Özel Egemen Tıp Merkezi

Özel Egemen Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Egemen Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Burak Reis Cad. No:111 Çamdibi
Telefon:0 (232) 435-3333
Web Sitesi:www.egementip.comHata Bildir
38.43768327.191448

Kurum Hakkında

Özel Egemen Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2001 yılında Burak Reis cad. No: 111 Çamdibi adresinde Poliklinik olarak başladığımız daha sonra da 2005 yılında yine aynı adresimizde Özel Egemen Tıp Merkezi olarak uzman doktor kadromuz ve güleryüzlü personelimizle hastalarımızın layık olduğu en iyi sağlık hizmetini sunmaya çalışmaktayız.

Hastalarımıza sakin ve temiz bir ortam hazırladık. Klimalı odalarımızda ihtiyaç olan tüm imkanlar sunulmaktadır. Bekleme salonlarımız modern ve konforlu olarak dizayn edilmiş olup, işlemlerinizi beklerken rahat etmeniz amaçlanmaktadır. SSK, Bağ-Kur, Çalışan Memurlar ve Emekli Sandığı ile anlaşmamız vardır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Egemen Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Barış Çakır
Kaval kemiğimin üstünde 3 cm boyunda dikiş atılması gereken bir yaram vardı hemşireleri sorumsuz sterilize dikiş setleri yoktu ve gelen doktor lokal anestezikle uyuşturma zahmetine girmedi. o an çok sinirli bi yapıya sahip olduğumdan bunlara göz yumdum çünkü bu türden kabul edilemiycek sorumsuzlukları genelde kırıcı konuşarak ve şiddet ile çözmekten kendimi alamıyorum. tedavimi yaptırıp hemen uzaklaşmak istediğimden bu duruma tepki göstermedim ve bu ve bu travmatik vakadan 30 tl ücret istendi. ülkemizin hukuk sistemine güvenmediğim ve hukukun fazla uğraştıcı olduğunu düşündüğümden dolayı şikayette bulunmadım. 12.08.2016 tarihinde acil servise başvurdum adım Barış Çakır ve bu arada bende hemşireyim

Özel Egemen Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Egemen Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi
Yedigün Tıp Merkezleri 2012 yılında Çamdibi şubesini açarak halkımızın yedigün yirmidört saat sağlıklı olmasını amaç edinmektedir.
Özel Derman Tıp Merkezi
Özel Derman Tıp Merkezi
506 metre uzaklıkta
Özel Derman Tıp Merkezi 2007 tarihinde İzmir'de kurulmuş mültidisipliner yaklaşımda hizmet veren özel bir tıp merkezidir.
Özel Bornova Diyaliz Merkezi
Özel Bornova Diyaliz Merkezi
869 metre uzaklıkta
Özel Bornova Diyaliz Merkezi Bornova'nın gelişen yeni bölgesinde Çınar Mahallesi'ndeki yeni binasında Fresenius, Braun, Nikkiso marka olmak üzere, 30+1 adet cihaz kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Onkomer Onkoloji Merkezi
Özel Onkomer Onkoloji Merkezi
888 metre uzaklıkta
1997 yılında faliyete geçen Onkomer Özel Onkoloji Merkezimizde radyoterapi hizmetleri radyasyon onkolojisi uzmanları, radyasyon fizikçisi ve teknikerlerden oluşan geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır.
Özel Ata Sağlık Hastanesi
Özel Ata Sağlık Hastanesi
944 metre uzaklıkta
Ata Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurucuları tarafından, genel hastane konsepti ile hizmete giren Özel Ata Sağlık Hastanesi; güçlü teknolojik alt yapısı, deneyimi ve tıbbi uzmanlığı ile hizmet sunmaktadır.
Özel Efes KBB Tıp Merkezi
Özel Efes KBB Tıp Merkezi Metro Stadyum Durağı karşısında yeni binasında hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi
Özel Batı Anadolu Tıp Merkezi, Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumlarına bünyesinde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyet göstermektedir. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında eğitimi, sağlık turizmi ve sağlıklı gıda alanlar
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
16+1 kişi kapasiteli modern donanımlı basınç odamız ile yeni binamızda hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Çınarlı Merkez, Bornova, Doğanlar ve Tepecik Semt Poliklinikleri ile birlikte toplamda 129 ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Egemen Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉