Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Caddesi No:38 İzmit
Telefon:0 (262) 281-1000
Web Sitesi:www.cagin.comHata Bildir
40.76436829.967391

Kurum Hakkında

Çağın Göz Hastanesi, Kocaeli'nin ilk özel göz merkezlerinden biri olarak, 1989 yılında Gölcük'de kurulmuş olup, 1999 yılından bu yana İzmit'de faaliyet göstermeye devam etmektedir. 2011 Aralık ayında yeni binasında faaliyet göstermeye başlayan ve Ekim 2012'den itibaren hastane olarak faaliyetini sürdürmeye devam eden Çağın Göz Hastanesi, yaklaşık 4000 m2 kapalı alana sahip ve 30 araçlık açık/kapalı otoparkı bulunan bir dal hastanesidir.

5 kişi tam zamanlı, 1 kişi yarı zamanlı olmak üzere, toplam 6 adet uzman göz hekimi ile hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır. 26 yatak kapasitesi bulunan Çağın Göz Hastanesi, 1 adet Excimer Lazer ameliyathanesi olmak üzere, toplam 3 adet ameliyathaneye sahiptir.

Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıklarının, tetkik ve tedavileri konusunda Türkiye ve yurtdışından gelen hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır. Kendi alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile tüm göz hastalıklarının tedavilerini ve tüm cerrahi müdahaleleri (Vitrektomi, Oküloplasti, Şaşılık, Katarakt. vb. ) tam teşekküllü ameliyathanelerinde son teknoloji ile gerçekleştirmektedir.

Çağın Göz Hastanesinin özel ve devlet kurumları ile anlaşması bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gülnaz Nurcan
★★★★★
Bugün Banu Kara hanımın aracılığı ile hocamız Mehmet Borazan'a kurumunuza bu olağan üstü günlerden geçerken ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Gülnaz Nurcan & Mehmet Nurcan
Ensar Merdan
★★★
Ah birde telefonlara bakanınız olsa..
Hatice Tarakçı
★★★
İnternet üzerinden randevu sisteminiz var ama doktor adı yok bunu bilgilerinize sunarım.

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 71 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmit Diyaliz Merkezi
160 metre uzaklıkta
Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:29
Konak Hastanesi
160 metre uzaklıkta
Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:44
Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
190 metre uzaklıkta
Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22
İlgi Çocuk Tıp Merkezi
270 metre uzaklıkta
Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Blv. No:10
Denge Tıp Merkezi
330 metre uzaklıkta
Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4
FMC İzmit Diyaliz Merkezi
660 metre uzaklıkta
Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:102