Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Şehzadeler
Adres:Sakarya Mh. Cumhuriyet Cd. 74A
Telefon:0 (236) 250-5050
38.61880527.435619

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2007 yılında kurulmuş olup, Göz Hastalıkları konusunda tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla 6 yılı aşkın süredir İzmir Bornova ve Manisa Merkez'de hizmet vermektedir. 800 ve 1000 m2 kapalı alanda kurulu olan merkezimizde 4 poliklinik, 2 acil ünitesi, 2 ameliyathane, 2 lazer odası ve gözlem odasından oluşan üniteler ile hizmet vermektedir. Kadromuzda 4 tam zamanlı göz hastalıkları uzmanı, 2 Anestezi ve reanimasyon uzmanı, 4 hemşire ve 2 Acil tıp teknisyeni bulunmaktadır.

Merkezimizde Göz Hastalıkları ile ilgili Tüm Muayene, Tetkik, Tedavi ve Ameliyatlar yapılmaktadır. Ayrıca Merkezimiz 4857 sayılı iş kanununa göre zorunlu olarak yaptırması gereken periyodik muayeneleri de ister merkezimizde, istenirse de gerekli donanım ve cihazlarla birlikte istenilen adreste yerine getirmektedir.

Merkezimizin Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu Mensuplarının Tüm Muayene, Tetkik ve Ameliyatları yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Manisa Deva Tıp Merkezi

10 metre uzaklıkta

Sakarya Mh. Cumhuriyet Cd. No:78

Sekiz Eylül Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Sakarya Mahallesi 1115 Sokak No:4

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Şehitler Mh. 814 Sk. No:28

Cevahir Tıp Merkezi

1000 metre uzaklıkta

Yarhasanlar Mah. Kumludere Cad. No:13/B Yeni Perşembe Pazarı

Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Arda Mah. 3219 Sokak No:10

Nefronege Diyaliz Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

2. Anafartalar Mah. Halil Erdoğan Cad. No:65