Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5
Telefon:0 (216) 634-0102
41.02150129.119906

Kurum Hakkında

2001 tarihinden itibaren, hastanemiz bünyesinde iki farklı merkezde hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. Merkezimiz; sekreterlik, hasta bekleme salonu, soyunma ve giyinme odalarından oluşan giriş katı ve hemodiyaliz hizmet katlarından oluşmaktadır. Ayrıca, merkezimizde; merkezi ısıtma - soğutma sistemi ile her hasta için ayrı merkezi oksijen ve aspiratör sistemi mevcuttur.

Merkezimizde tedavi gören hastalarımızın diyaliz dışındaki sağlık problemlerinin gerekli teşhis ve tedavileri, hastahanemiz bünyemizde faaliyet gösteren ilgili branslardaki uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Hastalarımız, her türlü acil müdahale durumunda hastanemizin tüm branşlarından faydalanma imkanına sahiptir. Ayrıca, hastalarımıza aylık olarak gerekli olan her türlü tıbbi tahlil ve radyoloji hizmetleri de, gününde hastanemizde gerçekleştirilmektedir.

Merkezimizde yapılan hasta nakil servis hizmetlerimiz, 4 adet klimalı otomatik kapılı son model araçlarımız ile konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Merkezimizde; bir konsültan nefrolog, hemodiyaliz sorumlu uzmanlığı sertifikasına sahip iç hastalıkları uzmanı, iki hemodiyaliz sorumlu doktoru, bir başhemşire ve bir diyetisyen görev almaktadır.

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çakmak Erdem Hastanesi

10 metre uzaklıkta

Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5

Erdem Tıp Merkezi

120 metre uzaklıkta

Saray Mah. Sanayi Cad. No:8

Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

670 metre uzaklıkta

Saray Mh. Siteyolu Cd. No:7/A

Hisar İntercontinental Hospital

710 metre uzaklıkta

Saray Mah. Site Yolu Cad. No:7

NP İstanbul Beyin Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Alemdağ Cad. Site Yolu No:29

Tepe Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Ihlamurkuyu, Alemdağ Cd. No:253 (Vergi Dairesi Yanı) Tepeüstü

Atlas Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Tabip Sk. No:5 Ümraniye