Özel Cizre Tıp Merkezi

Özel Cizre Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Cizre Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Şırnak
İlçe:Cizre
Adres:Dicle Mah. Eski Hastane Cad. No:15
Telefon:0 (486) 616-8283
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.32920742.191068

Kurum Hakkında

Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeffaf ve eşit sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir” anlayışı ile yola çıkan, deneyimli uzman kadrosuyla son model makinalarıyla hijyen alanıyla bölgemizin bir numarası aklınıza gelebilecek tüm hastalıkların müdahale merkezi olan, Şırnak İl ve İlçelerinde özel tek tıp merkez olan Özel Cizre Cerrahi Tıp Merkezi tüm bölge halkımızın hizmetine 2019 yılında girmiştir.

Özel Cizre Tıp Merkezi, toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden ödün vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Cizre Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Cizre Tıp Merkezi, Şırnak ili Cizre ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Legend Bang Bang
Sabit bir doktor kadrosu yok her düzensiz bir hastane elemanları doktordan önce konuşur sağlık çalışanları doktoru dinlemez hiç memnun kalmadık doktor istifa ediyor orda diyor izne madem izne gitmiş b. tarih verin.
Abs Def
★★★★★
Ben onu bunu bılmem ama kadın doğum dokmanı Sevim hoca gerek konuşmasıyla açıklamasıyla gerekse bilgisiyle hayran bıraktı kendine. Doğumumuzu o kadar kolay sakin gerçekleştirdi ki kendisine teşekkür ederiz. Güler yüzüyle resmen bizi rahatlattı keşke her doktor sizin gibi olsa iyiki yolumuz karşılaştı. Yolunuz ve güler yüzünüz daim olsun.
İdris Atan
Bir randevu sisteminiz bile yok, doğru düzgün telefon açan ve bir bilgi verebilen yok, sistem düzenlemesi şart.
Zulal Can
Telefonları açmıyorlar. Açınca da randevu vermiyorlar. Gelip sıra bekleyeceksiniz diyorlar. Çocuk doktorunda bebekle birlikte 5 saat sıra bekledik. Bunu bu şekilde yapacaklarına randevu verseler de o 5 saati evimizde beklesek. Çok mu zor yani bunu ayarlamak. Sistem sıfır. Doktorun iyiliğinin hatrina 1 yıldız. Yoksa sıfır bile değil eksisiniz!
Selin Bayhan
Telefonları da açsanız çok iyi olacak.

Özel Cizre Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Cizre Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 75 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Cizre Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Sur Mahallesi Hastane Caddesi No:7
Cizre Devlet Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Sur Mahallesi Banecırf Mevki
Silopi Devlet Hastanesi
24.7 km. uzaklıkta
Yenişehir Mahallesi Çevre Yolu Cad.
İdil Devlet Hastanesi
25.7 km. uzaklıkta
Aşağı Mah. Vali Kamil Acun Parkı Karşısı No:1
Şırnak Devlet Hastanesi
30.4 km. uzaklıkta
Bahçelievler Cizre Caddesi
Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
31.9 km. uzaklıkta
Cumhuriyet mah. Hastane cad. No:2