Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Elazığ
İlçe:Merkez
Adres:Rızaiye Mah. Mehmet Güçlü Cad. No:71
Telefon:0 (424) 218-1083
38.67966539.229592

Kurum Hakkında

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanemiz, Sağlık Bakanlığına bağlı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk Psikiyatrisi) alanlarında faaliyet gösteren bir dal hastanesidir.

Hastanemizde Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk ve ergen psikiyatrisi branşında da yataklı tedavi yapılmaktadır. Hastanemizin EEG-EMG-EKT, biyokimya, psikometri ve röntgen laboratuarı hekimlerden gelen her türlü talebi yerine getirecek şekilde düzenlenmiş ve hizmete sokulmuştur.

Hastanemiz hasta ve hasta yakınlarına hekim seçme ve Tam gün Hekim seçme haklarını kullanmalarını sağlayarak, Hastanemiz tüm resmi ve özel kurum ve kuruluşlardan gelen hastalara ve ücretli hastalara hizmet vermektedir

Poliklinikler
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Elazığ şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi RandevuElazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ismet Akboyun · 7 Mayıs 2014

2011 yılında rahatsızlanıp hastanenizde tedavi gördüm başta hocam Mürsel Sağlam Serkan Bilici olmak üzere tüm personele teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Elazığ Hayat Hastanesi

210 metre uzaklıkta

Rizaiye Mah. Balakgazi Cad. No:47

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi

410 metre uzaklıkta

Rızaiye Mah. İnönü Cad. No:74

Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi

510 metre uzaklıkta

Kazım Hoca Sk. Doktorlar İş Merkezi B/23

Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi

580 metre uzaklıkta

Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sokak No:15/1

Elazığ Harput Devlet Hastanesi

680 metre uzaklıkta

Rızaiye Mah. İnönü Cad.

Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

750 metre uzaklıkta

İzzetpaşa Mah. Mehmetçik Sk. No:20