Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Caddesi No:38 İzmit
Telefon:0 (262) 281-1000
Web Sitesi:www.cagin.comHata Bildir
40.76436829.967391

Kurum Hakkında

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Çağın Göz Hastanesi, Kocaeli'nin ilk özel göz merkezlerinden biri olarak, 1989 yılında Gölcük'de kurulmuş olup, 1999 yılından bu yana İzmit'de faaliyet göstermeye devam etmektedir. 2011 Aralık ayında yeni binasında faaliyet göstermeye başlayan ve Ekim 2012'den itibaren hastane olarak faaliyetini sürdürmeye devam eden Çağın Göz Hastanesi, yaklaşık 4000 m2 kapalı alana sahip ve 30 araçlık açık/kapalı otoparkı bulunan bir dal hastanesidir.

5 kişi tam zamanlı, 1 kişi yarı zamanlı olmak üzere, toplam 6 adet uzman göz hekimi ile hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır. 26 yatak kapasitesi bulunan Çağın Göz Hastanesi, 1 adet Excimer Lazer ameliyathanesi olmak üzere, toplam 3 adet ameliyathaneye sahiptir.

Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıklarının, tetkik ve tedavileri konusunda Türkiye ve yurtdışından gelen hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır. Kendi alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile tüm göz hastalıklarının tedavilerini ve tüm cerrahi müdahaleleri (Vitrektomi, Oküloplasti, Şaşılık, Katarakt. vb. ) tam teşekküllü ameliyathanelerinde son teknoloji ile gerçekleştirmektedir.

Çağın Göz Hastanesinin özel ve devlet kurumları ile anlaşması bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gülnaz Nurcan
★★★★★
Bugün Banu Kara hanımın aracılığı ile hocamız Mehmet Borazan'a kurumunuza bu olağan üstü günlerden geçerken ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Gülnaz Nurcan & Mehmet Nurcan
Ensar Merdan
★★★
Ah birde telefonlara bakanınız olsa..
Hatice Tarakçı
★★★
İnternet üzerinden randevu sisteminiz var ama doktor adı yok bunu bilgilerinize sunarım.

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 71 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İzmit Diyaliz Merkezi
Özel İzmit Diyaliz Merkezi
155 metre uzaklıkta
İlk olarak 2006 yılında faaliyetine başlayan RTS İzmit Diyaliz Merkezi, Kasm 2015 te son teknoloji ürünler kullanılarak hazırlanan yeni hizmet binamıza taşınmıştır.
Özel Konak Hastanesi
Özel Konak Hastanesi
161 metre uzaklıkta
Özel Konak Hastanesi, güçlü uzman kadrosuyla Kardiyoloji'den Çocuk Hastalıkları'na, Radyoloji'den Genel Cerrahi'ye kadar bireyin yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı tüm sağlık hizmetlerini geniş bir yelpazede sunuyor.
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir.
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi
265 metre uzaklıkta
Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi 2008 yılında kurulmuş bulunan Özel İHY Sağlık ve AVM San.Tic.Ltd.Şti.'nin ilk sağlık hizmetleri projesidir.
Özel Denge Tıp Merkezi
Özel Denge Tıp Merkezi
329 metre uzaklıkta
Psikiyatri dal merkezi olarak kurulup, psikiyatri hastanesine dönüşmesini hedeflediğimiz kuruluşumuz, Sağlık Bakanlığı’nın yeni yönetmelik değişikliklerini dikkate alarak, Tıp Merkezine dönüştü.
Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi hizmeti sunulmaktadır.
Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezinde iyileşmeyen yaralar, kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadır.
Özel Cihan Hastanesi
Özel Cihan Hastanesi
828 metre uzaklıkta
Cihan Hastanesi Bekirpaşa'da 9.000 m2 kapalı alana sahiptir. 17 Mayıs 2013 tarihinden itibaren hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Kocaeli Akademi Hastanesi
Özel Kocaeli Akademi Hastanesi
829 metre uzaklıkta
D-100 karayolu üzeri Yahya Kaptan ışıkları karşısında faaliyete geçen Özel Kocaeli Akademi Hastanesi 12.500 m2 alanda hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉