Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Derince
Adres:İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.
Telefon:0 (262) 229-3330
40.76114129.810410

Kurum Hakkında

Merkezimiz 06 Ocak 2009 tarihinde faliyete başlamıştır. Merkezimiz 17 diş hekimi, 1 sağlık memuru, 2 diş protez teknisyeni, 17 hemşire, 3 tıbbi sekreter, 3 diş hekimi klinik yardımcısı ve 14 diğer personelle hizmet vermektedir. Merkezimize internet ve telefon randevusu ile başvuran hastalarımız tedavi olmak istedikleri hekimi kendileri seçebilmektedir.

Merkezimiz haftaiçi 09:00-16:00 saatleri arasında poliklinik hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Derince ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuDerince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Derya Mutlu Özay · 7 Ekim 2016

*** *** adındaki dış doktorundan şikayetçiyim. sağlık bakanlığınada bildireceğim. yaşlı başlı insanlara kötü davranıyor. işini sevmiyorsa başka iş yapsın. sorunları varsa da işine yansıtmasın. özel hastanede olsa gülücük atarlar. şunu da unutmasınlarki orda bizim vergilerimizle oturup para alıyorlar. insanlar hasta olmasa zaten gitmezler. böyle doktorlar görmek istemiyoruz...

Adnan Byzkrt · 10 Aralık 2014

böyle berbat hastane görmedim doktorlar kanal tedavisi yapmayı bilmiyor.

Ismail Köseoğlu · 5 Mayıs 2014

Benim dişlerimi çok büyük yaptılar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi

210 metre uzaklıkta

İbni Sina Bulvarı Lojman Sok. Sopalı Mevkii

Derince Diyaliz Merkezi

540 metre uzaklıkta

Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337

Körfez Marmara Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Güney Mah. Albay Sok. No:16

Derince Marmara Tıp Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Çenedağ Mah. Denizciler Cad.

Dr. Tahsin Özbek Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Çınarlı Mh. Kara Ahmet Cad. No:9

Körfez Devlet Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Yavuz Sultan Mah. Mevlana Bulvarı No:29