz ve sizlerle birlikte daha çok başarıya koşmak en büyük hedefimiz. Biz Bursa da her şeyin en kaliteli, en uygun şartlarda yapılabileceğini biliyoruz.

Teknolojik şartlarımızla hastalarımızın başka şehirlerdeki arayışlarına son vermek istiyoruz. Nasıl Türkiye'nin en büyük 4. şehri isek, en büyük yatırımlara ev sahipliği yapıyorsak çocuk sahibi olmak için arayışlarımız neden başka şehirlerde hiç düşündünüz mü? aynı teknolojisi ve yeterli deneyimi olan Bursa Tüp Bebek ünitesi olarak, evinizde tedavi olmanız için dünya teknolojisini ayağınıza getirdik. Bursa Tüp Bebek Merkezi olarak sizlerin tüm gereksinimlerinize cevap verebilecek teknik ve fiziki şartlara sahip olması yanında, ücretsiz danışma ile tüm problemlerinize ışık tutmak amacındayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi

530 metre uzaklıkta

Hacı İlyas Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı Falcon İş Merkezi B Blok No:5

Aritmi Osmangazi Hastanesi

570 metre uzaklıkta

Ulubatlı Hasan Bulvarı No:46

Bursa Özel Hayat Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Ankara Yolu Caddesi No:44

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi

830 metre uzaklıkta

Ahmetpaşa Mh. Fevziçakmak Cd. Fomara Han No:73

Medical Park Bursa Hastanesi

840 metre uzaklıkta

Haşim İşcan Mah. Fomara Meydanı No:1

Bursa Devlet Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Hasta Yurdu Cd. No:31 Tophane