Özel Doktor Bey Polikliniği

Özel Doktor Bey Polikliniği
Kurum Adı:Özel Doktor Bey Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Aydın
İlçe:Didim
Adres:Çamlık Mh. Yunus Cd. No:12 D:B Blok
Telefon:0 (256) 813-1093
Web Sitesi:www.didimdoktorbeypoliklinigi.comHata Bildir
37.3550527.273577

Kurum Hakkında

Özel Doktor Bey Polikliniği, Aydın ili Didim ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Özel Didim Doktor Bey Polikliniği, nitelikli sağlık hizmeti sunmak ve bunu sürekli geliştirmek için, 2010 yılından bu yana Altınkum Didim de hizmet vermektedir. Modern tıbbın tüm olanaklarını uygulayan uzman hekim kadrosu ve diğer sağlık elemanları ile size en iyi poliklinik hizmetini sunmak için çalışıyor.

En doğru sonucu kısa zamanda veren tıbbi analiz laboratuvarı, son teknoloji ile donatılmış tıbbi ekipmanı ile sağlık sorunlarınızın çözümünde güvenilir bir kurum olarak sizin tüm beklentilerinizi karşılamayı amaçlıyor. Her türlü sağlık sorununuz için sizi polikliniğimizde bekliyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Doktor Bey Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Aylin Yanlıç Gökçe
Hastanın bilgilenme hakkından ve meslek etiğinden bihaber olan fakat mini bir tedavi! uygulayıp 490TL fatura çıkaran bir doktor barındıran poliklinik. Eşime bir tahlil ve 100ml lik serum (içine konan 2 ilaçla birlikte 10 TL bile değildir) sonuç 490 TL. Bunlar için extra ücret alınacağı da söylenmedi ayrıca. Özetle gitmeyin çünkü kendilerinin uzmanlık alanı zor durumdan faydalanmak sanırım. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Özel Doktor Bey Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Doktor Bey Polikliniği 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Didim Devlet Hastanesi
Didim Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Didim Devlet Hastanesi Didim'de yaşayan ve ilçemize misafir gelen yerli ve yabancı turistlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.
Özel Didim Egemed Tıp Merkezi
Uzman ekibi, güleryüzlü personeli ile hastalara kendilerini evindeymiş gibi hissettiren kaliteli sağlık hizmetleriyle ve teknolojik altyapımımızla, Egemed Hastanesi olarak, Didim'de de hizmetinizdeyiz.
Özel Didim Batı Tıp Merkezi
Didim Batı Tıp Merkezi, Didim'in ilk özel hastanesidir. 2019 yılından beri Didim ve çevresine kesintisiz hizmet vermektedir.
Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi
Tüm tıbbi alanlarda hizmet veren ve tam teşekküllü bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesinde toplam 76 yatak ve 4 ameliyathane bulunuyor.
Bodrum Devlet Hastanesi
Bodrum Devlet Hastanesi
34 km. uzaklıkta
Modern cihazlarla donatılan Bodrum Devlet Hastanesi 150 yatak, 56 poliklinik, 40'ın üzerinde yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Ege Bodrum Diyaliz Merkezi
Kuruluşumuz 2019 yılında Bodrum’da hemodiyaliz tedavisi hizmeti vermeye başlamıştır. Bugün konusunda yüksek deneyim sahibi Doktor ve Hemşireleri ile tecrübeli ve güler yüzlü personeli sayesinde hastalarına misyon ve vizyonuna uygu
Özel Panmed Tıp Merkezi
Özel Panmed Tıp Merkezi
35 km. uzaklıkta
Panmed Tıp Merkezi olarak uzman doktorlarımız ve kadromuz ile Bodrum, Konacık, Bitez kavşağında hizmetindeyiz. Hastanemizdeki polikliniklerimiz tıbbi teşhisin ayrılmaz bütünü olan laboratuvar hizmetlerimiz SGK anlaşmalıdır.
Özel Prof. Dr. Mehmet Mutaf Esthecare Kliniği
Prof. Dr. Mehmet Mutaf; 2015 yılında Bodrum’da kurduğu Estetik & Plastik Cerrahi alanındaki merkezinde medikal estetik ve güzellik uygulamaları ile birlikte anlaşmalı hastanelerde cerrahi işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Doktor Bey Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉