Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Balıkesir
İlçe:Altıeylül
Adres:Plevne Mh. 12121 Sk. No:4
Telefon:0 (266) 243-0435
Web Sitesi:www.devadis.comHata Bildir
39.61606527.894621

Kurum Hakkında

Deva Diş Polikliniği, kurulduğu 2000 yılından beri, uzman personeliyle, mesleki etik ve hijyen kurallarından asla ödün vermeden, tıbbi ve teknolojik yenilikleri takip ederek, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Deva Diş Polikliniğimizde, ağız ve diş sağlığında kullanılan ileri teknoloji ürünü cihazlar ve deneyimli ekibimizle, her türlü diş problemi, kolaylıkla teşhis ve tedavi edilebilmekte ve hastalarımıza en iyi hizmet sunumu hedeflenmektedir.

Polikliniğimiz, rutin diş tedavilerine ilave olarak uzmanlık gerektiren Ortodonti (Tel Tedavisi), İmplant (Diş Çakma), Ağız ve Çene hastalıkları cerrahisi, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) dallarında da, uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir. Polikliniğimizdeki diş hekimlerimiz ve uzman personelimiz, diş çapraşıklarının düzeltilmesinden, İmplant uygulamalarına, kist operasyonlarından, gömülü diş çekimlerine, ileri tedavi gerektiren diş eti operasyonlarından, diş beyazlatma, hareketli - sabit protez uygulamalarına kadar birçok alanda, Balıkesirlilerin hizmetindedir.

Balıkesir’deki birçok kamu kurum ve kuruluşunun yanı sıra özel sektörde faaliyet gösteren firmalarla da anlaşmalarımız mevcut. Dolayısıyla yaygın bir hizmet ağına sahibiz.

Deva Diş Polikliniği olarak; bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da; Hastane ortamından uzak, teknolojinin güleryüzlü bir hizmet anlayışıyla buluştuğu bir mekanda hastalarımızı tedavi etmeye, ağız ve diş sağlığı konusunda güvenilir ve doğru tedavi hizmetleriyle hastalarımızı buluşturmaya devam edeceğiz.

Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ezgi Şahin
★★★★★
Balıkesir'de güvenerek gidebileceğiz tek yer diyebilirim. Güleryüzlü hizmet, temizlik mükemmel. Dişçi korkusu olan ben, Deva Diş sayesinde bu fobimden kurtuldum. Doktorları efsane özellikle Betül Hanım:) ( Bur arada botoks ve dolgu işlemi de yapıyorlar ki, o da ayrı bir efsane! Kesinlikle tavsiye ederim) Balıkesir için büyük bir kazanım...!

Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmiryolu Sevgi Hastanesi
540 metre uzaklıkta
G.O.P. Mah. Yeni İzmir Cad. No:180-A
Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Gazi Osman Paşa Mah. 209. Sok. No:26
Balıkesir Devlet Hastanesi Turgut Solak Binası
3.6 km. uzaklıkta
Dumlupınar Mah. Ali Hikmet Paşa Cad. Koca Okul Sok. No:28/9
Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
4 km. uzaklıkta
Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk.
Balıkesir Devlet Hastanesi
4.2 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Turgut Reis Cad. Karesi
Karesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
4.2 km. uzaklıkta
Ege Mah. Karesi AVM 11 Kalaycılar Sk. No:15
FMC Balıkesir Diyaliz Merkezi
4.3 km. uzaklıkta
Ali Hikmetpaşa Mh. Yeni Sk. Karesi Apt. No:18/A