Elazığ şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 4 adet Özel Hastane listelenmiştir. Elazığ ilinde toplam 19 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Elazığ yazısına tıklayabilirsiniz.

Elazığ Özel Hastaneler Listesi

Merkez
Özel Elazığ Hayat Hastanesi
Özel Hastane · / Elazığ
Elazığ'ın şehir merkezinde 1982 yılında hizmet vermeye başlayan ve 40.yılında yeni hizmet binasına taşınan Hayat Hastanesi, uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde, tüm branşlarda özenli, güvenli ve yüksek standartlı hizmetler veren modern bir sağlık merkezidir.
Özel Elazığ Medikal Hospital Hastanesi
Özel Hastane · / Elazığ
Özel Elazığ Medikal Hospital Hastanesi hekim kadrosu ve kullandığı teknoloji, mimari konsepti, hasta odaları, iç donanım ve tıbbi hizmet yelpazesi anlamında, Elazığ ve çevre illere sağlık hizmeti sunuyor.
Özel Doğu Anadolu Hastanesi
Özel Hastane · / Elazığ
Özel Anadolu Hastanesinin amacı, Hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.
Özel Medilines Hastanesi
Özel Hastane · / Elazığ
Yaşam için Sağlık felsefesiyle Doğu Anadolunun dört bir yanında yüksek standartlarda, Profesör Doçent ve Uzman Doktorları ile sağlık hizmetleri sunan bir hastane olarak sağlık hizmeti veriyoruz.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler