Nazilli Devlet Hastanesi

Nazilli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Nazilli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aydın
İlçe:Nazilli
Adres:Yeşil Mahalle 622 Sok. No:2
Telefon:0 (256) 312-0000
Web Sitesi:nazillidh.saglik.gov.trHata Bildir
37.91892628.337083

Kurum Hakkında

Nazilli Devlet Hastanesi 1952 yılında doğum evi olarak hizmete başlamış, sonradan ilaveler yapılarak genel amaçlı 317 yataklı hastane olarak hizmete arz edilmiştir. 01.09.2008 tarihinde Adnan Menderes Devlet Hastanesi’ nin Nazilli Devlet Hastanesi ile birleşmesi sonucu 405 yataklı hastane olarak, yeni hizmet binasına taşınıncaya kadar hizmet sunumuna devam etmiştir.

Hastanemiz 04.11.2013 tarihinde taşındığı yeni hizmet binasında, 73.437 m² kapalı alan üzerinde; 480+5 tescilli hasta yatağı, 77 poliklinik odası, 30 yataklı hemodiyaliz ünitesi, 13 ameliyat salonu; Koroner Yoğun Bakım, Nöroloji Yoğun Bakım, Dahili Yoğun Bakım, Yenidoğan Yoğun Bakım, Acil Servis Genel Yoğun Bakım ve 3. Basamak Anestezi ve Reanimasyon Yoğun Bakım Ünitesi olmak üzere6 adet Yoğun Bakım Ünitesindetoplam 59 yoğun bakım yatağı ile, modern sterilizasyon ünitesi ve son teknolojiyle donatılmış tanı ve tedavi birimleriyle, 6 komşu ilçe ile beraber yaklaşık 350.000 nüfusa hitap etmektedir.

Hastanemizde odalarımızın tamamında buzdolabı, televizyon, telefon, 24 saat sıcak su, hemşire çağrı sistemi, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır. Hasta memnuniyetini ana hedefi haline getiren hastanemizde sadece hastalarımızın sağlığı değil, konforu ve rahatlığı da ön planda tutulmaktadır. Ayrıca hasta ve hasta yakınlarımızın servis önü bekleme alanlarında daha konforlu imkânlarla bekleyebilmesi için bu alanlarda bekleme alanları ve gündüz odaları oluşturulmuştur. Refakatçilerimizin konforu için hastanemizdeki tüm refakatçi koltukları, yatak haline gelebilir özellik taşımaktadır.

Engelli ve yaşlı hastalarımız için Bakanlık Standartlarına uygun olarak yapılan düzenlemeler doğrultusunda, % 92 ulaşılabilirlik düzeyine erişilmiştir.

Nazilli Devlet Hastanesi; Aydın’ın en büyük İlçe Hastanesi olmanın gururu, deneyimlerinden aldığı güç ve sorumlulukla bugüne kadar sürdürdüğü İnsan odaklı sağlık hizmet anlayışını, gelişen teknoloji ve modern yönetim anlayışı ile birleştirerek, Sağlık Bakanlığı Kalite Standartlarına uygun hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Nazilli Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Nazilli Devlet Hastanesi, Aydın ili Nazilli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Nazilli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Tonga
Merhabalar 17 aralık 2014 tarihinde sabah 8.30 civarında eşim felç geçiriyordu acil olarak 112 ambulans la nazilli devlet hastanesine acil kısmında müdahale ettiler fakat hasta gözlem odasında akşam saat 18.00 kadar hiç bir müdahale yapılmadı ayrıca eşim kalp ve kemotarapi hastası yer olmadığından doğum bölümünde bir odaya verdiler bugünde saat 20.00 civarında doktor *** *** göğüs hastalıklar bölümüne bir oda vermiştir sizleri soruyorum kemotarapi bir hastayı nezle girip gibi enfeksiyon kapmaması lazımken ölüme terketmek değilmi sizce beyenmiyorsanız başka hastaneyi götürebilirsiniz demesini iyi biliyor özel oda tutayım dedim bırakın özel odayı normal oda bile yok diyorlar mademki nazilli devlet hastanesi cvp vermiyor hastanın ve insanin hiç değeri yok olduğunu anladım bu şikayet dilekçemin cvbini ivedi olarak cvp verilmesini istiyorum verilmezse sağlık bakanlığını bu dilekçenin bir nüshasını göndereceğimi bilmenizi isterim iyi günler

Nazilli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Nazilli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 36 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Nazilli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Referans Fizik Tedavi Merkezi
820 metre uzaklıkta
Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73
Referans Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59
Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65
Volaka Diyaliz Merkezi
4.9 km. uzaklıkta
Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501
Sultanhisar Devlet Hastanesi
16.7 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Hastane Sok. No:5
Kiraz Devlet Hastanesi
36.1 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Kubilay Sok. No:9
Çine Devlet Hastanesi
42.2 km. uzaklıkta
Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulv. No:207
Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
42.5 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Merkez Kampüs Kepez Mevkii