Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi
Kurum Adı:Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Elazığ
İlçe:Merkez
Adres:Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sokak No:15/1
Telefon:0 (424) 236-4947
Web Sitesi:www.pedatem.comHata Bildir
38.67593539.224904

Kurum Hakkında

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi, Elazığ şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Pedatem Psikiyatri Merkezi Pedatem Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi bünyesinde 1999 yılında psikiyatri uzmanı Dr. Ömer Deniz tarafından kurulmuş; psikiyatri, psikoloji ve psikoteknik değerlendirme konularında hizmet veren bir kuruluştur.

Psikiyatrik eğitim, danışma, tedavi ve terapi uygulamaları verilen merkezde aynı zamanda sürücülere 2001 yılından beri psikoteknik değerlendirme hizmetleri de verilmektedir. 14 yıldır Doğu ve Güneydoğu illeri ağırlıklı olmak üzere binlerce kişiye ruhsal sağlık hizmeti verilen merkezimiz 29 Nisan 2008 tarihinde Sağlık Bakanlığından psikiyatri özel dal merkezi ruhsatı alarak resmi hastalara da hizmet vermeye başlamıştır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) çatısı altında bulunan tüm hasta ve yakınları resmi güvenceleri ile merkezimizden ruhsal destek ve tedavi hizmeti alabilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri
  • Biyokimya
  • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Elazığ Hayat Hastanesi
Özel Elazığ Hayat Hastanesi
380 metre uzaklıkta
1982 yılından beri faaliyetini sürdüren Elazığ Hayat Hastanesi yılların verdiği deneyimle; kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanemiz, Sağlık Bakanlığına bağlı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk Psikiyatrisi) alanlarında faaliyet gösteren bir dal hastanesidir.
Özel Mediline Hastanesi
Özel Mediline Hastanesi
896 metre uzaklıkta
Özel Mediline Hastanesi olarak yaşam için Sağlık felsefesiyle Doğu Anadolunun dört bir yanında yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunan bir hastane olarak sağlık hizmeti veriyoruz.
Özel Medical Park Elazığ Hastanesi
Medical Park Elazığ Hastanesi hekim kadrosu ve kullandığı teknoloji, mimari konsepti, hasta odaları, iç donanım ve tıbbi hizmet yelpazesi anlamında, Elazığ ve çevre illere sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Elazığ Diyaliz Merkezi
Özel Elazığ Diyaliz Merkezinde bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Fırat Üniversitesi Hastanesi
Fırat Üniversitesi Hastanesi Ocak 1985'ten itibaren faaliyetlerine başlamış bir bölge hastanesi ve 3. derece üst sağlık merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi, Gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle haftada 6 gün çalışarak göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor.
Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Kampüsü içerisinde konuşlu, Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde 69 ünit kapasiteli özellikli sağlık alanı olarak 4 yataklı ameliyathane bulunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉