Körfez Devlet Hastanesi

Körfez Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Körfez Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Körfez
Adres:Yavuz Sultan Mah. Mevlana Bulvarı No:29
Telefon:0 (262) 526-6666
40.77559429.783020

Kurum Hakkında

Hastanemiz 16 uzman doktor ile 13 uzman poliklinik odası, acil polikliniği 2, diyetisyen 1 olmak üzere toplam 16 poliklinik oda sayısı ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Kulak-Burun-Boğaz, Anestezi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Fizik tedavi, Ağrı Polikliniği, Nöroloji, Ortopedi, Acil bölümleriyle ve diyetisyenimiz ile her yıl artan sayıda hastaya hizmet vermektedir.

Hastanemiz ameliyathanesi 27-01-2004 tarihinde 1 ameliyat salonu ve 1 ameliyat masası ile hizmete başlamış olup, eski ameliyathanenin restorasyonu yapılarak; 3 genel, 1 lokal olacak şekilde 4 salona çıkarılmış, ayrıca lokal ameliyatlar içinde bir septik oda düzenlenmiştir.

Hizmete toplam 25 kadro yatak sayısıyla başlamış olan hastanemiz, 65 kadro yatak sayısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Endoskopi-Gastroskopi-Kolonoskopi ile birlikte 4 yataklı müşahade odası mevcuttur.

Ekim 2007 tarihinden itibaren Poligrafik uyku tetkiki yapılmaya başlanmıştır.

Odiometri odası düzenlenerek, Odiometri-Timpanometri tetkikleri yapılmaktadır.

Poliklinik kapı üzerlerindeki monitör ve bekleme salonlarına konulan plazma ekran ve LCD ekranlar ile hastaların bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.

Hastanemiz hekim seçme logosunu Ekim 2006da almış ve hekim seçme uygulamasına başlamıştır. Hastanemize, tıbbi yardım talebi ile başvuran hastalarımızın, alacakları bütün hizmet süreci içerisinde haklarının korunması adına Hasta Hakları İletişim Birimi 2 Ekim 2006dan itibaren hizmet vermektedir. Hastanemiz 2007'de Bebek Dostu Hastane ünvanını, 21 Nisan 2008'de ISO 9000:2001 Kalite Belgesi'ni almıştır.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Körfez Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Körfez Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Körfez ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Körfez Devlet Hastanesi RandevuKörfez Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mesude İnceoğlu Sancaktutan · 3 Ağustos 2018

Mesude sancaktutan ben iki gündür hasta hakları hemşiresine ulaşamıyorum santraldan telefonun açılmadığı söylendi bugünse santrale dahi ulaşamıyorum ağda bu numara yok yazıyor. Santral no sunu 184 den aldım neden ulaşamadığımı anlayamadım. Neyse ben hastahanenize 25de yatış yaptım 26sında ameliyat oldum 27 sabah çıktım. Ürölöji servisinin tüm çalışanlarına başta doktorum sayın Ercan Aydınoğlu sayın Semih bey anestezi doktoru ameliyathane de görevli olan herkese servisdeki hemşirelere ve tüm sorumlu personele ilgilerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum doktorum ve ekibi çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdiler onlara binlerce teşekkür ederim. Sevgiler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Körfez Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Körfez Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 45 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Körfez Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Yeni Yalı Mh. Hürriyet Cad. No:45

Körfez Marmara Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Güney Mah. Albay Sok. No:16

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

İbni Sina Bulvarı Lojman Sok. Sopalı Mevkii

Derince Diyaliz Merkezi

3 km. uzaklıkta

Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337

Derince Marmara Tıp Merkezi

5 km. uzaklıkta

Çenedağ Mah. Denizciler Cad.

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi

6.5 km. uzaklıkta

Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı