Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Esentepe Mah Sanayi Cad. No 173F
Telefon:0 (224) 502-0077
Web Sitesi:dmklinik.comHata Bildir
40.23029328.983961

Kurum Hakkında

Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Bursa ili Nilüfer ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. DM Ağız ve Diş Sağlığı, sektöründe yenilikçi, farklı ve hasta ihtiyaçlarına karşılık verebilmek amacı ile “Yeni Nesil Diş Kliniği” anlayışını ile yola çıkmıştır. Kliniğimizde Ortodonti(diş teli), İmplant tedavisi, Ağız diş ve çene cerrahi, Çocuk diş hekimliği, Diş protez uygulamaları(Lamine, Zirkon), Diş eti rahatsızlıkları ve diğer tüm tedaviler için uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Ortodonti
  • Ağız, Çene ve Diş Cerrahi
  • Pedodonti
  • Ortognatik Cerrahi
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Ağız Bakımı
  • Periodontoloji
  • İmplant

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Retina Göz Hastanesi
Özel Retina Göz Hastanesi
47 metre uzaklıkta
Retina Göz Hastanesinin temel amacı retina-Makula-Viterus hastalıkları ve cerrahisi dalında olmak üzere göz hastalıklarının tüm dallarında tedavi hizmeti vermek ve klinik çalışmalar yapmaktır.
Özel Esentepe Hastanesi
Özel Esentepe Hastanesi
73 metre uzaklıkta
Özel Esentepe Hastanesi, poliklinik hizmetleri, radyoloji, laboratuvar üniteleri, tam teşekküllü ameliyathaneleri, acil gözlem yatakları ve check-up hizmetleri ile üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi
Jinemed Bursa 2006 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Merkezimiz yardımcı üreme teknikleri ve kadın sağlığına dair her konuda siz hastalarımızın yanındadır.
Özel Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi
Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi; tam donanımlı embriyoloji laboratuvarı, ameliyathaneleri, konforlu hasta odaları ve uzman kadrosuyla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizlerle buluştu.
Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi
1982 yılında faliyete geçen Setbaşı Tıp Merkezi 2018 yılında Doruk Sağlık Grubu bünyesi altına girerek 27 branşda hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Medicabil Hastanesi
Özel Medicabil Hastanesi
549 metre uzaklıkta
Özel Medicabil Hastanesi Mudanya Yolu Fethiye girişinde bulunan binasında 8 bin metrekarelik kapalı alanda 90 yataklı olarak hizmet veriyor.
Özel Mamer Cerrahi Merkezi
Özel Mamer Cerrahi Merkezi
610 metre uzaklıkta
Mamer Cerrahi Merkezi 1996 yılından bu yana Bursa'da cerrahi ve onkolojik hastalıkların tanı ve tedavisi alanında hizmet vermektedir.
Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi
Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi
802 metre uzaklıkta
Özel Aktif Hayat Tıp Merkezi, Bursa’nın şehir merkezinde hizmet veren 1978 yılında poliklinik olarak kurulan, 1981 yılında da hastane statüsünü kazanan Hayat Hastanesi'nin sağlık hizmeti kuruluşudur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉