Silopi Devlet Hastanesi

Silopi Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Silopi Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Şırnak
İlçe:Silopi
Adres:Yenişehir Mahallesi Çevre Yolu Cad.
Telefon:0 (486) 518-3110
37.25912942.456064

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1998 yılında inşaata başlamıştır. 2000 yılında 25 yataklı olarak faaliyete geçmiştir. 06-10-2004 yılında hizmetine 50 yataklı olarak devam etmiştir.

Yeni hizmet binasının temeli 12. 09. 2007 yılında atılarak inşaat çalışmaları başlamıştır. İnşaatı tamamlanan yeni hizmet binasına 28-12-2009 tarihinde 50 yataklı olarak modern ve yeni binasında hizmet vermeye devam etmiştir. 18-01-2010 tarihinde Sağlık Bakanlığının Onayı ile 93 yatak olarak halen siz değerli Silopi halkına 20 Uzman Doktor, 4 Pratisyen, 127 Yardımcı Sağlık Personeli ve 19 Memur ile Hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemize şehir içinden geçen herhangi bir şehir içi minibüsü veya belediye otobüsüne binerek ulaşabilirsiniz.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Silopi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Silopi Devlet Hastanesi, Şırnak ili Silopi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Silopi Devlet Hastanesi RandevuSilopi Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Murat Soydan · 4 Ağustos 2017

Berbat bir hastahane tam rezallet yataklar bozuk. ameliyatlı biri doğum yapanlar yataklara çıkamıyorlar yataklar yüksekte bozuk inmiyor. Ayrıca yataklar hastalar yataklara çıktığı zaman yataklar seyyar arabası gibi yürüyor. lavabolar iğrenç o kadar pis hastaların hepsi sıcaktan, kirli odalarda ve kirli lavabolarda enfeksiyon kapıyorlar dahada hastalanıyorlar. Ve o kendilerini bişey sanan personeller doktor yardımcıları sanki hepsi başhekim öyle havaları var hastalara bağırıyorlar. Ve en önemli konu hemşirelerin hastalara ve refakatçılara bağırması gidip çağırıyorsun onları hasta fenalaşıyor veya bir sıkıntı var hemşireler refakatçılara bağırıyor sanki babasının hayrına gelip bakıyorlar. Koskocaman hastanede klima yok bütün hasta odaları klimasız ama personel odasında klima var. Kısacası berbat berbat berbat bir hastane canını seven gitmez bu hastaneye hasta olmayanda orda hastalanıyor.

Adem Sancar · 22 Ağustos 2014

valla sağlıkçılardan çok hizmetçi ve güvenlik var çok gereksiz insanlarda var bunuda belirtmek isterim işini güzel yapanlardan Allah razı olsun ama boş boş oturup hiçbir iş yapamayan insanlar var ve öbürlerin hakkını çok yiyorlar eşitlik olmasını isteriz

Mesut Ökten · 27 Mayıs 2012

hastane güzel olmuş ama doktur az

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Silopi Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Silopi Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Silopi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Silopi Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Dicle Mah. İpekyolu Cad. No:87

Cizre Devlet Hastanesi

24.1 km. uzaklıkta

Sur Mahallesi Banecırf Mevki

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

24.2 km. uzaklıkta

Sur Mahallesi Hastane Caddesi No:7

Cizre Tıp Merkezi

24.7 km. uzaklıkta

Dicle Mah. Eski Hastane Cad. No:15

Şırnak Asker Hastanesi

28.2 km. uzaklıkta

Uludere Caddesi

Şırnak Devlet Hastanesi

28.7 km. uzaklıkta

Bahçelievler Cizre Caddesi