Germencik Devlet Hastanesi

Germencik Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Germencik Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Aydın
İlçe:Germencik
Adres:İstasyon Mah. Kaymakam Muammer Kutlu Cad. No:1
Telefon:0 (256) 563-3242
37.87424027.592254

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1993 yılında yapılmış ve 28/01/1995 yılında faaliyete başlamıştır. Hastanemizin arsa alanı 15.970 m2 olup oturum alanı 1250 m2 dir. Hastanemiz bodrum katı ile beraber üç katlıdır.Toplam kapalı alanı 2.312 m2 dir.

Giriş katında Laboratuvar, Röntgen, Acil Poliklinik, Aile Hekimliği Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, Çocuk Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Diyet Polikliniği, Diş Poliklinikleri; Ameliyathane, Hasta Hakları Birimi, Gelen-Giden evrak, Özlük, Mutemetlik, Emzirme Odası ve Güvenlik Odası birimleri yer almaktadır.

Birinci katta servisler, Başhekimlik, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü, İdari Mali Hizmetler Müdürü, Doktor Odası, Satın Alma ve Tahakkuk, Ayniyat, İstatistik, Kalite Birimi, Hasta Odaları, Hemşire Odası, Eczane, NST ve Fototerapi Odası ve Solunum Fonksiyon Testi Odası yer almaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Germencik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Germencik Devlet Hastanesi, Aydın ili Germencik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Germencik Devlet Hastanesi RandevuGermencik Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Germencik Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Germencik Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Germencik Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Germencik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aydın Hayat Diyaliz Merkezi

19.9 km. uzaklıkta

Zeybek Mah. 1518 Sokak No:102/1

Aydıncan Diyaliz Merkezi

20 km. uzaklıkta

Zeybek Mahallesi İzmir Bulvarı No:233

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

20.1 km. uzaklıkta

Kemer Mah. Zeytinlik Cad. No:1

Söke Fehime-Faik Kocagöz Devlet Hastanesi

20.5 km. uzaklıkta

Faik Kocagöz Cd. Köyaltı Mevkii No:16

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

20.8 km. uzaklıkta

Atatürk Mahallesi. Baygür Sokak. No:1

Egemed Hastanesı

20.9 km. uzaklıkta

Yenicami Mah. Nihat Aşkın Cad. No:7 Söke