Yenipazar Devlet Hastanesi

Yenipazar Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Yenipazar Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aydın
İlçe:Yenipazar
Adres:Doğu Mah. Lavanta Sok. No:3/1
Telefon:0 (256) 361-4646
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.82471728.205363

Kurum Hakkında

Aydın’ın Yenipazar ilçesinde 10 yatak kapasiteli Entegre Devlet Hastanesi 2021 yılında açılmıştır. Hastane arsa alanı 5 bin 229 m2, oturum alanı bin 050 m2 olup 3 bin 143 m2 de kapalı alana sahip. Yenipazar’ın nüfusu 12 bin 481 kişi olup Aydın’a uzaklığı 40 km’dir. Yenipazar ilçesine kazandırılan 10 yataklı Entegre Devlet Hastanesi ile birlikte sağlık hizmetlerinde verimliliğin artırılması, kaynak tasarrufunun sağlanması ve hizmet sunumunun güçlendirilerek, yetkili merkezden sunulması için, ulaşım imkanları, nüfus, coğrafi ve sosyo-ekonomik şartlar ve bölge merkezli sağlık planlaması kriterleri gözetilmek suretiyle, kişiye yönelik koruyucu sağlık hizmetleri, birinci basamak ve gezici sağlık hizmetleri ile yataklı tedavi hizmetlerinin ilçe devlet hastaneleri bünyesinde aile hekimleriyle birlikte entegre sağlık hizmet sunum modeli ile verilmesi amaçlanmaktadır.

Yenipazar Entegre Devlet Hastanesi bünyesinde, Acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilecektir.

Yenipazar Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Yenipazar Devlet Hastanesi, Aydın ili Yenipazar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Yenipazar Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Yenipazar Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.0 / 5

Yenipazar Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yenipazar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sultanhisar Devlet Hastanesi
8.2 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Hastane Sok. No:5
Volaka Diyaliz Merkezi
11.1 km. uzaklıkta
Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501
Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
13.2 km. uzaklıkta
Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65
Referans Hastanesi
13.6 km. uzaklıkta
Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59
Referans Fizik Tedavi Merkezi
15.1 km. uzaklıkta
Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73
Nazilli Devlet Hastanesi
15.6 km. uzaklıkta
Yeşil Mahalle 622 Sok. No:2