İzmir şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 15 adet Poliklinik listelenmiştir. İzmir ilinde toplam 192 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden İzmir yazısına tıklayabilirsiniz.

İzmir Poliklinikler Listesi

Balçova
Balçova Semt Polikliniği
Poliklinik · Balçova / İzmir
Palmiye AVM içinde bulunan İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Balçova Semt Polikliniği 2017 yılında hizmete açılmıştır.
Bayraklı
Bayraklı Semt Polikliniği
Poliklinik · Bayraklı / İzmir
Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Bayraklı Semt Polikliniği'nde 13 poliklinik ile vatandaşlara sağlık hizmeti sunulmaktadır.
Bornova
Çamdibi Semt Polikliniği
Poliklinik · Bornova / İzmir
İzmir’in Bornova İlçesi Çamdibi semtinde 1000 metrekarelik alanda açılan Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çamdibi Semt Polikliniği, 22 branşta poliklinik, röntgen ve laboratuvar hizmetleri ile bölge halkına hizmet vermektedir.
Bornova Semt Polikliniği
Poliklinik · Bornova / İzmir
Bornova Semt Polikliniği, İzmir Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesine bağlı olarak poliklinik hizmetleri sunmaktadır.
Buca
Yıkıkkemer Semt Polikliniği
Poliklinik · Buca / İzmir
Yıkıkkemer Semt Polikliniği, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak Buca ilçesinde hizmet vermektedir.
Çeşme
Özel Çeşme Sağlık Polikliniği
Poliklinik · Çeşme / İzmir
Özel Çeşme Sağlık Polikliniği, geniş uzman doktor kadrosu, deneyimli personeli ile her zaman ilklere imza atarak on yıldır yörenin en güçlü sağlık ekipmanını oluşturmaktadır.
Çiğli
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Semt Polikliniği
Poliklinik · Çiğli / İzmir
TC Sağlık Bakanlığı İzmir Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi İAOSB Polikliniği uzman ve pratisyen doktorların görev yaptığı tam teçhizatlı, modern bir sağlık kurumudur.
Foça
Yeni Foça Semt Polikliniği
Poliklinik · Foça / İzmir
Foça Belediyesi tarafından tadilatı yapılıp semt polikliniği olarak Sağlık Bakanlığı’na tahsis edilen eski belediye binasında Foça Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Gaziemir
Gaziemir Nazmiye Esen Semt Polikliniği
Poliklinik · Gaziemir / İzmir
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi’ne bağlı olarak hizmet veren Nazmiye Esen Polikliniği 4 katta günde 800 hastaya hizmet verir durumdadır.
Güzelbahçe
Güzelbahçe Semt Polikliniği
Poliklinik · Güzelbahçe / İzmir
Urla Devlet Hastanesine bağlı olarak Güzelbahçe Kültür Merkezi binasında kurulan Güzelbahçe Polikliniği 2018 yılında hasta kabulüne başladı.
Karabağlar
Karabağlar Semt Polikliniği
Poliklinik · Karabağlar / İzmir
Karabağlar ilçesi Yunus Emre Mah. 4025 Sok. No:13 adresinde hizmet sunmaktadır.
İsmet Yorgancılar Basın Sitesi Semt Polikliniği
Poliklinik · Karabağlar / İzmir
İsmet Yorgancılar Semt Polikliniği, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı İzmir’in Karabağlar ilçesinde Basın Sitesi mahallesinde hizmet vermektedir.
Göztepe Semt Polikliniği
Poliklinik · Karabağlar / İzmir
İzmir Karabağlar ilçesinde bulunan Göztepe Semt Polikliniği, Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak poliklinik hizmetleri sunmaktadır.
Karşıyaka
Karşıyaka Semt Polikliniği
Poliklinik · Karşıyaka / İzmir
İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Karşıyaka Semt Polikliniği, eski Karşıyaka Devlet Hastanesinin bulunduğu konumda prefabrik binasında hizmet vermektedir.
Narlıdere
Narlıdere Semt Polikliniği
Poliklinik · Narlıdere / İzmir
İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Narlıdere Semt Polikliniği, bölge halkına kaliteli sağlık hizmetleri sunan modern bir sağlık merkezidir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Tuğçe Yıldız
Tuğçe Yıldız · 27 Kasım 2023
Dermatoji doktorunuz *** hanım o kadar berbat bir doktor ki hiç memnun kalmadık yalandan 2 tane krem verip gönderiy...