Özel Çeşme Sağlık Polikliniği

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği
Kurum Adı:Özel Çeşme Sağlık Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İzmir
İlçe:Çeşme
Adres:Sakarya Mah. İnkılap Cad. No:109/A
Telefon:0 (232) 712-0807
Web Sitesi:www.cesmesaglik.comHata Bildir
38.32673526.310793

Kurum Hakkında

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği, İzmir ili Çeşme ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Özel Çeşme Sağlık Polikliniği, geniş uzman doktor kadrosu, deneyimli personeli ile her zaman ilklere imza atarak on yıldır yörenin en güçlü sağlık ekipmanını oluşturmaktadır.

Güleryüzlü ve yardımsever personelimiz, konularında uzman deneyimli doktorlarımız, yüksek teknolojiden oluşan tanı ünitelerimiz ile "hizmette sınır tanımamak" ilkesi ile her geçen yıl güçlenerek hizmet akışını yaz-kış 24 saat sürdürmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çeşme Sağlık Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Klinik Hizmetlerimiz
  • Acil Tıp
  • Genel Tıp
  • Küçük Ve Orta Cerrahi Müdahaleler
  • Bilgisayarlı Göz Muayenesi
  • Ortopedik Mikrocerrahi Müdahaleleri
  • Jinekolojik Ve Obstetrik Müdahaleler
  • Kardiyolojik Müdahaleler
  • Efor Testi, Ekg
  • infeksiyon Hastalıkları
  • Klinik Mikrobiyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çeşme Devlet Hastanesi
Çeşme Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
1994-2015 Yılları arasında hizmet veren Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi yeni yapılanması ile 27 Mayıs 2015 tarihinde yeni hizmet binasında Çeşme Devlet Hastanesi adını alarak hizmete açılmıştır.
Urla Devlet Hastanesi
Urla Devlet Hastanesi
38 km. uzaklıkta
Urla Karantina Adası'nda yer alan Urla Devlet Hastanesi Özbek yolu üzerindeki yeni hastane binasına taşınmıştır.
Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi
Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi
Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi poliklinikleri, 3 ameliyat odası, 1 doğumhanesi, 50 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.
Foça Devlet Hastanesi
Foça Devlet Hastanesi
54 km. uzaklıkta
Foça Devlet Hastanesi yeni binasında Fizik Tedavi Ünitesi, Palyatif Bakım Merkezi, 3 salondan oluşan ameliyathane ve 2. Basamak 7 Yataklı Yoğun Bakım Üniteleri ile Poliklinikler de belirli branşlarda her gün, bazı branşlarda hafta
Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastanemizde uzman ve tecrübeli diş hekimleri ile implant, dolgu, kanal tedavisi, kron köprü protez, total ve parsiyel protez, pedodonti, diş taşı temizliği, fissür koruyucu vs. tedavileri en son teknoloji kullanılarak başarı ile
Özel Ege İnci Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Ege İnci Tıp Merkezi; 2019 yılında İzmir Narlıdere'de hizmete başlamış olup, son teknolojik cihazların yanı sıra deneyimli hekim kadrosuyla ön plana çıkmıştır. Bir çok branşta hizmet vermekteyiz.
Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezinde teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden kadrolarında uzman doktor, fizyoterapist ve diğer elemanlardan oluşan 28 kişilik bir kadro görev yapmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Çeşme Sağlık Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉