Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi
Kurum Adı:Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Elazığ
İlçe:Merkez
Adres:Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sokak No:15/1
Telefon:0 (424) 236-4947
Web Sitesi:www.pedatem.comHata Bildir
38.67593539.224904

Kurum Hakkında

Pedatem Psikiyatri Merkezi Pedatem Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi bünyesinde 1999 yılında psikiyatri uzmanı Dr. Ömer Deniz tarafından kurulmuş; psikiyatri, psikoloji ve psikoteknik değerlendirme konularında hizmet veren bir kuruluştur.

Psikiyatrik eğitim, danışma, tedavi ve terapi uygulamaları verilen merkezde aynı zamanda sürücülere 2001 yılından beri psikoteknik değerlendirme hizmetleri de verilmektedir. 14 yıldır Doğu ve Güneydoğu illeri ağırlıklı olmak üzere binlerce kişiye ruhsal sağlık hizmeti verilen merkezimiz 29 Nisan 2008 tarihinde Sağlık Bakanlığından psikiyatri özel dal merkezi ruhsatı alarak resmi hastalara da hizmet vermeye başlamıştır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) çatısı altında bulunan tüm hasta ve yakınları resmi güvenceleri ile merkezimizden ruhsal destek ve tedavi hizmeti alabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri
  • Biyokimya
  • Radyoloji

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi, Elazığ şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Elazığ Hayat Hastanesi
380 metre uzaklıkta
Rizaiye Mah. Balakgazi Cad. No:47
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Rızaiye Mah. Mehmet Güçlü Cad. No:71
Mediline Hastanesi
900 metre uzaklıkta
Yıldızbağları Mah. Yunus Emre Bulvarı No:133
Medical Park Elazığ Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Olgunlar Mah. Atatürk Bulvarı No:5
Elazığ Diyaliz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Üniversite Mahallesi Koşu Sokak No:59
Fırat Üniversitesi Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Üniversite Mah. Yahya Kemal Cad. No:25