Özel Çayırova Tıp Merkezi

Özel Çayırova Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Çayırova Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Çayırova
Adres:Özgürlük Mah. Adnan Kahveci Cad. No:64
Telefon:0 (262) 743-7777
Web Sitesi:cayirovatipmerkezi.comHata Bildir
40.83121929.379619

Kurum Hakkında

Önce insan sağlığını gözeterek, 1997 yılında kapılarını açan Çayırova Tıp Merkezi 2020 yılında tamamen sağlık projesi üzerine inşa edilen yeni modern binasına taşımıştır. Çayırova Tıp Merkezi olarak ‘Sağlık hizmetinden faydalanmak ve iyi hizmet almak herkesin temel hakkıdır.’ felsefemizle ve kurumumuzun butik halinin avantajıyla hastalarımız ilgili hastalıklarının yakın takibini yapıyor ve adeta aile doktorları gibi yakınlıkla hizmet vermeyi görev biliyoruz.

2400 m2 kapalı alanda; 14 yataklı modern müşahede salonununda bulunduğu ve 7/24 kesintisiz acil servis hizmeti veren Tıp Merkezinde; Acil Servis, Fizik Tedavi ve rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun ve Boğaz, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Laboratuvar, Radyoloji, Genel Cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Binamızın 250 m2’lik bölümü; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon birimine ayrılmış ve bünyesinde nitelikli elemanlar ve Danışman Profesör bulunduran ekibiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Çayırova Tıp Merkezi; 2013 yılında Çayırova OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) yi de kurarak Çayırova GRUP halini almıştır. Çayırova Grup bünyesinde; ortak sağlık güvenlik birimi ile işyerlerine, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı desteği verilmektedir. Ayrıca ortak sağlık güvenlik birimine bağlı mobil sağlık aracımızla, işyerlerinde işgücü kaybı olmadan çalışanların yasal sağlık taramalarını etkin bir şekilde yapmaktayız.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız ile Çayırova’yı daha sağlıklı bir geleceğe taşımak için 10 branşta uzman hekim kadromuz ve 50 personelimiz ile etik kurallara, bilimsel normlara uygun bir şekilde, huzurlu, güvende hissedebileceğiniz, yaşama umut katan kaliteli bir sağlık hizmeti vermek için heyecan duyuyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Çayırova Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çayırova Tıp Merkezi, Kocaeli ili Çayırova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Battal Çobanoğlu
Çayırova tıp merkezinde iğne vuran şahıslar işini doğru yapmıyor kayınvalidem iğne vuruldu iki gün acıdan ağladı torunum iğne vuruldu iki gün acıdan ağladı bu konuya bir çözüm bulunmasını istiyorum saygılar Battal Çobanoğlu 05346658851

Özel Çayırova Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Çayırova Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çayırova Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çayırova Derman Tıp Merkezi
790 metre uzaklıkta
Yeni Mahalle Fatih Cad. No:125
Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. 2255 Sok. No:3
Beylikbağı Tıp Merkezi
2.7 km. uzaklıkta
Ulus Mah. Ankara Cad. No:76
Merkez Prime Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Mutlukent, Yenikent Mah. Merkez Prime Kavşağı, 2424. Sok. No:25
Hospital Park Darıca Hastanesi
4.5 km. uzaklıkta
Fatih Sultan Mehmet Cad. No:131 Bayramoğlu
Gebze Merkez Hastanesi
5.5 km. uzaklıkta
Güzeller Mahallesi Bağdat Caddesi No:583
Gebze Fatih Devlet Hastanesi
5.6 km. uzaklıkta
Osman Yılmaz Mah. İlyas Uzuner Cad. No:1