Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Körfez
Adres:Yeni Yalı Mh. Hürriyet Cad. No:45
Telefon:0 (262) 527-3030
40.76632829.775967

Kurum Hakkında

Kurumumuz 01/04/2009 tarihinde Körfez Devlet Hastanesi binasında faaliyete başlamıştır. Tadilatı Körfez Belediyesi tarafından yapılarak kurumumuza tahsis edilen yeni hizmet binamızda 02 Eylül 2009 tarihinden bu yana Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerimizi sunmaktayız.

Misyonumuz, Kocaeli ilinde Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti sunumunda hasta odaklı ve güvenilir hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, sağlıklı dişler mutlu yüzler ilkesi ile öncü hizmet sunmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Körfez ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKörfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Körfez Devlet Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Yavuz Sultan Mah. Mevlana Bulvarı No:29

Körfez Marmara Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Güney Mah. Albay Sok. No:16

Derince Diyaliz Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3 km. uzaklıkta

İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

İbni Sina Bulvarı Lojman Sok. Sopalı Mevkii

Derince Marmara Tıp Merkezi

5.3 km. uzaklıkta

Çenedağ Mah. Denizciler Cad.