Didim Devlet Hastanesi

Didim Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Didim Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aydın
İlçe:Didim
Adres:Cumhuriyet Mahallesi İnönü Bulvarı
Telefon:0 (256) 811-5757
37.37183227.275456

Kurum Hakkında

32900 m2 arsa alanı içerisinde 6405 m2 kapalı alana sahip Didim Devlet Hastanemizin 1989 yılında dönemin Sayın Valisi Recep Yazıcıoğlu tarafından atılan temel ile başlanmış uzun süren inşaat 2001 yılının sonlarında tamamlanmıştır. Hastanemiz 2001 yılının ekim ayında fiili olarak 01-03-2002 tarihinde resmi olarak hizmete girmiştir. Açılışı dönemin Sayın Bakanı Doç. Dr. Osman Durmuş yapmıştır.

Didim'de bu tarihe kadar sağlık hizmetleri Merkez Sağlık Ocağı ve Altınkum Sağlık ocaklarında verilmiş olup açılıştan sonra Devlet Hastanemizin de pratisyen hekim ve yardımcı sağlık personeli kadrolarının önemli bir bölümünü bu kuruluşlardan atanan personeller oluşturmuştur.

Hastanemizin Acil servis ve Hemodiyaliz ünitelerinin de bulunduğu 4 katlı A4 bölümü 2005 yılında Turizm Bakanı Sayın Atilla Koç tarafından hizmete açılmıştır. Açıldığı günden itibaren sürekli gelişme sağlayan kurumumuz Bakanlığımızın uygulamakta olduğu Sağlık Dönüşüm Programı kapsamında kurum kültürünü de geliştirerek Didim'de yaşayan ve ilçemize misafir gelen yerli ve yabancı turistlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Didim Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Didim Devlet Hastanesi, Aydın ili Didim ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Didim Devlet Hastanesi RandevuDidim Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Burak Yüksel · 9 Ocak 2016

Dün eşimi götürdün hastaneye ve hastanede genel cerrahi artı olarak iç hastalıkları bölümü doktoru olmadığını söylediler ve orada bulunan hemşire gelip siz ameliyat olmanız gerekiyor dedi.. Hemşire muayene etmeden nereden bilsin ameliyat gerektiğini veya doktor nasıl olmaz her branş doktor olması gerekmiyormu ??

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Didim Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Didim Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Didim Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Didim Batı Tıp Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Hisar Mah. Atatürk Bul. No:205 (Tapınak Yolu)

Doktor Bey Polikliniği

1.9 km. uzaklıkta

Çamlık Mh. Yunus Cd. Royal Apt. B Blok Altınkum

Acıbadem Bodrum Hastanesi

35.7 km. uzaklıkta

Ortakent Mahallesi Gölbaşı Sokak No:11

Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi

37.7 km. uzaklıkta

Konacık Mh. FSM Cd. Dedebekirler Sk. No:7

Bodrum Devlet Hastanesi

38.6 km. uzaklıkta

Yeniköy Mah. Elmadağ Cad. No:33

İnter Tıp Merkezi

39 km. uzaklıkta

Cevat Şahir mah. Sadi Irmak Cad. No:17