Özel Retina Göz Hastanesi

Özel Retina Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Retina Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Sanayi Cad. No:171
Telefon:0 (224) 240-2400
Web Sitesi:www.bursaretina.comHata Bildir
40.23005028.984419

Kurum Hakkında

Bu kurumun amacı başta retina-makula-vitreus hastalıkları ve cerrahisi dalında olmak üzere göz hastalıklarının tüm dallarında tedavi hizmeti vermenin yanı sıra “Göz Hastalıkları” konusunda klinik araştımalar yapmak ve özellikle “Retina-makula-vitreus Hastalıkları ve Cerrahisi” konusunda göz hekimlerine uzmanlık sonrası eğitimler vermektir.

Kurumumuzda göz hastalıklarının tüm branşlarında uzmanlaşmış deneyimli bir hekim kadrosu ile çalışmaktayız. Kurumumuza gelen hastaların önemli bir kısmını diğer sağlık kurumlarından göz hekimlerin gönderdiği tanı ve tedavisinde güçlükler yaşanan hastalar oluşturmaktadır.

Çalışma konularımız göz ile ilgili tüm hastalıkları içermekle birlikte özellikle retina hastalıkları bölümünde yeralan diabetik retinopati, yaşa bağlı makula dejenerasyonu (sarı nokta hastalığı), retina yırtıkları ve retina dekolmanları, göz yaralanmaları, çocukluk çağı retina hastalıkları, doğumsal retina hastalıkları, prematüre retinopati (ROP) tedavisi, vitreomakuler yüzey patolojileri, makula delikeri ve retina vaskuler tümörleri gibi nadir görülen retina hastalıklarınının tanı ve tedavisini içermektedir. Ayrıca erken doğuma bağlı gelişen prematüre retinopatisi (ROP) nin takibinde diğer hastanelerin yenidoğan yoğun bakım ünitelerine konsultasyon hizmeti de verilmektedir. Yanısıra göz hastalıklarının diğer branşları olan katarakt, glokom, kornea hastalıkları, keratokonus, refraktif cerrahi, şaşılık, okuloplastik cerrahi dallarında da hizmet verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Retina Göz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Retina Göz Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Retina Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Retina Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Retina Göz Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Retina Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esentepe Hastanesi
30 metre uzaklıkta
Esentepe Mh. Mudanya Yolu Cd. No:169
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi
290 metre uzaklıkta
Fethiye Mah. Alev Sok. No:10 D:16-17-18
Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi
370 metre uzaklıkta
Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28
Doruk Setbaşı Tıp Merkezi
380 metre uzaklıkta
Mudanya Yolu Esentepe Bağlar Başı
Medicabil Hastanesi
600 metre uzaklıkta
Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No:1
Mamer Cerrahi Merkezi
650 metre uzaklıkta
Bağlarbaşı Mah. Harran Sokak No:36
Aktif Hayat Tıp Merkezi
750 metre uzaklıkta
Yeni Karaman Mah. Sanayi Cad. No:105 H