Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Nazilli
Adres:Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73
Telefon:0 (256) 313-1312
Web Sitesi:www.referansfizik.comHata Bildir
37.92052128.327897

Kurum Hakkında

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi, Aydın ili Nazilli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Nazilli'de 2007 yılında tıp merkezi olarak faaliyete başlayan hastanemiz 2011 Aralık ayında bölgenin en konforlu hastanelerinden biri olarak hizmete girmiştir. 2012 mart ayındada Hastanemize bağlı fizik tedavi ve rehabilitasyon dal merkezimiz faliyete başlamıştır.

Özel Referans FTR Merkezi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezimiz, en yüksek fiziksel potansiyelinize ulaşmanız için faaliyet göstermektedir. Alanında uzman ve kendini sağlık hizmetlerine adamış doktorlar ve eğitimli personeli ile hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası ve teknolojik altyapısı ile sizlerin her türlü sağlık sorununda yanınızda olan bir güvencedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Sevcan Yildirim
★★★★★
Anneme 5-6 yıl önce bel fıtığı teşhisi kondu. Kendisini rahatsız edici, günlük işlerinden yoksun bırakacak yoğunlukta şikâyetlerimiz yoktu. Ama şu 6-7 aydır belirgin şekilde şikayetlerimiz artmaya başladı. Birçok doktora gittik. Fizik tedavi aldık. Tedavi bitiminden bir hafta sonra şikâyetlerimiz tekrar başlıyordu. MR ye girdik, doktorların söyledikleri hep aynıydı. 3 tane fıtık var, sinirlere yakın bölgelerde bulundukları için baskı yapıyor ve daha fazla ağrıya sebep oluyor, dediler. Komşumuz aracılığı ile Ümit Bey' in adını duyduk. Annemi Nazilli Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi'ne götürdüğümde karşımızda; hastasıyla çok iyi ilgilenen, ayrıntılı muayene eden, şikâyetlerini sonuna kadar dinleyen, samimi tavırlarıyla hastasının kendisine daha açık ifade etmesini sağlayan bir doktor bulduk. İyi bir muayenenin ardından gerekli tetkikleri yapıldı. Kontrastlı MR ile de tanı kesinleştirildi. Annemde Ankilozan Spondilit yani iltihaplı bir romatizmal hastalık olduğu ortaya çıktı. Çok üzüldük ama sevindiğim tek nokta tanısının ortaya konması oldu. Aylarca bir sürü ilaçlar, iğneler, kremlerle boşa vakit kaybetmişiz. Çok şükür Ümit Bey sayesinde hastalığımızın adını öğrendik. Allah ondan razı olsun. Hastalarına karşı güleryüzlü, hastalığı iyi analiz eden ve bunu görsel olarak hastaların anlayabileceği bir dille onları bilgilendiren başarılı bir doktor. Ümit Bey çok teşekkür ediyoruz size.

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nazilli Devlet Hastanesi
Nazilli Devlet Hastanesi
824 metre uzaklıkta
Nazilli Devlet Hastanesi 2013 yılında taşındığı yeni hizmet binasında, 480+5 tescilli hasta yatağı, 77 poliklinik odası, 30 yataklı hemodiyaliz ünitesi, 13 ameliyat salonu; 59 yoğun bakım yatağı ile ve son teknolojiyle donatılmış
Özel Referans Hastanesi
Özel Referans Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Son teknolojik ekipmanlarla donatılan Özel Referans Hastanesinde Nazilli ve çevresinin insanlarına hak ettikleri daha saygın kaliteli hizmet verilmektedir.
Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
40 diş hekiminin hizmet vereceği ve çevre ilçe ve köylerede hizmet verecek olan Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Mayıs 2011 tarihinde hizmete açılmıştır.
Özel Volaka Diyaliz Merkezi
Özel Volaka Diyaliz Merkezi Kurucusu Sorumlu Hekim Dr. Hilmi Volaka ve Uzm. Hekim Dr. Aksel Ayhan yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz.
Yenipazar Devlet Hastanesi
Yenipazar Devlet Hastanesi
15 km. uzaklıkta
Yenipazar Entegre Devlet Hastanesi bünyesinde, Acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilecektir.
Sultanhisar Devlet Hastanesi
Sultanhisar Entegre İlçe Devlet Hastanesi Aydın ilinde 10 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Entegre Devlet Hastanesi bünyesinde acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütül
Köşk İlçe Devlet Hastanesi
Köşk Entegre İlçe Devlet Hastanesi 10 yatak kapasiteli olup bünyesinde, Acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilec
Kiraz Devlet Hastanesi
Kiraz Devlet Hastanesi
36 km. uzaklıkta
Kiraz Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi, Dahiliye, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Ortopedi, Diş Hekimi, Kulak Burun Boğaz ve Göz uzmanlık dalları ile hizmet verilmektedir.
Buharkent İlçe Devlet Hastanesi
Buharkent İlçe Devlet Hastanesi, Aydın Buharkent ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Referans Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉