Özel Referans Hastanesi

Özel Referans Hastanesi
Kurum Adı:Özel Referans Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Aydın
İlçe:Nazilli
Adres:Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59
Telefon:0 (256) 444-6172
Web Sitesi:www.referanshastanesi.comHata Bildir
37.90879128.317873

Kurum Hakkında

Özel Nazilli Tıp Merkezi 2007 tarihinden itibaren Aydın Nazilli ilçesinde sağlık alanındaki hizmet vermektedir. Hizmette sınır tanımayan merkezimiz, daha kaliteli hizmet vermek amacıyla 2010 yılında Devlet Karayolu üzerinde 60 yatak kapasiteli yeni özel hastanemizin temelleri atılmıştır. Son teknolojik ekipmanlarla donatılan Özel Referans Hastanesinde Nazilli ve çevresinin insanlarına hak ettikleri daha saygın kaliteli hizmet verilmektedir.

Hastanemiz 4850 metrekare alana sahip, 6 katlı yerleşkesinde hizmet vermektedir. Hastanemizde 2 ameliyathane, 1 doğumhane, 3 dahili yoğun bakım, 2 cerrahi yoğun bakım, 6 yenidoğan yoğun bakım, 5 kroner yoğun bakım üniteleri mevcut olmakla beraber toplamda 63 yatak kapasiteli, 12 farklı branşta, toplamda 30 doktor kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca acil servisimiz 24 saat açık olup, kaliteli önce insan ilkesi ile hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Referans Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Referans Hastanesi, Aydın ili Nazilli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sibel Cangir
★★★★
Özel Referans Hastanesi hakkında hiçbir fikrim yok yalnız o hastanede olan çocuk doktoru uzm. Dr Önder Karakaya daha önce Ankarada doktorluk yapmıştır. Çok iyi bir insan, iyi ve tecrübeli doktordur. Çocuklarınızı rahatlıkla gözü kapalı götürebilirler. Nazillide olmayı bundan dolayı çok isterdim.
Seher Ceylan
05/06/2015 yani dün gece hastahaneye arkadaşım kaldırıldı, durumunu öğrenmek için aradım ama kayıt bulunamadı dediler hemde iki kez aradım. Ya iş bilmez personel çalışıyor yada sorumsuz bi hastahane ki bu durumu sağlık bakanlığına kadar şikayet edeceğim.
Serkan Evren
★★★★★
Doktorumuz sayın Fatih Depboylu'ya çok teşekkür ederim gerçekten mükemmel bir doktor.
İdris Selcuk
Babamı bel ağrısı şikayeti ile getirdik, yapılan muayene ve tetkikler sonucu belde kireçlenme tanısı konuldu. Verilen ilaçların hiçbir faydası olmadığı için ilk tanıdan üç gün sonra tekrar geldik bu kez böbrek yetmezliği tanısı konuldu ve Nazilli Devlet Hastanesine sevk edildi. Ancak bu tanı da yanlıştı. ADÜ'ye götürdüğümüzde anladık. Gerçek tanı, enfeksiyon nedeniyle belde apse toplaması idi. Adnan Menderes Üniversitesi Araştırma Hastanesi doktor ve hocalarına teşekkür ederim. Onlar olmasaydı babamın iyileşmesi mümkün değildi. Ayrıca sizin hastanede boşuna zaman kaybettiğimizi geç de olsa anladık. Bir daha adımımı atmam.
Melkamu Dağ
★★★★★
Doktorum Ercan Ciğerli'ye sonsuz teşekkürler Referans hastanesinin gururu diyebilirim
EmiNe BiRcan
★★★★★
Doktorum Ercan Ciğerliye çok teşekkür ediyorum hakikaten mükemmel bir doktor.
Hamide Salman
★★★★
Ben düşük tehlikesinden hastanenize yattım herşey çok güzel fakat hastanenin yemekleri iğrenç, hiç güzel değil. Kahvaltı desem kahvaltılık birşey yok çok kötü, özel olacak birde devlet hastanesinin yemekleri 10 numara ama kayıtsız kalmadım ve çıkarken şıkayet ettim. Benden sonra yatan hastalarda oldu yemeklerinden şikayetçi demekki birşey değişmemiş. Allahın izniyle 14 şubatta doğumum var eğer aynı şey olursa ben yapacağımı bilirim.
Ibrahim Bayrak
★★★
Engelli hastalara ilgi yetersiz. Asansörleri sadece hastane personeli kullanıyor özel anahtarları ile, hasta ve yakınları icabında dört katı merdivenden çıkıyor. Böyle özel hastane olmaz. Giriş cümle kapısı özürlüler için düşünülmemiş. Özürlüye bekleme olmadıgı halde daha kayıt müracatında sıraya bile almadılar sadece bekle dediler. Gene de Nazillimiz için hayırlı olsun.
Hatice Kılıç Karaca
★★★★★
Bu gün babamı Dr. İsmail Baha Özcan Bey'e gösterdim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tek kelimeyle mükemmel bir doktor ilgi alaka süper. Herkese tavsiye ederim..
Leyla Kemçi
★★★★★
Halil Yalçın Yanık mükemmel ilgili bi doktor çok teşekürler.
Ali Çankaya
★★★★
İçinde bir iki çürük elma olsa da genel anlamda ilgi alaka, hizmet anlayışı oldukça iyi. Özellikle çocuk doktoru Mehmet Aşçı, Kulak Burun Doktoru Hilmi Şafak Bey, Çocuk Doktoru Şeref Bey ve İdareden Müdür Yardımcısı arkadaş işlerinde gayet uzman ve başarılı, insan ilişkileri mükemmel. Tebrik ediyorum.
Ünal Inci
★★★★★
Nazilli'ye böyle bir sağlık tesisini kazandıranlara içtenlikle teşekkürlerimi sunar, özellikle dahiliye Böl.Dr. Faruk Topallar başta olmak üzere tüm personelinize teşekkür eder başarı ve hizmetlerinizin devamını dilerim.
Ali Çankaya
Bugün 1.5 yaşımdaki kızım muayene sırasında doktorun önlğüne ayakakbısını değdirdi. Doktor bu çocuğu psikoloji doktoruna götürün dedi. Kıpırdamadan muayene olmalı imiş. Hastaneye şikayet dilekçesi verdim. Konuşmaları ve hal ve hareketlerinden zerre kadar vicdanı olmadığını hastaya değer vermediğini gördüm. Böyle bir olay devlet hastanesinde bile başıma gelmemişti. Yazıklar olsun.
Aşkın Güneş
★★★★★
Hastahanenize 10.09.2012 tarihinde geldim. Bir gece kaldım. O geceki ve gündüzki ekibinize, başta baş hemşire yardımcısına ve insanlara nasıl hizmet verilmesi gerektiğini çok iyi bilen personellerinize çok teşekkür ederim. Çalışmalarınız da başarılar dilerim.
Murat Küçük
★★★★★
Allah hayırlı hizmetler eylesin gelmek daha nasip olmadı inşallah iyidir.
Gökşin Bezer
Umarım bu yorumum silinmez. gecen hafta cumartesi saat 11 gibi hastanenize geldim ayağımdaki rahatsızlıktan dolayı ve orda bulunan doktor bey yanlış tedavi yöntemi sunarak ayağımın hala iyleşmemesine aksıne daha kötü olmasına neden olmustur ilginize teşekkur ederım.
Hatice Yüzen
★★★★★
Bir ay önce doğumum burada sezeryan ile gerçekleşti. Doktorum Ercan beye teşekkürler. Ben ve bebeğim çok iyi, personellere de çok teşekkürler hizmetlerinden dolayı.
Erdinç Burcu Çink
★★★★★
Babam Necati Düzöz hastanenizde hayatını kaybetti. Ben kızı olarak elinizden gelenin fazlasıyla yaptığınızı gördüm. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Hastanenizde hem hastaya hem de hasta yakınına ilgi süper.
Ebru özkalfa Kesici
★★★★★
Babam şu an hastanenizde gelip göremesem de ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkürler. Nazillimize hayırlı olsun.
Süleyman Kavurmacı
★★★★★
Çok güzel bir hastane, ilgi ve alaka mükemmel.
Aşiklar Şehri Nazilli
★★★★★
Nazilli'mizde sağlık sektöründe yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür eder, Nazilli için hayırlı olsun.

Özel Referans Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Referans Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 142 oy kullanılmış ve kurum hakkında 21 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Referans Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
740 metre uzaklıkta
Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65
Referans Fizik Tedavi Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73
Nazilli Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Yeşil Mahalle 622 Sok. No:2
Volaka Diyaliz Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501
Yenipazar Devlet Hastanesi
13.6 km. uzaklıkta
Doğu Mah. Lavanta Sok. No:3/1
Sultanhisar Devlet Hastanesi
14.8 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Hastane Sok. No:5