Elazığ Hastaneleri
Elazığ

Elazığ ilinde toplam 17 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 4 Özel Hastane, 4 Devlet Hastanesi, 3 Diyaliz Merkezi, 2 Psikiyatri Merkezi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Şehir Hastanesi, 1 Göz Hastalıkları Merkezi, 1 Üniversite Hastanesi bulunmaktadır.

Elazığ sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Elazığ merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Elazığ İlçe Hastaneleri

Elazığ Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Şehir Hastanesi
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi
★★★★☆· Şehir Hastanesi · / Elazığ
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi 360000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Hastanemiz toplam 1038 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanemizde 227 adet poliklinik bulunmaktadır. Hastanemizde 5 tanesi gün ameliyathanesi olmak üzere toplam 35 ameliyathane bulunmaktadır.
Üniversite Hastanesi
Fırat Üniversitesi Hastanesi
★★★★☆· Üniversite Hastanesi · / Elazığ
Fırat Üniversitesi Hastanesi Ocak 1985'ten itibaren faaliyetlerine başlamış bir bölge hastanesi ve 3. derece üst sağlık merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Hastane
Özel Doğu Anadolu Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · / Elazığ
Özel Anadolu Hastanesinin amacı, Hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.
Özel Mediline Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · / Elazığ
Özel Mediline Hastanesi olarak yaşam için Sağlık felsefesiyle Doğu Anadolunun dört bir yanında yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunan bir hastane olarak sağlık hizmeti veriyoruz.
Özel Medical Park Elazığ Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · / Elazığ
Medical Park Elazığ Hastanesi hekim kadrosu ve kullandığı teknoloji, mimari konsepti, hasta odaları, iç donanım ve tıbbi hizmet yelpazesi anlamında, Elazığ ve çevre illere sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Elazığ Hayat Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · / Elazığ
1982 yılından beri faaliyetini sürdüren Elazığ Hayat Hastanesi yılların verdiği deneyimle; kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Elazığ
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Kampüsü içerisinde konuşlu, Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde 69 ünit kapasiteli özellikli sağlık alanı olarak 4 yataklı ameliyathane bulunmaktadır.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi
★★★★☆· Göz Hastalıkları Merkezi · / Elazığ
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi, Gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle haftada 6 gün çalışarak göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor.
Psikiyatri Merkezi
Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi
★★★★☆· Psikiyatri Merkezi · / Elazığ
Pedatem Psikiyatri Merkezinde hastalara yönelik olarak ruhsal destek, psikiyatrik tedavi ve terapi hizmetleri verilmektedir.
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
★★★☆☆· Psikiyatri Merkezi · / Elazığ
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanemiz, Sağlık Bakanlığına bağlı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk Psikiyatrisi) alanlarında faaliyet gösteren bir dal hastanesidir.
Diyaliz Merkezi
Özel Çağrı Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Diyaliz Merkezi · / Elazığ
Özel Çağrı Diyaliz Merkezi Pazar günleri hariç hergün üç seans üzerinden bikarbonatlı hemodiyaliz hizmeti verilmektedir.
Özel Elazığ Diyaliz Merkezi
★★★★☆· Diyaliz Merkezi · / Elazığ
Özel Elazığ Diyaliz Merkezinde bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Özel Dünya Diyaliz Merkezi
★☆☆☆☆· Diyaliz Merkezi · / Elazığ
Özel Dünya Diyaliz Merkezi 2006 yılında Elazığ'ın Merkez ilçesinde modern binasında hizmete girdi.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Mediline Hastanesi
Özel Mediline Hastanesi olarak yaşam için Sağlık felsefesiyle Doğu Anadolunun dört bir yanında yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunan bir h...
Özel Medical Park Elazığ Hastanesi
Medical Park Elazığ Hastanesi hekim kadrosu ve kullandığı teknoloji, mimari konsepti, hasta odaları, iç donanım ve tıbbi hizmet yelpazesi anlamın...
Fırat Üniversitesi Hastanesi
Fırat Üniversitesi Hastanesi Ocak 1985'ten itibaren faaliyetlerine başlamış bir bölge hastanesi ve 3. derece üst sağlık merkezi olarak hizmet sun...
Karakoçan Devlet Hastanesi
2016 yılında açılan Karakoçan Devlet Hastanesi yeni binası 50 yataklı olup Karakoçan ilçesindeki hastalarla ile beraber; Tunceli İlinin Mazgirt v...
Yorum ve Şikayetler
Sevim Demir
Sevim Demir · 23 Ağustos 2017
Hastanede birçok ilaç mevcut değil steril olmayan ortamlarda tedavi yapılıyor. Buna rağmen doktor ve hemşireler eli...
Ümit Durmaz
Ümit Durmaz · 7 Mart 2017
Acildeki doktor yatıyordu....
Ali Karakoc
Ali Karakoc · 1 Aralık 2016
Hastanemiz avrupa hastanelerinden çok çok ilerdedir kendimiz bunun farkında değiliz ama ben bizzat gördüm almanya-f...
Mustafa Aydin
Mustafa Aydin · 29 Kasım 2015
Hastanenizde hastayla ilgilenme sıfır....