Özel Bursa Hayat Hastanesi

Özel Bursa Hayat Hastanesi
Kurum Adı:Özel Bursa Hayat Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Ankara Yolu Caddesi No:44
Telefon:0 (224) 225-0850
Web Sitesi:www.ozelhayathastanesi.com.trHata Bildir
40.19198429.077075

Kurum Hakkında

Özel Bursa Hayat Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Hayat Hastanesi hizmetteki 40’ncı yılında, fiziki altyapısı, SUIT ve VIP odaları, yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneleri ve son teknoloji cihazlarla donatılmış polikliniklerinin yanı sıra barındırdığı diğer özellikleriyle, Bursa’nın en yeni sağlık tesisini vatandaşların hizmetine sundu.

20.000 m2 alan üzerinde yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Hayat Hastanesi, 310 çalışan, 90 yatak kapasitesi, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, 7 ameliyathanesi, 4 modern doğumhanesi, biyokimya, mikrobiyoloji laboratuvarları, Medikal Estetik Ünitesi, Radyoloji Ünitesi, 24 saat acil servis ve ambulans hizmetleri vermektedir. 18 branş ile 53 poliklinik odasının bulunduğu hastanemizde Kemik Dansitometrisi, Enkoskopi, Kolonoskopi, EEG, EMG, Dijital Mammografi, Dijital röntgen, Ultrasonografi, 3 boyutlu renkli doppler, GE 1.5 Tesla MR cihazı, bilgisayarlı tomografisi (Koroner anjiyo özelliğine sahip) gibi tetkikler gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde; 12 yatak kapasiteli erişkin yoğun bakım ünitesi, 11 kuvöz altyapısına sahip yenidoğan yoğun bakım, 4 Suit, 4 VİP oda, 4 Yataklı Uyku Kliniği, Doğumhane, kadın doğum katı, Çocuk oyun alanları ile birlikte Çocuk Polikliniği, Tam teşekküllü fizik tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, konferansların, seminerlerin ve eğitimlerin yapılabileceği teknik donanıma, modern bir altyapıya sahip 120 kişilik konferans salonu, Tahlil tüplerinin katlar arası otomatik taşınmasını sağlayan pnömatik tüp sistemi, Son teknolojiye sahip merkezi sterilizasyon ünitesi, 200 araçlık Açık-kapalı otopark bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bursa Hayat Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Romatoloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Alya Gündüz
Merhaba 1 Aralık gecesi kızım ateşlendi. Özel sigortamız olduğu için Hayat Hastanesine başvurduk. Normalde 15TL ödeyip çıkıyorduk. Gece acilde duran personel hastane gece muayenelerde anlaşmayı kaldırdı 470TL ödeme alacağız dedi çocuğum ateşli olduğu için ödeyip devam ettik sonrasında testler için 563TL ödeme yaptık. Yani gece 1000TLlik olduk. 1 ay önce de gelmiştik aynı şekilde böyle bir durum olmamıştı. Zaten bu ödemelerin önüne geçmek için sağlık sigortası yaptırdım. Böyle olacağını bilseydim yaptırmazdım.

Sigorta şirketimle görüştüğümde böyle bir şey olamaz dendi. Yaptığım tüm harcamaların fişi duruyor. Sorunumun çözülmesi ve ödediğim paranın tarafıma geri ödenmesini rica ederim. Aksi takdirle tüm haklarımı sonuna kadar arayacağımı belirtmek isterim. Ayrıca fatura talep ettiğimde bir tane helvacı kağıdı çıkarmışsınız imzalamadan fatura vermiyorsunuz. Aldığım hizmetin faturasını vermemek ne demek bununla ilgili vergi dairesine şikayette bulundum.
Zehra Demir
Randevuyu 13.00 veriyorlar ama doktor 13.40 geliyor bu nasıl bir saçmalık. Hasta annem 50 dakikadır kıvranıp durdu doktor bekleyecek diye. Madem bu kadar bekliyecez devlet hastanesine gidelim, hem tonlarca para vermeyiz!!!
Ayşe Tütüncü
29 şubat randevum 1i çeyrek geçe olarak onaylanıyor. Beş gün önceden hastaneye gidiyorum muayeneme yarım saat kala, randevum iptal olmuş. Toplantı varmış siz özel hastanesiniz pardon da size ücret ödüyoruz. Dalga mı geçiyorsunuz devlet hastanesi bile haber veriyor. Kesinlikle herkese bu rezilliğinizi anlatacağım. Kimseye tavsiye etmiyorum.
Leyla Çiçen
★★★
Sayın Özel Hayat Hastanesi yöneticileri, Ben ve eşim hastanenizde çalışan değerli, kaliteli doktorlar sayesinde birkaç kez hastanenize muayene için geldik fakat şu sıcak günlerde siz yöneticiler hiç o değerli doktorların çalıştıkları odalarında kan ter içinde olduklarını görüyor musunuz bilmiyorum. Bizler hasta olarak o ortamda 10*15 dk.da bunalıyoruz, bazı odalarda ya hiç klima yok veya var, göstermelik duvarda takılı duruyor, arızalı çalışmıyor. Siz Bursa nın en eski özel hastanelerinden birisiniz ve çok değerli doktorlarla çalışıyorsunuz, bu yüzden ne zaman gelsem çok kalabalık. Doktor, hasta ve diğer çalışanlarınızın daha rahat bir ortamda bulunması umarım ilkeleriniz arasındadır. Bu konuda duyarlı olacağınızı ümit ediyor, saygılar sunuyorum.

Özel Bursa Hayat Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Bursa Hayat Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi
Bursa tüp bebek, adını aldığı şehrimizde ilk tüp bebek uygulamasını yapan ekibin merkezidir.
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi
6 yataklı, 1 ameliyathaneli Göz Vakfı Bursa Yıldırım Göz Merkezinde 6 doktor, 5 hemşire, 13 personelimiz çalışmaktadır.
Özel FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi
Özel FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi 39+1 kapasitesi ile pazar günleri hariç hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi 5000 m'lik kapalı alanıyla, tam donanımlı ameliyathaneleri, modern doğum salonları, süit odaları ve 130 araçlık otoparkı ile Bursalılara kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.
Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi
Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi güler yüzle ve profesyonel bir anlayışla, ekip ruhu içerisinde, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmetini topluma sunmaktır.
Özel VM Medical Park Bursa Hastanesi
VM Medical Park Bursa Hastanesi, Medical Park’ın sağlık sektöründeki çeyrek asırlık tecrübesini, değişen yaşam şartlarına adapte olan “VM” konseptiyle, VM Medical Park Bursa ile Bursa’ya taşımaktadır.
Özel Marmara Diyaliz Merkezi
Özel Marmara Diyaliz Merkezi 42+1 cihaz kapasitesi ile haftanın 6 günü 07:00-22:00 saatleri arasında 3 seans olarak hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi
Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi 1995 yılından beri yalnızca Bursadaki hastalara değil ayrıca Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Denizli, Çanakkale, Bilecik gibi çevre illerden gelen kanserli hastalara da hizmet veren bir böl
Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi
Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Serebral Palsi, Spina Bifida, Pleksus Brakialis Paralizileri, MSS'nin Dejeneratif Hastalıkları gibi rehabilitasyon gerektiren tüm çocuk yaş gruplarına h
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bursa Hayat Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉