Özel Volaka Diyaliz Merkezi

Özel Volaka Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Volaka Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Nazilli
Adres:Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501
Telefon:0 (256) 315-7171
37.90755828.308688

Kurum Hakkında

Merkezimiz Kurucusu Sorumlu Hekim Dr. Hilmi Volaka ve Uzm. Hekim Dr. Aksel Ayhan yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sağlık ekibimiz 1 Dahiliye Hekimi 3 Sorumlu Diyaliz Hekimi ve 14 Diyaliz Sertifikalı Hemşiresini 1 Diyatisyen, 1 Diyaliz Teknisyeni 1 Tıbbı Sekreter 6 Hasta bakıcısı 5 şöförden oluşmaktadır. 40 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere 6 gün hizmet vermekteyiz.

Hepatit B'li ve hastalarımız için kendilerine tahsis edilen mevcut odalarda diğer hastalarımızdan ayrı şekilde tedavileri yapılmaktadır. Diyaliz salonumuzun zemini antibakteriyel malzeme kaplıdır. Merkezimizde hijyen ve temizliğe azami özen gösterilmektedir.

Hastalarımızı servis araçlarımızla evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız. Kullanılan hemodiyaliz cihazları Avrupa standarlarının en üst modelleridir. Avrupa tercih edilen en güvenilir sistemlerdendir.

Ayrıca su arıtma sisteminde merkezi bakteri ve endotoksin filtrasyon sistemi mevcuttur. Bu sistem hem hastalarda enfeksiyon görülme riskini ortadan kaldırmakta hemde daha kaliteli Diyaliz yapmamıza imkan sağlamaktadır

Merkezimiz klimalıdır. Tedavisi öncesinde, sırasında ve sonrasında klimalı mekanlarda tercihinize göre günlük gazeteleri okuyabilir, müzik ya da uydu yayınıyla görüntü veren kişiye özel kulaklı televizyon yayınından yararlanabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Volaka Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Volaka Diyaliz Merkezi, Aydın ili Nazilli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gultekin Koklu · 7 Ekim 2015

Rahmetli kayınvalidemin 15 yıl süren mücadelesinin her adımında yanında olan, özel problemlerinde araç ve personel desteğini esirgemeyen, tüm yönetici, doktor ve personeliyle etrafında pervane olan Volaka'nın hakkını ödeyemeyiz. Sağolsunlar, varolsunlar

Ufuk Erkoç · 7 Temmuz 2014

Volaka ailesi iyiki varsınız Leyla ablaya özel selamlar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Volaka Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Volaka Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Volaka Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

330 metre uzaklıkta

Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65

Referans Hastanesi

820 metre uzaklıkta

Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59

Referans Fizik Tedavi Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73

Nazilli Devlet Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Yeşil Mahalle 622 Sokak No:2

Sultanhisar Devlet Hastanesi

14 km. uzaklıkta

Zafer, Denizli Aydın Yolu

Kiraz Devlet Hastanesi

36.7 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Kubilay Sk. No:9

Çine Devlet Hastanesi

39.8 km. uzaklıkta

Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulv. No:207