Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.
Telefon:0 (224) 369-0444
40.19132929.118928

Kurum Hakkında

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi 05.07.2013 tarihinde faaliyetine başlamış olup Bursa Yıldırım ilçesinde hizmet vermektedir. Binamız Arabayatağı metro istasyonuna 50 mt. mesafede olup; Şevket Yılmaz Hastanesine 1 km, Yüksek İhtisas Hastanesine ise 500 mt. mesafededir. Güllük Camii’nin ise tam karşısındadır.

Hasta yataklarının bulunduğu diyaliz salonlarının tamamı açık ve dışarıyı görecek şekilde projelendirilmiştir. Merkezimiz rahat, ferah ve gün ışığına açık bir ortamda diyaliz tedavisi verilmek üzere kurulmuş olup dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir.

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi olarak profesyonel, konusunda uzman ve aynı zamanda sevilen kadromuzla huzurlu bir ortamda hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak amacıyla özverili bir şekilde çalışmaktayız. Hastalarımızın takip ve tedavileri sertifikalı, tecrübeli ve güler yüzlü hemodiyaliz hekimleri, hemşireler ve personeller tarafından yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zekerya Durmuş · 3 Temmuz 2020

Herşey mükemmel. Sabah saat 06.45 te açılsa daha iyi olur. Çıkışta bazen kalabalık oluyor. Covit'ten korkuyoruz.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi

350 metre uzaklıkta

Ankara Yolu Cad. No: 324-1

Aka Diyaliz Merkezi

550 metre uzaklıkta

Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52

Bursa Göz Merkezi

680 metre uzaklıkta

Duaçınar Mah. Barış Cad. No:3

Doruk Yıldırım Hastanesi

770 metre uzaklıkta

Ankara Cad. No:221 (Yüksek İhtisas Hastanesi Karşısı)

Doruk Tıp Merkezi

810 metre uzaklıkta

Ankara Cad. No:221 Yüksek İhtisas Hastanesi Karşısı

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

830 metre uzaklıkta

152 Evler mah. Prof.Tezok cad. No:2