Didim Devlet Hastanesi

Didim Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Didim Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aydın
İlçe:Didim
Adres:Cumhuriyet Mah. İnönü Bulvarı No:130/A
Telefon:0 (256) 811-5757
Web Sitesi:didimdh.saglik.gov.trHata Bildir
37.37183227.275456

Kurum Hakkında

32900 m2 arsa alanı içerisinde 6405 m2 kapalı alana sahip Didim Devlet Hastanemizin 1989 yılında dönemin Sayın Valisi Recep Yazıcıoğlu tarafından atılan temel ile başlanmış uzun süren inşaat 2001 yılının sonlarında tamamlanmıştır. Hastanemiz 2001 yılının ekim ayında fiili olarak 01-03-2002 tarihinde resmi olarak hizmete girmiştir. Açılışı dönemin Sayın Bakanı Doç. Dr. Osman Durmuş yapmıştır.

Didim'de bu tarihe kadar sağlık hizmetleri Merkez Sağlık Ocağı ve Altınkum Sağlık ocaklarında verilmiş olup açılıştan sonra Devlet Hastanemizin de pratisyen hekim ve yardımcı sağlık personeli kadrolarının önemli bir bölümünü bu kuruluşlardan atanan personeller oluşturmuştur.

Hastanemizin Acil servis ve Hemodiyaliz ünitelerinin de bulunduğu 4 katlı A4 bölümü 2005 yılında Turizm Bakanı Sayın Atilla Koç tarafından hizmete açılmıştır. Açıldığı günden itibaren sürekli gelişme sağlayan kurumumuz Bakanlığımızın uygulamakta olduğu Sağlık Dönüşüm Programı kapsamında kurum kültürünü de geliştirerek Didim'de yaşayan ve ilçemize misafir gelen yerli ve yabancı turistlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Didim Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Didim Devlet Hastanesi, Aydın ili Didim ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Didim Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Burak Yüksel
Dün eşimi götürdün hastaneye ve hastanede genel cerrahi artı olarak iç hastalıkları bölümü doktoru olmadığını söylediler ve orada bulunan hemşire gelip siz ameliyat olmanız gerekiyor dedi.. Hemşire muayene etmeden nereden bilsin ameliyat gerektiğini veya doktor nasıl olmaz her branş doktor olması gerekmiyormu ??

Didim Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Didim Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Didim Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Didim Egemed Tıp Merkezi
920 metre uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Ondokuz Mayıs Cad. No:63 Didim
Didim Batı Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Hisar Mah. Atatürk Bul. No:205 (Tapınak Yolu)
Doktor Bey Polikliniği
1.9 km. uzaklıkta
Çamlık Mh. Yunus Cd. No:12 D:B Blok
Acıbadem Bodrum Hastanesi
35.7 km. uzaklıkta
Ortakent Mahallesi Gölbaşı Sokak No:11
Ege Bodrum Diyaliz Merkezi
36.6 km. uzaklıkta
Konacık Mah. Atatürk Bulvarı. 150/1
Panmed Tıp Merkezi
36.8 km. uzaklıkta
Konacık Mah. Atatürk Bulvarı No:203 B