Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Derince
Adres:İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.
Telefon:0 (262) 229-3330
Web Sitesi:derince.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.76114129.810410

Kurum Hakkında

Merkezimiz 06 Ocak 2009 tarihinde faliyete başlamıştır. Merkezimiz 17 diş hekimi, 1 sağlık memuru, 2 diş protez teknisyeni, 17 hemşire, 3 tıbbi sekreter, 3 diş hekimi klinik yardımcısı ve 14 diğer personelle hizmet vermektedir. Merkezimize internet ve telefon randevusu ile başvuran hastalarımız tedavi olmak istedikleri hekimi kendileri seçebilmektedir.

Merkezimiz haftaiçi 09:00-16:00 saatleri arasında poliklinik hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Derince ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hatice Kaba Türk
*** ***'ye gittim 2 ay sürdü.. Dolgusu düşen dişime dolgu yaptı temizlemeden 8 gün sonra bidaha gittim 28 gün sonraya randevu verdi. Temizlemeden yaptığı dolgumu tekrar söküp taktı 2 ay sürdü toplamda.. Allah düşürmesin hiç birinde vicdan yok.
Derya Mutlu Özay
*** *** adındaki dış doktorundan şikayetçiyim. sağlık bakanlığınada bildireceğim. yaşlı başlı insanlara kötü davranıyor. işini sevmiyorsa başka iş yapsın. sorunları varsa da işine yansıtmasın. özel hastanede olsa gülücük atarlar. şunu da unutmasınlarki orda bizim vergilerimizle oturup para alıyorlar. insanlar hasta olmasa zaten gitmezler. böyle doktorlar görmek istemiyoruz...
Adnan Byzkrt
Böyle berbat hastane görmedim doktorlar kanal tedavisi yapmayı bilmiyor.

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi
210 metre uzaklıkta
İbni Sina Bulvarı Lojman Sok. Sopalı Mevkii
Derince Diyaliz Merkezi
540 metre uzaklıkta
Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337
Körfez Marmara Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Güney Mah. Albay Sok. No:16
Derince Marmara Tıp Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Çenedağ Mah. Denizciler Cad.
Körfez Devlet Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Yavuz Sultan Mah. Mevlana Bulvarı No:29
Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3 km. uzaklıkta
Yeni Yalı Mh. Hürriyet Cad. No:45