Özel Derince Marmara Tıp Merkezi

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Derince Marmara Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Derince
Adres:Çenedağ Mah. Denizciler Cad.
Telefon:4449564
40.75755229.837339

Kurum Hakkında

Sağlık Mutluluktur sloganı ile 1995 yılından beri Körfez'de, Özel Körfez Marmara Hastanesi olarak sağlık hizmeti veren kuruluşumuz Derince'de Özel Derince Marmara Tıp Merkezi ile hizmetlerine devam ediyor.

2.000 metrekare kapalı kullanım alanı içerisinde kurulan Özel Derince Marmara Tıp Merkezi’nde alanında uzman doktorların bulunduğu birçok branşta SGK ve özel sağlık sigortalı hastalarımıza hizmet verilmektedir.

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi’nin, iç dekorasyonunda, doğal malzeme ve renkler kullanıldı. Hasta odaklı merkezdeki muayene odaları tıbbi ihtiyaçlara uygun olarak dizayn edilirken geniş lobi alanları, hasta ve hasta yakınları düşünülerek tasarlandı. Ambulans ve hasta girişlerinin ayrı konumlandığı acil serviste cerrahi ve ortopedik girişimlerin yapıldığı müdahale odası ve müşahede odaları yer almaktadır.

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi, geniş ve ferah fiziki alanları, çağdaş mimari konsepti, güncel teknolojik ürünlerle donatılmış altyapısıyla, gerekli olan durumlarda Özel Körfez Marmara Hastanesi ile hızlı ve etkin ulaşım sağlayabilecek şekilde konumlandı.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Derince Marmara Tıp Merkezi, Kocaeli ili Derince ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Tahsin Özbek Hastanesi

210 metre uzaklıkta

Çınarlı Mh. Kara Ahmet Cad. No:9

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

İbni Sina Bulvarı Lojman Sok. Sopalı Mevkii

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.

Derince Diyaliz Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337

Acıbadem Kocaeli Hastanesi

4.1 km. uzaklıkta

Yenimahalle Inkilap Cad. No:9

Körfez Marmara Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Güney Mah. Albay Sok. No:16