Özel Volaka Diyaliz Merkezi

Özel Volaka Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Volaka Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Nazilli
Adres:Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501
Telefon:0 (256) 316-1950
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.90118228.285954

Kurum Hakkında

Merkezimiz Kurucusu Sorumlu Hekim Dr. Hilmi Volaka ve Uzm. Hekim Dr. Aksel Ayhan yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sağlık ekibimiz 1 Dahiliye Hekimi 3 Sorumlu Diyaliz Hekimi ve 14 Diyaliz Sertifikalı Hemşiresini 1 Diyatisyen, 1 Diyaliz Teknisyeni 1 Tıbbı Sekreter 6 Hasta bakıcısı 5 şöförden oluşmaktadır. 40 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere 6 gün hizmet vermekteyiz.

Hepatit B'li ve hastalarımız için kendilerine tahsis edilen mevcut odalarda diğer hastalarımızdan ayrı şekilde tedavileri yapılmaktadır. Diyaliz salonumuzun zemini antibakteriyel malzeme kaplıdır. Merkezimizde hijyen ve temizliğe azami özen gösterilmektedir.

Hastalarımızı servis araçlarımızla evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız. Kullanılan hemodiyaliz cihazları Avrupa standarlarının en üst modelleridir. Avrupa tercih edilen en güvenilir sistemlerdendir.

Ayrıca su arıtma sisteminde merkezi bakteri ve endotoksin filtrasyon sistemi mevcuttur. Bu sistem hem hastalarda enfeksiyon görülme riskini ortadan kaldırmakta hemde daha kaliteli Diyaliz yapmamıza imkan sağlamaktadır

Merkezimiz klimalıdır. Tedavisi öncesinde, sırasında ve sonrasında klimalı mekanlarda tercihinize göre günlük gazeteleri okuyabilir, müzik ya da uydu yayınıyla görüntü veren kişiye özel kulaklı televizyon yayınından yararlanabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Volaka Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Volaka Diyaliz Merkezi, Aydın ili Nazilli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Gultekin Koklu
★★★★★
Rahmetli kayınvalidemin 15 yıl süren mücadelesinin her adımında yanında olan, özel problemlerinde araç ve personel desteğini esirgemeyen, tüm yönetici, doktor ve personeliyle etrafında pervane olan Volaka'nın hakkını ödeyemeyiz. Sağolsunlar, varolsunlar
Ufuk Erkoç
★★★★★
Volaka ailesi iyiki varsınız Leyla ablaya özel selamlar

Özel Volaka Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Volaka Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65
Referans Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59
Referans Fizik Tedavi Merkezi
4.3 km. uzaklıkta
Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73
Nazilli Devlet Hastanesi
4.9 km. uzaklıkta
Yeşil Mahalle 622 Sok. No:2
Sultanhisar Devlet Hastanesi
11.9 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Hastane Sok. No:5
Kiraz Devlet Hastanesi
37.1 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Kubilay Sok. No:9
Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi
37.8 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Merkez Kampüs Kepez Mevkii