Özel Cizre Tıp Merkezi

Özel Cizre Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Cizre Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Şırnak
İlçe:Cizre
Adres:Dicle Mah. Eski Hastane Cad. No:15
Telefon:0 (486) 616-8283
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.32920742.191068

Kurum Hakkında

Özel Cizre Tıp Merkezi, Şırnak ili Cizre ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeffaf ve eşit sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir” anlayışı ile yola çıkan, deneyimli uzman kadrosuyla son model makinalarıyla hijyen alanıyla bölgemizin bir numarası aklınıza gelebilecek tüm hastalıkların müdahale merkezi olan, Şırnak İl ve İlçelerinde özel tek tıp merkez olan Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi tüm bölge halkımızın hizmetine 2019 yılında girmiştir.

Özel Cizre Tıp Merkezi, toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden ödün vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Legend Bang Bang
Sabit bir doktor kadrosu yok her düzensiz bir hastane elemanları doktordan önce konuşur sağlık çalışanları doktoru dinlemez hiç memnun kalmadık doktor istifa ediyor orda diyor izne madem izne gitmiş b. tarih verin.
Abs Def
★★★★★
Ben onu bunu bılmem ama kadın doğum dokmanı Sevim hoca gerek konuşmasıyla açıklamasıyla gerekse bilgisiyle hayran bıraktı kendine. Doğumumuzu o kadar kolay sakin gerçekleştirdi ki kendisine teşekkür ederiz. Güler yüzüyle resmen bizi rahatlattı keşke her doktor sizin gibi olsa iyiki yolumuz karşılaştı. Yolunuz ve güler yüzünüz daim olsun.
İdris Atan
Bir randevu sisteminiz bile yok, doğru düzgün telefon açan ve bir bilgi verebilen yok, sistem düzenlemesi şart.
Zulal Can
Telefonları açmıyorlar. Açınca da randevu vermiyorlar. Gelip sıra bekleyeceksiniz diyorlar. Çocuk doktorunda bebekle birlikte 5 saat sıra bekledik. Bunu bu şekilde yapacaklarına randevu verseler de o 5 saati evimizde beklesek. Çok mu zor yani bunu ayarlamak. Sistem sıfır. Doktorun iyiliğinin hatrina 1 yıldız. Yoksa sıfır bile değil eksisiniz!
Selin Bayhan
Telefonları da açsanız çok iyi olacak.

Özel Cizre Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Cizre Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 75 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2011 yılında kurulmuş olup 20 Ünit ile bölge halkına koruyucu, teşhis, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetleri sunmkatadır.
Cizre Devlet Hastanesi
Cizre Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
2006 yılında tamamlanan yeni binasına taşınarak 150 yatak kapasitesine ulaşan Cizre Devlet Hastanesi güler yüzlü personeli ile Cizre ve çevresindeki halka kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.
Silopi Devlet Hastanesi
Silopi Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
Silopi Devlet Hastanesi 2009 yılında açılan binasında 101 fiili yatak kapasitesi ile Silopi halkına hizmet vermektedir.
İdil Devlet Hastanesi
İdil Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
İdil Devlet Hastanesi, Cizre Midyat Karayolu üzerinde 71 yataklı olarak İdil ve çevre ilçelere sağlık hizmet vermeye devam etmektedir.
Şırnak Devlet Hastanesi
Şırnak Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Şırnak Devlet Hastanesi Cizre yolunda yeni yapılan binasına Eylül 2008 tarihi itibariyle taşınmıştır. 150 yatak kapasitesine sahiptir.
Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şırnak Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde her türlü dolgu, kanal tedavisi ve protez gibi özellikli tedaviler de yapılabilmektedir.
Eruh Devlet Hastanesi
Eruh Devlet Hastanesi
47 km. uzaklıkta
Eruh Devlet Hastanesi yeni binası 30 yatak kapasiteli olarak 2018 yılında hizmete girmiş, Emniyet Amirliği yanında modern tıbbi, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet sunmaktadır.
Dargeçit İlçe Hastanesi
Dargeçit İlçe Hastanesi
48 km. uzaklıkta
Dargeçit Devlet Hastanesi 25 yatağa sahip ilçe entegre hastanesinde 11 pratisyen hekim, 2 uzman hekim (Dahiliye ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı), 8 aile hekimi, 9 ebe, 3 diş hekimi, 24 hemşire, 6 tane de aile sağlığı elemanı ile hizm
Uludere Devlet Hastanesi
Uludere Devlet Hastanesi
59 km. uzaklıkta
Uludere Devlet Hastanesi çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak hastaların memnuniyetini esas alan, en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Cizre Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉