Özel Dünya Diyaliz Merkezi

Özel Dünya Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Dünya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Elazığ
İlçe:Merkez
Adres:Cumhuriyet Mh. Fethi Ahmet Baba Bulvarı No:12
Telefon:0 (424) 247-0461
Web Sitesi:dunyadiyaliz.com.trHata Bildir
38.66857539.174970

Kurum Hakkında

Özel Dünya Diyaliz Merkezi 2006 yılında Elazığ'ın Merkez ilçesinde modern binasında hizmete girdi. O günden bugüne kadar birçok diyaliz hastasına güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Dünya Diyaliz Merkezi, 2012 yılında şirkete yeni profesyonel ekiplerin katılımıyla daha da güçlenen ve hizmet kalitesini her geçen gün arttıran bir diyaliz merkezi olarak yenilikçi anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir. Konusunda son derece deneyimli Doktor ve hemşire ekibi kaliteli bir hizmet anlayışı ile hastalarına en iyi bakımı sunmaya özen göstermektedir.

Siz değerli hastalarımıza en modern, en güvenli ve en etkin diyaliz tedavilerini sunarak, yaşam sürenizi ve yaşam kalitenizi mümkün olduğunca arttırmak en önemli önceliğimizdir. Bu yüzden, doğrudan hasta merkezli ve kalite güvenceli diyaliz tedavileri anlayışı ile ticari kaygılardan uzak, bildiğimiz doğrular ve imkânlarımız çerçevesinde sürekli en iyisini yapmak hedefiyle hastalarımıza diyaliz hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Dünya Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünya Diyaliz Merkezi, Elazığ şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünya Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dünya Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Dünya Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğu Anadolu Hastanesi
430 metre uzaklıkta
Sürsürü Mahallesi, Malatya Caddesi No:37 Yumakgil Petrol karşısı
Çağrı Diyaliz Merkezi
800 metre uzaklıkta
Ataşehir Mah. Malatya Caddesi No:57
Universalgöz Elazığ Göz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Sürsürü Mah. Malatya Cad. No:1 Merkez
Elazığ Diyaliz Merkezi
3 km. uzaklıkta
Üniversite Mahallesi Koşu Sokak No:59
Fırat Üniversitesi Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Üniversite Mah. Yahya Kemal Cad. No:25
Medical Park Elazığ Hastanesi
3.6 km. uzaklıkta
Olgunlar Mah. Atatürk Bulvarı No:5