Çine Devlet Hastanesi

Çine Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Çine Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aydın
İlçe:Çine
Adres:Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulv. No:207
Telefon:0 (256) 711-5900
Web Sitesi:cinedh.saglik.gov.trHata Bildir
37.60770428.061142

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1954 yılında 10 yataklı sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1977 yılında 25 yataklı Çine Devlet Hastanesi’ne çevrilmiştir. Hastane ana binasının yetersiz kalması nedeniyle hastane bahçesinde ilave ek binalarla, poliklinik, diş, röntgen, laboratuar, yemekhane ve mutfakve idare birimleri oluşturulmuştur. Mevcut yapıların günün şartlarına göre yetersiz kalması nedeniyle 1989 yılında, hastane bahçesinde 50 yataklı hastane binasının temeli atılmıştır. 2005 yılında tamamlanarak hizmete açılan şu anda kullanılan hastane binasına aynı yıl, acil, yoğun bakım ve diyaliz ünitelerinin yer aldığı ek bina temeli atılmış ve bu bina da 2008 yılında hizmete girmiştir.

Çine Devlet Hastanesi personeli olarak halkımıza en iyi şekilde sağlık hizmeti vermek için çalışmaktayız. Amacımız halkımızın sağlık problemlerinin Çine Devlet Hastanesinde çözümlenmesidir. Hastanemizde 23 uzman hekim, 8 pratisyen hekim, 5 diş hekimi, 45 hemşire, 15 ebe, 8 laboratuar teknisyeni, 9 röntgen teknisyeni, 5 anestezi teknisyeni çalışmaktadır. Sürekli işçi kadrosu ile birlikte 230 personelimiz mevcuttur.

Hastanemizde 14 hemodiyaliz cihazı ile 45 hastaya hemodiyaliz tedavisi verilmektedir. 56 Hasta kapasiteye ulaşan kliniğimiz yeni binamızda hizmete girmiştir. Hemodiyaliz hastalarını evlerinden ya da köylerden özel araçla hastanemize getiriyor, tedavi sonrası evlerine bırakıyoruz.

Hastanemizde her hekim için poliklinik mevcut olup, hastalarımız hekim seçme haklarını kullanarak tedavi olabilmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Çine Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çine Devlet Hastanesi, Aydın ili Çine ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çine Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çine Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çine Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Çine Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çine Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yatağan Devlet Hastanesi
30.7 km. uzaklıkta
Yeni Mah. 186. Sk. No:49
Aydın Göz Hastanesi
31.2 km. uzaklıkta
İstiklal Mah. Muğla Bulvarı No:40
Ege Liva Hastanesi
31.3 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Mahallesi 533 Sok No:2
Fizirem Fizik Tedavi Dal Merkezi
31.6 km. uzaklıkta
Yedi Eylül Mah. Aydın Bulvarı No:8
Derimer Dermatoloji Dal Merkezi
31.7 km. uzaklıkta
Adnan Menderes Mh. Muğla Bulvarı No:5/2
Sultanhisar Devlet Hastanesi
31.8 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Hastane Sok. No:5
Aydın Atatürk Devlet Hastanesi
32.2 km. uzaklıkta
Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Cad. No:61 Efeler