Özel Çayırova Tıp Merkezi

Özel Çayırova Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Çayırova Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Çayırova
Adres:Özgürlük Mah. Adnan Kahveci Cad. No:64
Telefon:0 (262) 743-7777
Web Sitesi:cayirovatipmerkezi.comHata Bildir
40.83121929.379619

Kurum Hakkında

Özel Çayırova Tıp Merkezi, Kocaeli ili Çayırova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Önce insan sağlığını gözeterek, 1997 yılında kapılarını açan Çayırova Tıp Merkezi 2020 yılında tamamen sağlık projesi üzerine inşa edilen yeni modern binasına taşımıştır. Çayırova Tıp Merkezi olarak ‘Sağlık hizmetinden faydalanmak ve iyi hizmet almak herkesin temel hakkıdır.’ felsefemizle ve kurumumuzun butik halinin avantajıyla hastalarımız ilgili hastalıklarının yakın takibini yapıyor ve adeta aile doktorları gibi yakınlıkla hizmet vermeyi görev biliyoruz.

2400 m2 kapalı alanda; 14 yataklı modern müşahede salonununda bulunduğu ve 7/24 kesintisiz acil servis hizmeti veren Tıp Merkezinde; Acil Servis, Fizik Tedavi ve rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun ve Boğaz, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Laboratuvar, Radyoloji, Genel Cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Binamızın 250 m2’lik bölümü; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon birimine ayrılmış ve bünyesinde nitelikli elemanlar ve Danışman Profesör bulunduran ekibiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Çayırova Tıp Merkezi; 2013 yılında Çayırova OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) yi de kurarak Çayırova GRUP halini almıştır. Çayırova Grup bünyesinde; ortak sağlık güvenlik birimi ile işyerlerine, işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı desteği verilmektedir. Ayrıca ortak sağlık güvenlik birimine bağlı mobil sağlık aracımızla, işyerlerinde işgücü kaybı olmadan çalışanların yasal sağlık taramalarını etkin bir şekilde yapmaktayız.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız ile Çayırova’yı daha sağlıklı bir geleceğe taşımak için 10 branşta uzman hekim kadromuz ve 50 personelimiz ile etik kurallara, bilimsel normlara uygun bir şekilde, huzurlu, güvende hissedebileceğiniz, yaşama umut katan kaliteli bir sağlık hizmeti vermek için heyecan duyuyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çayırova Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Battal Çobanoğlu
Çayırova tıp merkezinde iğne vuran şahıslar işini doğru yapmıyor kayınvalidem iğne vuruldu iki gün acıdan ağladı torunum iğne vuruldu iki gün acıdan ağladı bu konuya bir çözüm bulunmasını istiyorum saygılar Battal Çobanoğlu 05346658851

Özel Çayırova Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Çayırova Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi
Özel Çayırova Derman Tıp Merkezinde her birisi konusunda uzmanlaşmış doktor ve tıbbi personelimizle, siz değerli hastalarımıza hizmet vererek sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmaya odaklı görev almaktadırlar.
Tuzla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Tuzla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2017 yılında hizmete açıldı. 2 katlı ve 20 üniteli Tuzla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine bağlı olarak olarak hizmet vermektedir.
Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi
Anadolu Sağlık Merkezi doktorları, hemşireleri ve tüm Sağlık personeli ile, hasta odaklı hizmet anlayışımızla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmayı arzu ediyoruz.
Özel Beylikbağı Tıp Merkezi
Özel Beylikbağı Tıp Merkezi SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı ile anlaşmalı olarak hastalarımıza uzman doktor kadrosuyla haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Merkez Prime Hastanesi
Gebze bölgesinde sağlık hizmeti veren Merkez Sağlık Grubunun bir parçası olan hastanede 27 bin m2 kapalı alana sahip 14 katlı binamızda, 60 poliklinik ve 7 ameliyathane bulunmaktadır. Sağlık hizmetlerimizi teknolojik imkanlarla bi
Özel Hospital Park Darıca Hastanesi
1997 yılında hizmete açılan Özel Boğaziçi Hastanesi 2013 yılında Özel Hospitalpark Darıca Hastanesi ismini almıştır.
Özel Gebze Merkez Hastanesi
2003 yılında kurulan Özel Gebze Merkez Hastanesi, Kocaeli ve Gebze bölgesinin en modern hastanelerinden birisidir.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi
Gebze Fatih Devlet Hastanesinin yeni binasında; 400 hasta yatağı, 12 ameliyathane, 68 yoğun bakım yatağı, 35 kişilik fizik tedavi ünitesi, tek kişilik doğum odaları, diyaliz ünitesi, endoskopi ünitesi, Kalp damar cerrahisi ve koro
Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi yaklaşık 5.000 metrekarelik kapalı kullanım alanı, açık-kapalı otoparkı, 2 ameliyathanesi ve 20 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Çayırova Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉