Özel Derince Diyaliz Merkezi

Özel Derince Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Derince Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Derince
Adres:Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337
Telefon:0 (262) 229-2405
40.75659229.808232

Kurum Hakkında

998 yılından beri Kocaeli’nin Derince ilçesince faaliyet gösteren Derince Diyaliz Merkezimiz uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir. Temel ilkemiz ilk günkü gibi heyecanlı olup, her zaman ileriyi görerek yeni teknolojiyi kullanmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Derince Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Derince Diyaliz Merkezi, Kocaeli ili Derince ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Derince Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Derince Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Derince Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Derince Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

540 metre uzaklıkta

İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi

700 metre uzaklıkta

İbni Sina Bulvarı Lojman Sok. Sopalı Mevkii

Körfez Marmara Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Güney Mah. Albay Sok. No:16

Derince Marmara Tıp Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Çenedağ Mah. Denizciler Cad.

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Yeni Yalı Mh. Hürriyet Cad. No:45