Sultanhisar Devlet Hastanesi

Sultanhisar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Sultanhisar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aydın
İlçe:Sultanhisar
Adres:Zafer, Denizli Aydın Yolu
Telefon:
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.88526428.151258

Kurum Hakkında

Sultanhisar Entegre İlçe Devlet Hastanesi Aydın ilinde 10 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Sultanhisar Entegre Devlet Hastanesi bünyesinde acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup; acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilecektir.

Bodrum katta, 112 acil ambulansın kullandığı kapalı otopark, morg, mutfak, yemekhane, çamaşırhane ve teknik birimler yer almaktadır. Zemin katta, hastaneye hizmet veren acil servis, 6 hekimli aile sağlığı merkezi, bekleme kayıt birimleri olacaktır. 1. katta, toplum sağlığı merkezi hizmet birimleri, başhekimlik ve hastane idari birimleri, 4 adet2 kişilik 2 adet 1 kişilik hasta odası ve sancı doğum loğusa(SDL), diş polikliniği, tesisat katı, asansör makine dairesi bulunmaktadır

Sultanhisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sultanhisar Devlet Hastanesi, Aydın ili Sultanhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Sultanhisar Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sultanhisar Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sultanhisar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sultanhisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Volaka Diyaliz Merkezi

14 km. uzaklıkta

Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

14.2 km. uzaklıkta

Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65

Referans Hastanesi

14.8 km. uzaklıkta

Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59

Referans Fizik Tedavi Merkezi

16 km. uzaklıkta

Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73

Nazilli Devlet Hastanesi

16.7 km. uzaklıkta

Yeşil Mahalle 622 Sokak No:2

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi

25.9 km. uzaklıkta

Merkez Kampüs Kepez Mevkii