Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Şükraniye Mah. Hastane Sok. No:11
Telefon:0 (224) 360-5252
40.18973829.09159

Kurum Hakkında

Merkezimiz binası, 1972 yılında SSK Bursa Hastanesine bağlı bir semt polikliniği halinde hizmete açılmış, 1977 yılında da SSK Duaçınarı Dispanseri adı altında sağlık hizmeti verilmeye başlanılmıştır. 1984 yılında ise aynı bina içinde Dispanser faaliyetlerinin yanı sıra diş tedavi ve protez hizmetleri de verilmeye başlanılarak SSK Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Duaçınarı Dispanseri adını almıştır.

5283 Sayılı Bazı Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına Ait Sağlık Birimlerinin Sağlık Bakanlığına Devredilmesine Dair Kanun çerçevesinde Sağlık Bakanlığına devredilen Kurumumuzda 19-02-2005 tarihi itibariyle Dispanser faaliyetlerine son verilmiş ve Sağlık Bakanlığı Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında hizmet verilmeye başlanılmıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi RandevuDuaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erdal Madenci · 17 Aralık 2014

randevu almak öss sınavından zor ..

Özlem Can · 21 Ocak 2014

Hayatımda birkere gittim, 1 de randevum vardı saat 3 olmasına rağmen hala hastaları bitmedi. en sonunda bana koltuğunda oturan erkek hastanın kucağını gösterdi sonucu mahkemede bitirdim soyadı **** ama kendi zehir asla oraya gitmeyin derim, mahkemeyi kazandım

Özlem Karadağ · 28 Ocak 2013

İlgili bi hastane doktor ve personelleriyle çok tşkler

Sevda Turgut · 10 Aralık 2012

Benım doktorum gözlemlediğim kadarı ile anlayışlı, sakin çok iyi bir hekim. Herşeyden önce karşısındaki insanı dinliyor ve korkularınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı oldugu kesin çok teşekkur ederim... Kendisine gitmek isteyenler için Serdar Genç

Derya Türker · 22 Eylül 2012

Koskoca diş sağlığı merkezinde bi tane ortodontis yok mu?

Nilgün Arikan · 8 Ocak 2012

Personeli güleryüzlü, doktorlar hastaları ile yakından ilgileniyor. Teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 50 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Marmara Diyaliz Merkezi

450 metre uzaklıkta

Mehmet Akif Ersoy Mh. Kasım Önadım Blv. N:120

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi

620 metre uzaklıkta

Sinandede Mah. Barutluk Cad.No:92

Bursa Özel Hayat Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Ankara Yolu Caddesi No:44

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

152 Evler mah. Prof.Tezok cad. No:2

Doruk Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Ankara Cad. No:221 Yüksek İhtisas Hastanesi Karşısı

Doruk Yıldırım Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Ankara Cad. No:221 (Yüksek İhtisas Hastanesi Karşısı)