Kocaeli şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 7 adet Tıp Merkezi listelenmiştir. Kocaeli ilinde toplam 63 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Kocaeli yazısına tıklayabilirsiniz.

Kocaeli Tıp Merkezleri Listesi

Çayırova
Özel Çayırova Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Çayırova / Kocaeli
Kurulduğumuz ilk günden itibaren insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız ile Çayırova’yı daha sağlıklı bir geleceğe taşımak için tamamen sağlık projesi üzerine inşa edilen yeni modern binamızda hizmet veriyoruz.
Özel Çayırova Derman Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Çayırova / Kocaeli
Özel Çayırova Derman Tıp Merkezinde her birisi konusunda uzmanlaşmış doktor ve tıbbi personelimizle, siz değerli hastalarımıza hizmet vererek sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmaya odaklı görev almaktadırlar.
Darıca
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Darıca / Kocaeli
Özel Darıca Hayat Tıp Merkezi Kocaeli'nin Darıca ilçesinde uzman doktorlar ve gelişmiş tanı ve tedavi cihazları eşliğinde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Derince
Özel Derince Marmara Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Derince / Kocaeli
Sağlık Mutluluktur sloganı ile 1995 yılından beri Körfez'de, Özel Körfez Marmara Hastanesi olarak sağlık hizmeti veren kuruluşumuz Derince'de Özel Derince Marmara Tıp Merkezi ile hizmetlerine devam ediyor.
Gebze
Özel Beylikbağı Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Gebze / Kocaeli
Özel Beylikbağı Tıp Merkezi SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı ile anlaşmalı olarak hastalarımıza uzman doktor kadrosuyla haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermeye başlamıştır.
Özel İlgi Çocuk ve Fizik Tedavi Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Gebze / Kocaeli
Özel İlgi Çocuk ve Fizik Tedavi Tıp Merkezinde 7/24 acil servis ve 7/24 uzman çocuk doktoru bulunmakta olup, fizik tedavi ve rehabilitasyon, dahiliye, ortopedi, kbb, kadın hastalıkları ve doğum, üroloji, göz sağlığı ve hastalıkları, radyoloji, çocuk cerrahisi, sünnet laboratuvar, check-up, ağız ve diş sağlığı, beslenme ve diyet, psikoloji alanında
İzmit
Özel Denge Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · İzmit / Kocaeli
Psikiyatri dal merkezi olarak kurulup, psikiyatri hastanesine dönüşmesini hedeflediğimiz kuruluşumuz, Sağlık Bakanlığı’nın yeni yönetmelik değişikliklerini dikkate alarak, Tıp Merkezine dönüştü.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler