Aydın şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 10 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Aydın ilinde toplam 36 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Aydın yazısına tıklayabilirsiniz.

Aydın Devlet Hastaneleri Listesi

Çine
Çine Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Çine / Aydın
Çine Devlet Hastanesi personeli olarak halkımıza en iyi şekilde sağlık hizmeti vermek için çalışmaktayız. Amacımız halkımızın sağlık problemlerinin Çine Devlet Hastanesinde çözümlenmesidir.
Didim
Didim Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Didim / Aydın
Didim Devlet Hastanesi Didim'de yaşayan ve ilçemize misafir gelen yerli ve yabancı turistlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.
Efeler
Aydın Atatürk Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Efeler / Aydın
19 Şubat 2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilmiş Aydın 82. Yıl Devlet Hastanesi adını almıştır. Şimdiki adı Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'dir.
Aydın Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Efeler / Aydın
Uzun yıllar boyu ilimiz halkına ayaktan, yataklı ve evinde sağlık hizmeti veren Aydın Devlet Hastanesi poliklinikleri ve klinik yatak sayısı ile bölgenin en büyük yatak kapasitesine sahip hastane konumundadır.
Germencik
Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Germencik Ek Hizmet Binası
★★★★☆· Germencik / Aydın
Germencik Devlet Hastanesi 1995 yılında İzmir Aydın Karayolu üzerinde faaliyete başlamıştır. Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Germencik ek hizmet binası olarak faaliyet göstermektedir.
Kuşadası
Kuşadası Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Kuşadası / Aydın
Kuşadası Devlet Hastanesi 2015 yılı itibariyle 166 yatak kapasiteli yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Kurumumuzda 16 branşta yataklı sağlık hizmeti, 17 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti yürütmektedir. 31 poliklinik odası, 29 adet tek yataklı, 60 adet çift yataklı odası mevcuttur.
Nazilli
Nazilli Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Nazilli / Aydın
Nazilli Devlet Hastanesi 2013 yılında taşındığı yeni hizmet binasında, 480+5 tescilli hasta yatağı, 77 poliklinik odası, 30 yataklı hemodiyaliz ünitesi, 13 ameliyat salonu; 59 yoğun bakım yatağı ile ve son teknolojiyle donatılmış tanı ve tedavi birimleriyle hizmet vermektedir.
Söke
Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Söke / Aydın
2004 yılında hizmet vermeye başlayan yeni Söke Devlet Hastanesinde, sağlık hizmeti sunumu kalitesini arttırabilmek için teknolojik altyapı oluşturulmakta ve geliştirilmekte, personel eğitimine de son derece önem verilmektedir.
Sultanhisar
Sultanhisar Devlet Hastanesi
★★☆☆☆· Sultanhisar / Aydın
Sultanhisar Entegre İlçe Devlet Hastanesi Aydın ilinde 10 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Entegre Devlet Hastanesi bünyesinde acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup; acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilecektir.
Yenipazar
Yenipazar Devlet Hastanesi
★★☆☆☆· Yenipazar / Aydın
Yenipazar Entegre Devlet Hastanesi bünyesinde, Acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilecektir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Burak Yüksel
Burak Yüksel · 9 Ocak 2016
Dün eşimi götürdün hastaneye ve hastanede genel cerrahi artı olarak iç hastalıkları bölümü doktoru olmadığını söyle...
Mehmet Tonga
Mehmet Tonga · 18 Aralık 2014
Merhabalar 17 aralık 2014 tarihinde sabah 8.30 civarında eşim felç geçiriyordu acil olarak 112 ambulans la nazilli ...
Mehmet Kocakulak
Mehmet Kocakulak · 23 Nisan 2012
Sayın yetkililer hastanenizin bir düzensizlik içinde olması ve nöroloji servisinin zemin katta ve rezil durumda olm...