Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.
Telefon:0 (224) 369-0444
Web Sitesi:bursayasamdiyaliz.comHata Bildir
40.19132929.118928

Kurum Hakkında

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi 05.07.2013 tarihinde faaliyetine başlamış olup Bursa Yıldırım ilçesinde hizmet vermektedir. Binamız Arabayatağı metro istasyonuna 50 mt. mesafede olup; Şevket Yılmaz Hastanesine 1 km, Yüksek İhtisas Hastanesine ise 500 mt. mesafededir. Güllük Camii’nin ise tam karşısındadır.

Hasta yataklarının bulunduğu diyaliz salonlarının tamamı açık ve dışarıyı görecek şekilde projelendirilmiştir. Merkezimiz rahat, ferah ve gün ışığına açık bir ortamda diyaliz tedavisi verilmek üzere kurulmuş olup dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir.

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi olarak profesyonel, konusunda uzman ve aynı zamanda sevilen kadromuzla huzurlu bir ortamda hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak amacıyla özverili bir şekilde çalışmaktayız. Hastalarımızın takip ve tedavileri sertifikalı, tecrübeli ve güler yüzlü hemodiyaliz hekimleri, hemşireler ve personeller tarafından yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Zekerya Durmuş
★★★★★
Herşey mükemmel. Sabah saat 06.45 te açılsa daha iyi olur. Çıkışta bazen kalabalık oluyor. Covit'ten korkuyoruz.

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicabil Yıldırım Hastanesi
350 metre uzaklıkta
Ankara Yolu Cad. No: 324-1
Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi
550 metre uzaklıkta
Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52
Bursa Göz Merkezi
680 metre uzaklıkta
Duaçınar Mah. Barış Cad. No:3
Doruk Yıldırım Hastanesi
770 metre uzaklıkta
Ankara Cad. No:235 Yıldırım
Doruk Tıp Merkezi
810 metre uzaklıkta
Ankara Cad. No:221 Yıldırım
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No:1/2