Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Şükraniye Mah. Hastane Sok. No:11
Telefon:0 (224) 360-5252
Web Sitesi:duacinariadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.18973829.09159

Kurum Hakkında

Merkezimiz binası, 1972 yılında SSK Bursa Hastanesine bağlı bir semt polikliniği halinde hizmete açılmış, 1977 yılında da SSK Duaçınarı Dispanseri adı altında sağlık hizmeti verilmeye başlanılmıştır. 1984 yılında ise aynı bina içinde Dispanser faaliyetlerinin yanı sıra diş tedavi ve protez hizmetleri de verilmeye başlanılarak SSK Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Duaçınarı Dispanseri adını almıştır.

5283 Sayılı Bazı Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına Ait Sağlık Birimlerinin Sağlık Bakanlığına Devredilmesine Dair Kanun çerçevesinde Sağlık Bakanlığına devredilen Kurumumuzda 19-02-2005 tarihi itibariyle Dispanser faaliyetlerine son verilmiş ve Sağlık Bakanlığı Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında hizmet verilmeye başlanılmıştır.

Merkezimiz Şükraniye Mahallesi 3.Hastane Sokak No:11 Yıldırım adresinde, yarım kat bodrum ile zemin ve birinci katlar ile ek bina olmak üzere toplam 1600 m2 kullanım alanı bulunan bir binada hizmet vermektedir. 01 Aralık 2012 tarihi itibariyle Çekirge Devlet Hastanesi yerleşkesinde yer alan 12 ünitlik Semt Polikliniğimizde vatandaşlarımıza Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti sunmaktayız.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erdal Madenci
★★
Randevu almak öss sınavından zor..
Özlem Can
Hayatımda birkere gittim, 1 de randevum vardı saat 3 olmasına rağmen hala hastaları bitmedi. en sonunda bana koltuğunda oturan erkek hastanın kucağını gösterdi sonucu mahkemede bitirdim soyadı **** ama kendi zehir asla oraya gitmeyin derim, mahkemeyi kazandım
Özlem Karadağ
★★★★★
İlgili bi hastane doktor ve personelleriyle çok tşkler.
Sevda Turgut
★★★★★
Benım doktorum gözlemlediğim kadarı ile anlayışlı, sakin çok iyi bir hekim. Herşeyden önce karşısındaki insanı dinliyor ve korkularınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı oldugu kesin çok teşekkur ederim... Kendisine gitmek isteyenler için Serdar Genç
Nilgün Arikan
★★★★★
Personeli güleryüzlü, doktorlar hastaları ile yakından ilgileniyor. Teşekkür ederim.

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 51 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Marmara Diyaliz Merkezi
450 metre uzaklıkta
Mehmet Akif Ersoy Mh. Kasım Önadım Blv. N:120
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi
620 metre uzaklıkta
Sinandede Mah. Barutluk Cad.No:92
Bursa Hayat Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Ankara Yolu Caddesi No:44
Doruk Tıp Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Ankara Cad. No:221 Yıldırım
Doruk Yıldırım Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Ankara Cad. No:235 Yıldırım
Bursa Göz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Duaçınar Mah. Barış Cad. No:3