Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Nazilli
Adres:Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65
Telefon:0 (256) 312-4630
37.91039028.309722

Kurum Hakkında

40 diş hekiminin hizmet vereceği ve çevre ilçe ve köylerede hizmet verecek olan merkez Mayıs 2011 tarihinde hizmete açılmıştır.

Sağlık Bakanlığımızın Sağlıkta dönüşüm programı çerçevesinde ağız ve diş sağlığının genel sağlığın ayrılmaz bir parçası olarak değerlendirmiş. Bu hastanede görüntüleme sisteminden, kanal tedavisine, estetik dolgudan, sabit ve hareketli protezlere, implantlara kadar sterilizasyonda otoklavdan poşetlemeye kadar çok hızlı bir dönüşüm göstermiştir. Merkezimiz halkımıza ve bu mesleğe yakışır biçimde teknolojik imkanları kullanarak hizmet vermeye devam edecektir. Bu hastane ile günde Bin 250 hasta bakılabilecektir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aydın ili Nazilli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuNazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Volaka Diyaliz Merkezi

330 metre uzaklıkta

Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501

Referans Hastanesi

740 metre uzaklıkta

Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59

Referans Fizik Tedavi Merkezi

2 km. uzaklıkta

Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73

Nazilli Devlet Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Yeşil Mahalle 622 Sokak No:2

Sultanhisar Devlet Hastanesi

14.2 km. uzaklıkta

Zafer, Denizli Aydın Yolu

Kiraz Devlet Hastanesi

36.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Kubilay Sk. No:9