Özel Egemen Tıp Merkezi

Özel Egemen Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Egemen Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Burak Reis Cad. No:111 Çamdibi
Telefon:0 (232) 435-3333
38.43768327.191448

Kurum Hakkında

2001 yılında Burak Reis cad. No: 111 Çamdibi adresinde Poliklinik olarak başladığımız daha sonra da 2005 yılında yine aynı adresimizde Özel Egemen Tıp Merkezi olarak uzman doktor kadromuz ve güleryüzlü personelimizle hastalarımızın layık olduğu en iyi sağlık hizmetini sunmaya çalışmaktayız.

Hastalarımıza sakin ve temiz bir ortam hazırladık. Klimalı odalarımızda ihtiyaç olan tüm imkanlar sunulmaktadır. Bekleme salonlarımız modern ve konforlu olarak dizayn edilmiş olup, işlemlerinizi beklerken rahat etmeniz amaçlanmaktadır. SSK, Bağ-Kur, Çalışan Memurlar ve Emekli Sandığı ile anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Acil

Özel Egemen Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Egemen Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Barış Çakır · 15 Ağustos 2016

kaval kemiğimin üstünde 3 cm boyunda dikiş atılması gereken bir yaram vardı hemşireleri sorumsuz sterilize dikiş setleri yoktu ve gelen doktor lokal anestezikle uyuşturma zahmetine girmedi. o an çok sınırlı bi yapıya sahip olduğumdan bunlara göz yumdum çünkü bu türden kabul edilemiycek sorumsuzlukları genelde kırıcı konuşarak ve şiddet ile çözmekten kendimi alamıyorum. tedavimi yaptırıp hemen uzaklaşmak istediğimden bu duruma tepki göstermedim ve bu ve bu travmatik vakadan 30 tl ücret istendi. ülkemizin hukuk sistemine güvenmediğim ve hukukun fazla uğraştıcı olduğunu düşündüğümden dolayı şikayette bulunmadım. 12.08.2016 tarihinde acil servise başvurdum adım Barış Çakır ve bu arada bende hemşireyim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Egemen Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Egemen Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Egemen Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi

330 metre uzaklıkta

Gaziosmanpaşa mh. 5454 sk. No:23/3

Alfa Tıp Merkezi Çamdibi

390 metre uzaklıkta

Gazi Osman Paşa Mah. 5234 Sk. No:58/A

Derman Tıp Merkezi

510 metre uzaklıkta

5453 Sokak No:24 Çamdibi

Ata Sağlık Hastanesi

940 metre uzaklıkta

Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi

970 metre uzaklıkta

Üniversite Caddesi No:71-A. Bornova

Mersinli Tıp Merkezi

980 metre uzaklıkta

Fatih Cad. No:1/C Çamdibi Bornova