Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Şehzadeler
Adres:Sakarya Mh. Cumhuriyet Cd. 74A
Telefon:0 (236) 250-5050
Web Sitesi:www.egegoz.com.trHata Bildir
38.61880527.435619

Kurum Hakkında

Merkezimiz 2007 yılında kurulmuş olup, Göz Hastalıkları konusunda tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla 6 yılı aşkın süredir İzmir Bornova ve Manisa Merkez'de hizmet vermektedir. 800 ve 1000 m2 kapalı alanda kurulu olan merkezimizde 4 poliklinik, 2 acil ünitesi, 2 ameliyathane, 2 lazer odası ve gözlem odasından oluşan üniteler ile hizmet vermektedir. Kadromuzda 4 tam zamanlı göz hastalıkları uzmanı, 2 Anestezi ve reanimasyon uzmanı, 4 hemşire ve 2 Acil tıp teknisyeni bulunmaktadır.

Merkezimizde Göz Hastalıkları ile ilgili Tüm Muayene, Tetkik, Tedavi ve Ameliyatlar yapılmaktadır. Ayrıca Merkezimiz 4857 sayılı iş kanununa göre zorunlu olarak yaptırması gereken periyodik muayeneleri de ister merkezimizde, istenirse de gerekli donanım ve cihazlarla birlikte istenilen adreste yerine getirmektedir.

Merkezimizin Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu Mensuplarının Tüm Muayene, Tetkik ve Ameliyatları yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Manisa Deva Tıp Merkezi
10 metre uzaklıkta
Sakarya Mh. Cumhuriyet Cd. No:78
Sekiz Eylül Hastanesi
110 metre uzaklıkta
Sakarya Mahallesi 1115 Sokak No:4
Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
690 metre uzaklıkta
Şehitler Mh. 814 Sk. No:28
Fizipol Manisa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Arda Mah. 3219 Sokak No:10
Nefronege Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
2. Anafartalar Mah. Halil Erdoğan Cad. No:65
Spiloks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
2. Anafartalar, Akhisar Cad. No:67/A