Özel Doktor Bey Polikliniği

Özel Doktor Bey Polikliniği
Kurum Adı:Özel Doktor Bey Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Aydın
İlçe:Didim
Adres:Çamlık Mh. Yunus Cd. No:12 D:B Blok
Telefon:0 (256) 813-1093
Web Sitesi:www.didimdoktorbeypoliklinigi.comHata Bildir
37.3550527.273577

Kurum Hakkında

Özel Didim Doktor Bey Polikliniği, nitelikli sağlık hizmeti sunmak ve bunu sürekli geliştirmek için, 2010 yılından bu yana Altınkum Didim de hizmet vermektedir. Modern tıbbın tüm olanaklarını uygulayan uzman hekim kadrosu ve diğer sağlık elemanları ile size en iyi poliklinik hizmetini sunmak için çalışıyor.

En doğru sonucu kısa zamanda veren tıbbi analiz laboratuvarı, son teknoloji ile donatılmış tıbbi ekipmanı ile sağlık sorunlarınızın çözümünde güvenilir bir kurum olarak sizin tüm beklentilerinizi karşılamayı amaçlıyor. Her türlü sağlık sorununuz için sizi polikliniğimizde bekliyoruz.

Özel Doktor Bey Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Doktor Bey Polikliniği, Aydın ili Didim ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Aylin Yanlıç Gökçe
Hastanın bilgilenme hakkından ve meslek etiğinden bihaber olan fakat mini bir tedavi! uygulayıp 490TL fatura çıkaran bir doktor barındıran poliklinik. Eşime bir tahlil ve 100ml lik serum (içine konan 2 ilaçla birlikte 10 TL bile değildir) sonuç 490 TL. Bunlar için extra ücret alınacağı da söylenmedi ayrıca. Özetle gitmeyin çünkü kendilerinin uzmanlık alanı zor durumdan faydalanmak sanırım. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Özel Doktor Bey Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Doktor Bey Polikliniği 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Doktor Bey Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Didim Devlet Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. İnönü Bulvarı No:130/A
Didim Egemed Tıp Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Ondokuz Mayıs Cad. No:63 Didim
Didim Batı Tıp Merkezi
3.3 km. uzaklıkta
Hisar Mah. Atatürk Bul. No:205 (Tapınak Yolu)
Acıbadem Bodrum Hastanesi
33.9 km. uzaklıkta
Ortakent Mahallesi Gölbaşı Sokak No:11
Ege Bodrum Diyaliz Merkezi
34.8 km. uzaklıkta
Konacık Mah. Atatürk Bulvarı. 150/1
Panmed Tıp Merkezi
35 km. uzaklıkta
Konacık Mah. Atatürk Bulvarı No:203 B