Sultanhisar Devlet Hastanesi

Sultanhisar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sultanhisar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aydın
İlçe:Sultanhisar
Adres:Zafer Mah. Hastane Sok. No:5
Telefon:0 (256) 351-3002
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.88526428.151258

Kurum Hakkında

Sultanhisar Entegre İlçe Devlet Hastanesi Aydın ilinde 10 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Sultanhisar Entegre Devlet Hastanesi bünyesinde acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup; acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilecektir.

Bodrum katta, 112 acil ambulansın kullandığı kapalı otopark, morg, mutfak, yemekhane, çamaşırhane ve teknik birimler yer almaktadır. Zemin katta, hastaneye hizmet veren acil servis, 6 hekimli aile sağlığı merkezi, bekleme kayıt birimleri olacaktır. 1. katta, toplum sağlığı merkezi hizmet birimleri, başhekimlik ve hastane idari birimleri, 4 adet2 kişilik 2 adet 1 kişilik hasta odası ve sancı doğum loğusa(SDL), diş polikliniği, tesisat katı, asansör makine dairesi bulunmaktadır

Sultanhisar Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sultanhisar Devlet Hastanesi, Aydın ili Sultanhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sultanhisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sultanhisar Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Sultanhisar Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.2 / 5

Sultanhisar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sultanhisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yenipazar Devlet Hastanesi
8.2 km. uzaklıkta
Doğu Mah. Lavanta Sok. No:3/1
Volaka Diyaliz Merkezi
11.9 km. uzaklıkta
Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501
Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
14.2 km. uzaklıkta
Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65
Referans Hastanesi
14.8 km. uzaklıkta
Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59
Referans Fizik Tedavi Merkezi
16 km. uzaklıkta
Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73
Nazilli Devlet Hastanesi
16.7 km. uzaklıkta
Yeşil Mahalle 622 Sok. No:2