Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Nazilli
Adres:Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73
Telefon:0 (256) 313-1312
Web Sitesi:www.referansfizik.comHata Bildir
37.92052128.327897

Kurum Hakkında

Nazilli'de 2007 yılında tıp merkezi olarak faaliyete başlayan hastanemiz 2011 Aralık ayında bölgenin en konforlu hastanelerinden biri olarak hizmete girmiştir. 2012 mart ayındada Hastanemize bağlı fizik tedavi ve rehabilitasyon dal merkezimiz faliyete başlamıştır.

Özel Referans FTR Merkezi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezimiz, en yüksek fiziksel potansiyelinize ulaşmanız için faaliyet göstermektedir. Alanında uzman ve kendini sağlık hizmetlerine adamış doktorlar ve eğitimli personeli ile hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası ve teknolojik altyapısı ile sizlerin her türlü sağlık sorununda yanınızda olan bir güvencedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi, Aydın ili Nazilli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sevcan Yildirim
★★★★★
Anneme 5-6 yıl önce bel fıtığı teşhisi kondu. Kendisini rahatsız edici, günlük işlerinden yoksun bırakacak yoğunlukta şikâyetlerimiz yoktu. Ama şu 6-7 aydır belirgin şekilde şikayetlerimiz artmaya başladı. Birçok doktora gittik. Fizik tedavi aldık. Tedavi bitiminden bir hafta sonra şikâyetlerimiz tekrar başlıyordu. MR ye girdik, doktorların söyledikleri hep aynıydı. 3 tane fıtık var, sinirlere yakın bölgelerde bulundukları için baskı yapıyor ve daha fazla ağrıya sebep oluyor, dediler. Komşumuz aracılığı ile Ümit Bey' in adını duyduk. Annemi Nazilli Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi'ne götürdüğümde karşımızda; hastasıyla çok iyi ilgilenen, ayrıntılı muayene eden, şikâyetlerini sonuna kadar dinleyen, samimi tavırlarıyla hastasının kendisine daha açık ifade etmesini sağlayan bir doktor bulduk. İyi bir muayenenin ardından gerekli tetkikleri yapıldı. Kontrastlı MR ile de tanı kesinleştirildi. Annemde Ankilozan Spondilit yani iltihaplı bir romatizmal hastalık olduğu ortaya çıktı. Çok üzüldük ama sevindiğim tek nokta tanısının ortaya konması oldu. Aylarca bir sürü ilaçlar, iğneler, kremlerle boşa vakit kaybetmişiz. Çok şükür Ümit Bey sayesinde hastalığımızın adını öğrendik. Allah ondan razı olsun. Hastalarına karşı güleryüzlü, hastalığı iyi analiz eden ve bunu görsel olarak hastaların anlayabileceği bir dille onları bilgilendiren başarılı bir doktor. Ümit Bey çok teşekkür ediyoruz size.

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nazilli Devlet Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Yeşil Mahalle 622 Sok. No:2
Referans Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59
Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2 km. uzaklıkta
Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65
Volaka Diyaliz Merkezi
4.3 km. uzaklıkta
Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501
Yenipazar Devlet Hastanesi
15.1 km. uzaklıkta
Doğu Mah. Lavanta Sok. No:3/1
Sultanhisar Devlet Hastanesi
16 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Hastane Sok. No:5