Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi

Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Yavuz Selim Mah. Alpay Sk. No:52
Telefon:0 (224) 366-9997
Web Sitesi:kocdiyaliz.com.trHata Bildir
40.19176829.11245

Kurum Hakkında

Camileri, kaplıcaları, asırlık çınarları ile ünlü, dağın ve denizin iç içe olduğu tarihi Bursa şehrinde bulunan Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi 1 Nefrolog, 3 diyaliz hekimi, 49 hemodiyaliz makinesi ile hizmet vermektedir. Merkezimizde iki ayrı hemodiyaliz salonu ve HCV(+), HBS(+) alanlarımız mevcuttur. Her ay hasta beslenme takipleri yapılarak diyet tedavileri diyetisyen kontrolünde düzenlenmektedir. Hastanın evinden merkeze ve tedavi sonrası merkezden evine servis araçlarımız ile ulaşım hizmeti sağlanmaktadır. Merkezimizde ayrıca prediyaliz hasta eğitimi verilmektedir.

Tıbbi donanımı ve altyapısı ile Kalite Yönetim Sistemini ilke edinerek farklı olmayı amaçlayıp, bu konuda araştırmacı ve uzman kadrosu ile tüm konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bursa Yıldırım Koç Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bursa Göz Merkezi
120 metre uzaklıkta
Duaçınar Mah. Barış Cad. No:3
Medicabil Yıldırım Hastanesi
210 metre uzaklıkta
Ankara Yolu Cad. No: 324-1
Doruk Yıldırım Hastanesi
220 metre uzaklıkta
Ankara Cad. No:235 Yıldırım
Doruk Tıp Merkezi
250 metre uzaklıkta
Ankara Cad. No:221 Yıldırım
Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
550 metre uzaklıkta
Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad.