Çine Devlet Hastanesi

Çine Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çine Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aydın
İlçe:Çine
Adres:Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulv. No:207
Telefon:0 (256) 711-5900
37.60770428.061142

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1954 yılında 10 yataklı sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1977 yılında 25 yataklı Çine Devlet Hastanesi’ne çevrilmiştir. Hastane ana binasının yetersiz kalması nedeniyle hastane bahçesinde ilave ek binalarla, poliklinik, diş, röntgen, laboratuar, yemekhane ve mutfak ve idare birimleri oluşturulmuştur.

Mevcut yapıların günün şartlarına göre yetersiz kalması nedeniyle 1989 yılında, hastane bahçesinde 50 yataklı hastane binasının temeli atılmıştır. 2005 yılında tamamlanarak hizmete açılan şu anda kullanılan hastane binasına aynı yıl, acil, yoğun bakım ve diyaliz ünitelerinin yer aldığı ek bina temeli atılmış ve bu bina da 2008 yılında hizmete girmiştir.

Hastanemizde 14 uzman hekim, 9 pratisyen hekim, 4 diş hekimi çalışmaktadır. 32 hemşire, 8 ebe, 1 eczacı, 5 laboratuar teknisyeni, 6 anestezi teknisyeni, 6 röntgen teknisyeni, 1 diyaliz teknisyeni, 3 sağlık memuru, 1 diş teknisyeni çalışmaktadır. Hizmet alımlarıyla beraber 170 pesonelimiz mevcuttur.

Hastanemiz 64 yataklıdır. 3 ameliyathane, 8 hemodiyaliz cihazı olan diyaliz ünitesi mevcuttur. Röntgende renkli dopler ultrasonografi mevcuttur. Hastanemizde solunum fonksyon testi yapılmaktadır.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Çine Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çine Devlet Hastanesi, Aydın ili Çine ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çine Devlet Hastanesi RandevuÇine Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çine Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çine Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çine Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çine Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yatağan Devlet Hastanesi

30.7 km. uzaklıkta

Yeni Mah. 186. Sk. No:49

Aydın Göz Hastanesi

31.2 km. uzaklıkta

İstiklal Mah. Muğla Bulvarı No:40

Ege Liva Hastanesi

31.3 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mahallesi 533 Sok No:2

Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi

31.6 km. uzaklıkta

Yedi Eylül Mah. Aydın Bulvarı No:8

Aydın Ağız ve Diş Sağlık Polikliniği

31.7 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mah. 509 Sok. Aykes Sitesi No:1

Derimer Dermatoloji Dal Merkezi

31.7 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mh. Muğla Bulvarı No:5/2

Sultanhisar Devlet Hastanesi

31.8 km. uzaklıkta

Zafer, Denizli Aydın Yolu