Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi
Kurum Adı:Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Sinandede Mah. Barutluk Cad.No:92
Telefon:0 (224) 346-9100
40.18666329.085458

Kurum Hakkında

1397 yılında Yıldırım Beyazıt Han tarafından yaptırılan Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk hastanesi (Darüşşifa) Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından aslına uygun olarak restore edilmiş, 2001 yılında Vakfımız bünyesine dahil edilmiştir. 6 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 6 doktor, 5 hemşire, 13 personelimiz çalışmaktadır.

Göz Vakfı olarak 1984 de açıldığı ilk günden itibaren, etik kurallardan ve kaliteden ödün vermeden hasta sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutarak, güncel ve modern teknolojiyi uygulamak, kar amacı gütmeden doğru ve etkin tedaviyi uygulamak bizim değişmez prensibimizdir. Bu prensipler sayesinde 2 göz hekimi birkaç hemşire ve personel ile yola çıkan Vakfımız, 30 doktor 20 hemşire ve toplam 150 personelin çalıştığı, bir hastane ve iki göz merkezine sahip güçlü bir Vakıf haline gelmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi

620 metre uzaklıkta

Şükraniye Mah. Hastane Sok. No:11

Marmara Diyaliz Merkezi

760 metre uzaklıkta

Mehmet Akif Ersoy Mh. Kasım Önadım Blv. N:120

Bursa Özel Hayat Hastanesi

920 metre uzaklıkta

Ankara Yolu Caddesi No:44

Bursa Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Uluyol Er Sk. No:1 No:16/A Yeni Adliye Karşısı

Medical Park Bursa Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Haşim İşcan Mah. Fomara Meydanı No:1

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

152 Evler mah. Prof.Tezok cad. No:2