Özel Retina Göz Hastanesi

Özel Retina Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Retina Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Sanayi Cad. No:171
Telefon:0 (224) 240-2400
40.23005028.984419

Kurum Hakkında

Bu kurumun amacı başta retina-makula-vitreus hastalıkları ve cerrahisi dalında olmak üzere göz hastalıklarının tüm dallarında tedavi hizmeti vermenin yanı sıra “Göz Hastalıkları” konusunda klinik araştımalar yapmak ve özellikle “Retina-makula-vitreus Hastalıkları ve Cerrahisi” konusunda göz hekimlerine uzmanlık sonrası eğitimler vermektir.

Kurumumuzda göz hastalıklarının tüm branşlarında uzmanlaşmış deneyimli bir hekim kadrosu ile çalışmaktayız. Kurumumuza gelen hastaların önemli bir kısmını diğer sağlık kurumlarından göz hekimlerin gönderdiği tanı ve tedavisinde güçlükler yaşanan hastalar oluşturmaktadır.

Çalışma konularımız göz ile ilgili tüm hastalıkları içermekle birlikte özellikle retina hastalıkları bölümünde yeralan diabetik retinopati, yaşa bağlı makula dejenerasyonu (sarı nokta hastalığı), retina yırtıkları ve retina dekolmanları, göz yaralanmaları, çocukluk çağı retina hastalıkları, doğumsal retina hastalıkları, prematüre retinopati (ROP) tedavisi, vitreomakuler yüzey patolojileri, makula delikeri ve retina vaskuler tümörleri gibi nadir görülen retina hastalıklarınının tanı ve tedavisini içermektedir. Ayrıca erken doğuma bağlı gelişen prematüre retinopatisi (ROP) nin takibinde diğer hastanelerin yenidoğan yoğun bakım ünitelerine konsultasyon hizmeti de verilmektedir. Yanısıra göz hastalıklarının diğer branşları olan katarakt, glokom, kornea hastalıkları, keratokonus, refraktif cerrahi, şaşılık, okuloplastik cerrahi dallarında da hizmet verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Retina Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Retina Göz Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Retina Göz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Retina Göz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Retina Göz Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Retina Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Esentepe Hastanesi

30 metre uzaklıkta

Esentepe Mh. Mudanya Yolu Cd. No:169

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi

290 metre uzaklıkta

Fethiye Mah. Alev Sok. No:10 D:16-17-18

Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi

370 metre uzaklıkta

Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28

Setbaşı Tıp Merkezi

380 metre uzaklıkta

Mudanya Yolu Esentepe Metro İstasyonu Yanı

Medicabil Hastanesi

600 metre uzaklıkta

Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No:1

Mamer Cerrahi Merkezi

650 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Harran Sokak No:36

Analiz Tıp Laboratuvarı

750 metre uzaklıkta

Yeni Karaman Mh. Sanayi Sk. UMİ Plaza D:22