Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22
Telefon:0 (262) 311-5111
Web Sitesi:www.ozelmavidis.comHata Bildir
40.76601929.967982

Kurum Hakkında

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Kocaeli ili İzmit ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir. İzmit'e ağız ve diş sağlığı alanında yeni ve modern bir özel poliklinik kazandıran Diş Hekimleri Esra Demir, Başar Turgut, Semih Taşveren, Emin Titi ve Sevgi Taşveren 700 metrekare kullanım alanı bulunan 2 katlı poliklinikte, ağız ve diş sağlığı konusunda her türlü hizmeti vermektedirler.

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde diş hekimliğindeki tüm uygulamalar genel anestezi altında yapılabilmektedir. Uygulanan tüm tedavilerde sağlık, fonksiyon ve estetik ana unsur olarak benimsenmektedir. Hastalar için uygun ve güvenli tedavi için sterilizasyon ve dezenfeksiyon en üst düzeyde uygulanmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetler
  • Oral Diagnoz
  • Dişeti Hastalıkları Tedavisi
  • Kanal Tedavisi
  • Yüz Ağrıları ve Çene Eklemi Rahatsızlıkları
  • Ortodonti
  • Restoratif ve Estetik Diş Hekimliği
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Bembeyaz Gülüşler
  • Çene Cerrahisi - İmplantoloji
  • Genel Anestezi ve Sedasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi
Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi 2008 yılında kurulmuş bulunan Özel İHY Sağlık ve AVM San.Tic.Ltd.Şti.'nin ilk sağlık hizmetleri projesidir.
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi
26 yatak kapasitesi bulunan Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıklarının, tetkik ve tedavileri konusunda Türkiye ve yurtdışından gelen hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır.
Özel Denge Tıp Merkezi
Özel Denge Tıp Merkezi
194 metre uzaklıkta
Psikiyatri dal merkezi olarak kurulup, psikiyatri hastanesine dönüşmesini hedeflediğimiz kuruluşumuz, Sağlık Bakanlığı’nın yeni yönetmelik değişikliklerini dikkate alarak, Tıp Merkezine dönüştü.
Özel İzmit Diyaliz Merkezi
Özel İzmit Diyaliz Merkezi
213 metre uzaklıkta
İlk olarak 2006 yılında faaliyetine başlayan RTS İzmit Diyaliz Merkezi, Kasm 2015 te son teknoloji ürünler kullanılarak hazırlanan yeni hizmet binamıza taşınmıştır.
Özel Konak Hastanesi
Özel Konak Hastanesi
311 metre uzaklıkta
Özel Konak Hastanesi, güçlü uzman kadrosuyla Kardiyoloji'den Çocuk Hastalıkları'na, Radyoloji'den Genel Cerrahi'ye kadar bireyin yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı tüm sağlık hizmetlerini geniş bir yelpazede sunuyor.
Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi hizmeti sunulmaktadır.
Özel Renalis Diyaliz Merkezi
Özel Renalis Diyaliz Merkezi
727 metre uzaklıkta
Özel Renalis Diyaliz Merkezi uzman ve deneyimli kadrosu ile hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için titiz, özverili bir hizmet vermektedir.
Özel Cihan Hastanesi
Özel Cihan Hastanesi
735 metre uzaklıkta
Cihan Hastanesi Bekirpaşa'da 9.000 m2 kapalı alana sahiptir. 17 Mayıs 2013 tarihinden itibaren hastalarımızın hizmetindeyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉