Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Elazığ
İlçe:Merkez
Adres:Rızaiye Mah. Mehmet Güçlü Cad. No:71
Telefon:0 (424) 212-7830
Web Sitesi:elazigrsh.saglik.gov.trHata Bildir
38.67966539.229592

Kurum Hakkında

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanemiz, Sağlık Bakanlığına bağlı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk Psikiyatrisi) alanlarında faaliyet gösteren bir dal hastanesidir.

Hastanemizde Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk ve ergen psikiyatrisi branşında da yataklı tedavi yapılmaktadır. Hastanemizin EEG-EMG-EKT, biyokimya, psikometri ve röntgen laboratuarı hekimlerden gelen her türlü talebi yerine getirecek şekilde düzenlenmiş ve hizmete sokulmuştur.

Hastanemiz hasta ve hasta yakınlarına hekim seçme ve Tam gün Hekim seçme haklarını kullanmalarını sağlayarak, Hastanemiz tüm resmi ve özel kurum ve kuruluşlardan gelen hastalara ve ücretli hastalara hizmet vermektedir

Poliklinikler
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Elazığ şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ismet Akboyun
★★★★★
2011 yılında rahatsızlanıp hastanenizde tedavi gördüm başta hocam Mürsel Sağlam Serkan Bilici olmak üzere tüm personele teşekkür ederim.

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Elazığ Hayat Hastanesi
210 metre uzaklıkta
Rizaiye Mah. Balakgazi Cad. No:47
Pedatem Psikiyatri Merkezi
580 metre uzaklıkta
Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sokak No:15/1
Mediline Hastanesi
590 metre uzaklıkta
Yıldızbağları Mah. Yunus Emre Bulvarı No:133
Medical Park Elazığ Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Olgunlar Mah. Atatürk Bulvarı No:5
Elazığ Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Üniversite Mahallesi Koşu Sokak No:59
Fırat Üniversitesi Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Üniversite Mah. Yahya Kemal Cad. No:25