Özel Dünya Diyaliz Merkezi

Özel Dünya Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Dünya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Elazığ
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mh. Fethi Ahmet Baba Bulvarı No:12
Telefon:0 (424) 247-0461
Web Sitesi:dunyadiyaliz.com.trHata Bildir
38.66857539.174970

Kurum Hakkında

Özel Dünya Diyaliz Merkezi, Elazığ şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Dünya Diyaliz Merkezi 2006 yılında Elazığ'ın Merkez ilçesinde modern binasında hizmete girdi. O günden bugüne kadar birçok diyaliz hastasına güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Dünya Diyaliz Merkezi, 2012 yılında şirkete yeni profesyonel ekiplerin katılımıyla daha da güçlenen ve hizmet kalitesini her geçen gün arttıran bir diyaliz merkezi olarak yenilikçi anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir. Konusunda son derece deneyimli Doktor ve hemşire ekibi kaliteli bir hizmet anlayışı ile hastalarına en iyi bakımı sunmaya özen göstermektedir.

Siz değerli hastalarımıza en modern, en güvenli ve en etkin diyaliz tedavilerini sunarak, yaşam sürenizi ve yaşam kalitenizi mümkün olduğunca arttırmak en önemli önceliğimizdir. Bu yüzden, doğrudan hasta merkezli ve kalite güvenceli diyaliz tedavileri anlayışı ile ticari kaygılardan uzak, bildiğimiz doğrular ve imkânlarımız çerçevesinde sürekli en iyisini yapmak hedefiyle hastalarımıza diyaliz hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Dünya Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünya Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dünya Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.3 / 5

Özel Dünya Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.3 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Doğu Anadolu Hastanesi
Özel Doğu Anadolu Hastanesi
426 metre uzaklıkta
Özel Anadolu Hastanesinin amacı, Hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.
Özel Çağrı Diyaliz Merkezi
Özel Çağrı Diyaliz Merkezi
800 metre uzaklıkta
Özel Çağrı Diyaliz Merkezi Pazar günleri hariç hergün üç seans üzerinden bikarbonatlı hemodiyaliz hizmeti verilmektedir.
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi, Gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle haftada 6 gün çalışarak göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor.
Özel Elazığ Diyaliz Merkezi
Özel Elazığ Diyaliz Merkezinde bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Fırat Üniversitesi Hastanesi
Fırat Üniversitesi Hastanesi Ocak 1985'ten itibaren faaliyetlerine başlamış bir bölge hastanesi ve 3. derece üst sağlık merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Medical Park Elazığ Hastanesi
Medical Park Elazığ Hastanesi hekim kadrosu ve kullandığı teknoloji, mimari konsepti, hasta odaları, iç donanım ve tıbbi hizmet yelpazesi anlamında, Elazığ ve çevre illere sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi
Pedatem Psikiyatri Merkezinde hastalara yönelik olarak ruhsal destek, psikiyatrik tedavi ve terapi hizmetleri verilmektedir.
Özel Mediline Hastanesi
Özel Mediline Hastanesi
5 km. uzaklıkta
Özel Mediline Hastanesi olarak yaşam için Sağlık felsefesiyle Doğu Anadolunun dört bir yanında yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunan bir hastane olarak sağlık hizmeti veriyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Dünya Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉